stiuca

nu numai pentru gospodine

Moderator: vali003

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: stiuca

Mesaj de gogu steriade » 06 Iun 2011, 14:51

craparulsef scrie:
bebe2011 scrie:Nea Crapare,mai sus de Gogu sunt eu,daca te-ai suparat recunosc ca si sticla aceea era tot o stiuca,doar ca era imbuteliata! =))
Nu bebe2011, nu m-am suparat pe dumneata, chiar incerc pe cat posibil sa nu mai dau curs, unor provocari vadit intentionate, dupa cum se vede clar, grupul nostru de prieteni s-a retras de pe forum ... citim, comentam intre noi la telefon si cam atat!
Sunt singurul care din politete, mai raspund unor intrebari, legate de zona noastra de delta si cam atat!
care ie mancatiash grupu lu matale ? :-/ si cum sa sa retraga ? :-?? niciodata sa nu te dai batut vere ! [-x ia exemplu da la mine care sunt cel mai valabil si mai mare pescar >:D< care na vazut un peste da 10 ani :"> da stiu exact cum arata si nu ma invinge nimeni la pescuit :-B si la perdut vremea pa net #-o in cautarea da noi aventuri da sorginte feminine ! :x nu stiu cum sa face da da cate ori gasesc una dispusa la orice imi cere cardu ! :-? parca pa mine ma facut cardu ! ~x(
la sulina nam bre cum sa agiung prea curand ca sa dasumflat rotile la caruta da cand cu criza asta da la castraveti cu ecoli ! =(( dami place alea a lu matale , frumos, bete , rozipozi, senzori e fox ? tine sticla la rece ca nu sa stie niciodata cand imi vine doru da duca <:-P si ma las usor la vale pa prut apoi pa Siret si dan Dunare direct in delta cred ca ajung ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: stiuca

Mesaj de craparulsef » 06 Iun 2011, 18:32

gogu steriade scrie:...la sulina nam bre cum sa agiung prea curand ca sa dasumflat rotile la caruta da cand cu criza asta da la castraveti cu ecoli ! =(( dami place alea a lu matale , frumos, bete , rozipozi, senzori e fox ? tine sticla la rece ca nu sa stie niciodata cand imi vine doru da duca <:-P si ma las usor la vale pa prut apoi pa Siret si dan Dunare direct in delta cred ca ajung ! >:D<
Nene Gogule, eo te avertizai ca ma apuca setea des, ca e da la culorile lu ochii mei albastru ... oricat da mult iubeste eu oamenii da pa langa Prutu ala si da dincolu da el, ca e ca si noi da pa malu lu apeli curgatori si ei, nascuti cu fundu in lotcile da lemnu catranitu ... si nu pot sa te astept bre pana rezolvi matali cu crastavetili aia ecolici !
Betzele sunt ale mele pa cuvant, rozipodele l am imprumutat pa zece bomboane da la copilasu lu vecinu, pantru poza dedicata, senzori nu stiu bre da care sunt, da fox nu erau sigur ca nu ma dau in vant dupe vanatori de vulpi iar frigideru l am scos din priza ca e scumpe electronili aia micutzii da oscileste cand sus cand jos ca razdaqu !
P.S. Da zi si matale ceva de stiuca ca ne muta nea Gore pa pagina da ras a lu matale si acolitili !
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: stiuca

Mesaj de craparulsef » 10 Iun 2011, 16:11

gogu steriade scrie:...dami place alea a lu matale , frumos, bete , rozipozi, senzori e fox ? ..

Uite bre ... la un roman da pa forumu asta i sa facu mila da mine cand a vazut ca faci misto da senzorii lu subsemnatu si ma dota cu doua papagale da astea verde brotac care au tziuit toata ziua pa capu lu nea Sioma si acuma nu ma mai primeste la el ca am golit balta da baboiu !
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Scrie răspuns

Înapoi la “Preparate din peste”