Pescuitul la somn

silurus glanis

Moderatori: gor965, mini_mic, Sebastian

Avatar utilizator
tonny
senior
senior
Mesaje: 301
Membru din: 27 Dec 2009, 01:09

Re: Pescuitul la somn

Mesaj de tonny » 21 Ian 2011, 19:07

Multumesc baietilor care cred intradevar cele spuse de mine in legatura cu eliberarea pestilor,iar pt. cei care nu ma cred ii invit la un pescuit pe Ebro in mai(evident pe banii lor) sa vada si ei cu ochii lor ca se poate si prinde atatia pesti,dar pe de alta parte se pot tot asa de bine si elibera,dar vorba aia "Cred ca invidia ii roade si nici nu le vine sa creada ca am fost asa" prost" si le-am dat drumu,ca ei de erau in locul meu deja se si apucau de gratare pe malul raului"
Multi se dau mari C&R pe forumuri si daca i-ai urmarii sa vezi ce fac ti-ar veni greata.


PS Acolo in Spania si daca i-as fii luat pe toti acasa sau ii lasam pe mal morti nu imi facea nimeni nimic,ba din contra din cauza ca le-am dat drumu inapoi ne puteam alege si cu o amenda daca ne vedea cineva sau ne filma eliberandui,asa ca rog pe fiecare dintre carcotasi prima oara sa se uite in oglinda sa vada daca intradevar sunt ceea ce pretind a fii.

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Re: Pescuitul la somn

Mesaj de zamfi » 21 Ian 2011, 21:25

asa ca rog pe fiecare dintre carcotasi prima oara sa se uite in oglinda sa vada daca intradevar sunt ceea ce pretind a fii.
Un sfat cel putin interesant(de bun!)... :D

Avatar utilizator
spiro
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 28 Apr 2011, 18:27

Re: Pescuitul la somn

Mesaj de spiro » 28 Apr 2011, 18:35

tonny scrie:
mircea62 scrie:Asta numai pescuit sportiv nu se poate numi, mai degraba braconaj.
:"> :"> :">
:-q :-q
Daca vrei sa stii erau toti vii si pe deasupra i-am si eliberat dupa o sedinta foto.I-am tinut in apa toata noaptea ca sa ii putem fotografia si filma de dimineata.Asa ca las-o mai moale cu braconaju :-t
PS Eram in Spania pe Ebro si tot ce am dus acasa au fost salai si 2 somni de 8 si 10 kg,restu eliberati,vorbesc serios ca nu aveam ce face cu ei sincer.


foarte frumos

Avatar utilizator
thestormy14
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 08 Mar 2012, 20:06

Re: Pescuitul la somn

Mesaj de thestormy14 » 29 Sep 2012, 14:35

mircea 62 nu mai mintii ca i-ai eliberat pentru ca toti au gurile deschise cea ce inseamna ca sunt morti :) pacat de ei loai unu frate nu 14.... ''criminal'' de pesti esti

Scrie răspuns

Înapoi la “Pescuitul la somn”