CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
PiciuS
membru activ
membru activ
Mesaje: 91
Membru din: 12 Noi 2009, 01:19
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de PiciuS » 08 Apr 2014, 12:11

care vor fi premiile avand in vedere ca balta nu suporta mai multe echipe?
Catch & Release

Avatar utilizator
viorel doloc
membru activ
membru activ
Mesaje: 118
Membru din: 19 Noi 2009, 15:19

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de viorel doloc » 08 Apr 2014, 22:27

Buna seara.
Avem incredere deplina in cuvantul lui Florin si Cristi ...dupa discutia telefonica de azi, asa ca.....am completat echipa:
Viorel Doloc, Gabi Abrudan si Adi Dragoman - "Sibiu Carp Team"...rog modificati in tabel.
Fir intins tuturor participantilor si abia asteptam concursul!!!
PS. Saptamana viitoare, poate venim la un pescuit de zi, de placere.
O seara buna.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 09 Apr 2014, 20:31

Din discutiile avute cu fiecare echipa in parte ,sa ajuns la decizia ca concursul se va tine indiferent de numarul de echipe.
echipele afisate vor fii participante .sigur.
fondul de premiere este :la numarul de 14 echipe,sigure.Iar echipele noi, participa in plus de numarul afisat, vor fii distribuiti banii in premii
locul 1:1200 ron
locul 2:900 ron
locul 3 :700 ron
captura :in abonament in valoare de 2000 de ron .

rog a se tine cont ca balta a fost achitata integral ,ieri .Pe durata a 3 zile, mentionate.
Nu fac rabat la arbitri si cupe .daca mai sunt echipe doritoare sunt asteptate :D


Voi lipsi pana luni .Cei interesati, au numarul meu de telefon, pe prima pagina .Sunt rugati sa se inscrie aici pe forum :D
Fişiere ataşate
poza.png

Avatar utilizator
viorel doloc
membru activ
membru activ
Mesaje: 118
Membru din: 19 Noi 2009, 15:19

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de viorel doloc » 11 Apr 2014, 15:10

Servus.
Azi urma sa aiba loc un concurs al baietilor din Sibiu ...nu s-a mai tinut din cauza drumului, nu au putut ajunge pe standuri...nu vreau sa patim si noi la fel!!!
Vreau un termen pentru amenajarea drumului cat si a standurilor, deoarece mai sunt numai 2 saptamani si ceva, vremea pana la acea data este execrabila(ploi,averse etc.) chiar si in timpul concursului!!!
Suntem oameni de cuvant, ne-am inscris pe baza spuselor dvs. in legatura cu "schimbarea la fata" a baltii , am achitat integral, "cumparaturile" sunt gata, am investit timp si bani deplasandu-ma personal la balta pentru a vedea cum decurg lucrarile si acum astept si eu, un raspuns concret si ferm din partea dvs. Se pietrueste drumul? Standurile, cum le amenajati?
Concret, cand va fi gata drumul de acces si standurile? Vreau un termen de finalizare a acestor lucrari!!!!

Avatar utilizator
viorel doloc
membru activ
membru activ
Mesaje: 118
Membru din: 19 Noi 2009, 15:19

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de viorel doloc » 11 Apr 2014, 15:15

PS. Nu mai vreau un raspuns la telefon, ci aici pe site, sa vada toti colegii inscrisi la acest concurs. Multumesc pentru intelegere.

Avatar utilizator
Santa Gavril
membru activ
membru activ
Mesaje: 148
Membru din: 16 Mar 2012, 10:20

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de Santa Gavril » 12 Apr 2014, 16:04

La aceasta intrebare ar trebui sa raspunda Cristi.

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de STIGMA FISHING » 12 Apr 2014, 22:16

Daca ploua așa ca la concursul de la Sibiu nu se poate ajunge pe standurile de pescuit decât cu tractorul iar standurile au fost amenajate cu seminte de gazon si trifoi pitic ce vreți sa fac indiferent cât balast a-și baga daca nu creste iarba sa se inteleneasca nu avem cum ajunge cu mașinile pe standuri multumesc pt înțelegere **==. PS Va rog luați o hotarâre in ceia ce privește concursul ca eu nu pot garanta ca nu ploua si nici nu arunc bani pe fereastra daca ploua indiferent ce a-și face nu se va putea inta pe standuri

Avatar utilizator
soni
membru activ
membru activ
Mesaje: 88
Membru din: 22 Feb 2012, 11:35
Localitate: Brasov

