Magazin online -De evitat-

Falsuri, scule si accesorii cu probleme sau de calitate indoielnica

Moderatori: gor965, florentiniuga

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magazin online -De evitat-

Mesaj de florentiniuga » 02 Mar 2015, 13:41

CrapArad scrie:De cele mai multe ori ne este mai usor sa scriem aspectele negative decat cele pozitive.
Am comandat de 2 ori de la Fisela si am fost foarte multumit de serviciile oferite. In general aveau c-am tot ce ma interesa pe stoc.
Recent am facut o comanda si au avut cateva produse lipsa, imediat insa, dupa plasarea comenzii am fost sunat si mi s-au oferit alternative la ceea ce comandasem.
Recomand Fisela!
Si tu crezi ca i-ai facut un bine magazinului Fisela postand acest comentariu la rubrica "De evitat"?
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Cristian B
utilizator
utilizator
Mesaje: 49
Membru din: 30 Sep 2012, 15:02

Re: Magazin online -De evitat-

Mesaj de Cristian B » 02 Mar 2015, 16:51

=P~
florentiniuga scrie:
CrapArad scrie:De cele mai multe ori ne este mai usor sa scriem aspectele negative decat cele pozitive.
Am comandat de 2 ori de la Fisela si am fost foarte multumit de serviciile oferite. In general aveau c-am tot ce ma interesa pe stoc.
Recent am facut o comanda si au avut cateva produse lipsa, imediat insa, dupa plasarea comenzii am fost sunat si mi s-au oferit alternative la ceea ce comandasem.
Recomand Fisela!
Si tu crezi ca i-ai facut un bine magazinului Fisela postand acest comentariu la rubrica "De evitat"?
Nu am avut unde altundeva sa imi scriu parerea. A mai fost si alt user inaintea mea care a scris si el de bine.
Daca am deranjat pe cineva sau raspunsul meu nu isi are locul aici(sunt constient de asta) va rog dle. Florentin Iuga sa il stergeti.
Nu s-ar putea schimba numele rubricii, astfel incat sa putem scrie si de bine si de rau? "Magazine Online"

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magazin online -De evitat-

Mesaj de florentiniuga » 03 Mar 2015, 05:48

Chiar asa de anormala a ajuns tara asta si mentalitatea oamenilor, incat o servire corecta sa fie considerata exceptie demna de lauda? As intelege sa remarci un magazin care presteaza servicii suplimentare pe care nu le mai ofera nimeni sau care, in mod surprinzator, ti-a schimbat gratuit o scula, desi era defecta din vina ta dar a fi servit cu solicitudine si promptitudine, tine de politica normala de vanzari, nu e nimic de lauda.
Fac o rubrica speciala pentru asta, daca-mi promiti ca o lauzi si pe vanzatoarea de la alimentara de cate ori iti ureaza o zi buna sau pe soferul de autobuz ca te-a dus pana unde aveai treaba, fara sa te dea cu capul de bare.
La Fisela, sunt convins ca Dan Iercosan se uita frecvent pe net si fiecare zi care trece fara sa fie criticat, o considera inca o zi buna si-i e de ajuns. Afacerea merge cu reclama, nu cu laude. Din punctul asta de vedere (al reclamei), eu nu pot lauda aproape niciun magazin, ba din contra as zice, dau toti la japca... cu Fisela cap de lista. ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “De evitat”