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de soni » 15 Apr 2014, 13:45

buna ziua

in atentia dl. FLORIN MACIUCA , avand in vedere situatia creata si anume conditiile inproprii ptr desfasurarea concursului rog frumos organizatorul pe dl maciuca sa raspunda la telefon ( sau sa ne contacteze)sa lamurim situatia
noi am platit integral dar in conditiile astea cu parere de rau (chiar am dorit sa participam) dar nu suntem de acord sa ne tavalim in noroi pana in gat

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de STIGMA FISHING » 15 Apr 2014, 17:22

Domnul SONI poate nu ploua in caz ca va ploua nu o sa facem taberele pe Malu bălți ci pe lucerna in spatele Digului dar poate tine vremea si cu noi păcătoși **==

Avatar utilizator
tzubul12
membru activ
membru activ
Mesaje: 147
Membru din: 19 Mai 2010, 21:28
Localitate: brasov

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de tzubul12 » 15 Apr 2014, 18:00

Te salut Cristi
Nu vreau sa fie cu suparare dar nu putem merge la ghici daca ploua sau daca nu....nu cred ca e placut sa stai 3 zile in noroi, abia sa te poti misca prin stand, si plus de asta vom avea bagaje la greu cu noi, corturi, paturi si toate cele.......nu cred ca ar fi ok sa le umplem pe toate de noroi. Noi daca venim la acest concurs, sau eu si echipa mea, venim sa pescuim sa ne simtim bine, nu sa ne umplem de nervi si de noroi......
Eu zic sa ne pronuntam fiecare echipa aici pe sait si sa luam o hatarare, poate unii din noi si-au programat concedii pt acest concurs.

Avatar utilizator
celmare
membru activ
membru activ
Mesaje: 88
Membru din: 09 Feb 2012, 20:15

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de celmare » 15 Apr 2014, 19:00

salut tot vad o maaaaare caterinca cu concursul acesta ca va ploua s au nu ideia nu e ca va ploua ci ca vom zace in noroi ca porcii ce nu este placut tinind cont ca este 1 mai majoritatea avem liber si am fi vrut sa participam dar nu in conditiile acestea m ai ales ca am o reputatie de mentinut cine ma cunoaste stie ca fara gratar si visinata la mine nu e pescuit indiferent ca sintem in concurs s au la liber sper sa nu fie cu suparare dar in conditiile actuale doresc bani de inscriere inapoi si la urmatorul eu si parteneri mei vom participa cu mare drag va multumesc pentru intelegere **==
pescuitu este o arta nu e a voastra si nici a noastra e a urmasii urmasilor nostri !

Avatar utilizator
tzubul12
membru activ
membru activ
Mesaje: 147
Membru din: 19 Mai 2010, 21:28
Localitate: brasov

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de tzubul12 » 15 Apr 2014, 19:15

Sustin in totalitate cele spuse de Celmare, sa ca si eu si Ovidiu Branzea dorim banii achitati drept avans inapoi
P.s. sper sa nu fie cu suparare si asteptam finalizarea lucrarilor pe balta sa venim la un alt concurs **==

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 15 Apr 2014, 19:34

am sunat acum pe cristi si mi-a spus ca in 2 saptamani imi va returna bani inapoi.
DECI CONCURSUL SE ANULEAZA

Avatar utilizator
viorel doloc
membru activ
membru activ
Mesaje: 118
Membru din: 19 Noi 2009, 15:19

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de viorel doloc » 15 Apr 2014, 21:02

Servus.
Am fost sunat si eu si de Florin Maciuca si de Cristi, frumos din partea lor!!!.... mi-au spus ca se anuleaza concursul si pana vinerea viitoare, in 24 Mai, o sa primesc inapoi cei 600 ron( achitasem integral).
Va urez "SARBATORI FERICITE" tuturor celor implicati in aceasta actiune, colegilor inscrisi la concurs si familiilor dvs.!!!
O seara buna.

Avatar utilizator
soni
membru activ
membru activ
Mesaje: 88
Membru din: 22 Feb 2012, 11:35
Localitate: Brasov

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de soni » 16 Apr 2014, 09:01

buna ziua

referitor la postarea mea anterioara sa inteles gresit cum ca florin nu raspunde la telefon si incearca sa se eschiveze ,am vrut doar sa atrag atentia sa discutam (stiam ca raspunde dupa programul de lucru )asupra conditiilor care din pacate nu sunt cele mai bune
nu m-am indoit o clipa asupra corectitudinii si transparentei nici a lui cristi si nici a lui florin
pe florin il cunosc de multa vreme si ptr mine este un baiat de treaba care face tot posibilul sa se tina de cuvant
imi cer scuze daca am fost inteles gresit si doresc sarbatori fericite tuturor!!
cu respect soni,

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”