Intrebarea lu' obtaylor

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
obtaylor
membru activ
membru activ
Mesaje: 94
Membru din: 11 Mar 2012, 12:15

Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de obtaylor » 24 Iun 2012, 12:11

Salutare la toti pescarii,si mai ales celorcare rasfoiesc acest site!Sunt mai nou inregistrat pe site-ul dvs.si as avea o nelamurire.Precizez ca nu cunosc toate regulile administratorilor.Am pus vreo doua anunturi cu vanzarea anumitor scule de pescuit,si mi-a aparut o biluta rosie in dreptul anuntului meu.Am gresit cu ceva?Daca da,am rugamintea sa-mi transmiteti,sau daca pot sa indrept ceva.Inteleg ca sectiunea Vanzari este pt.ca sa se faciliteze schimbul de scule sau consumabile(unii cred ca traiesc din asta,din cate mi-am dat seama)intre utilizatori.Respect,si astept un raspuns.

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de pharaoh » 24 Iun 2012, 20:21

N-ai gresit cu nimic. Bulinuta rosie apare in dreptul fiecarui topic in care ai postat.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
obtaylor
membru activ
membru activ
Mesaje: 94
Membru din: 11 Mar 2012, 12:15

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de obtaylor » 22 Iul 2012, 06:56

Asta am observat,dar de ce?Sunt eu si inca cativa useri care avem bulinuta,....restul??Oricum multumesc de gazduire!Apropos,unde mai mergi la pescuit,tinand cont ca esti constantean de-al meu?Fire intinse la toti anglerii!!!

Avatar utilizator
obtaylor
membru activ
membru activ
Mesaje: 94
Membru din: 11 Mar 2012, 12:15

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de obtaylor » 10 Oct 2012, 18:34

Cred ca o sa-mi schimb numele in ,,Bila Rosie,,!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de gor965 » 10 Oct 2012, 20:18

obtaylor scrie:Cred ca o sa-mi schimb numele in ,,Bila Rosie,,!
Mai bine nu mai postezi !...scapi si de bilele albe, si de alea rosii si de alea negre ... #:-S >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
obtaylor
membru activ
membru activ
Mesaje: 94
Membru din: 11 Mar 2012, 12:15

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de obtaylor » 13 Oct 2012, 05:51

Cred ca este cea mai buna idee si asa o sa fac.Totusi ar fi fost mai barbateste sa-mi fi spus direct,,-Nu mai postati pe site-ul acesta ca nu va agream !!,,si intelegeam.Multumesc pt gazduire si pt ca am descoperit un nou tip de pescari...PESCARI PE FORUMURI.Numai bine !!!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de gor965 » 13 Oct 2012, 08:28

obtaylor scrie:Cred ca este cea mai buna idee si asa o sa fac.Totusi ar fi fost mai barbateste sa-mi fi spus direct,,-Nu mai postati pe site-ul acesta ca nu va agream !!,,........
:O #-o
Esti mare boss ! Ar trebui sa scrii o carte politista, ca ai dezvoltat un scenariu de nota 10 ! >:)
Ti-a raspuns mai sus un moderator ca nu ai gresit cu nimic, ca biluta aceea mica ce apare in dreptul fiecarui subiect in care ai postat si tu intrebi ulterior DE CE ??? Pai daca ai raspuns in topicul ala, d-aia apare !!! Softul forumului iti arata subiectele in care ai postat si in care nu ! Pe acelasi principiu va sunt aratate care subiecte au raspunsuri noi sau care sunt deja citite (prin schimbarea culorii bilei ce marcheaza un topic), care subiecte sunt importante (au alta culoare si stau "lipite" in capul paginii), care sunt mai active, care sunt inchise, ori puteti fi anuntat pe e-mail cand sunt raspunsuri noi in subiectele pe care le marcati sa fie urmarite, etc. ! #:-S
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de LARY » 07 Noi 2012, 01:55

obtaylor scrie:Salutare la toti pescarii,si mai ales celorcare rasfoiesc acest site!Sunt mai nou inregistrat pe site-ul dvs.si as avea o nelamurire.Precizez ca nu cunosc toate regulile administratorilor.Am pus vreo doua anunturi cu vanzarea anumitor scule de pescuit,si mi-a aparut o biluta rosie in dreptul anuntului meu.Am gresit cu ceva?Daca da,am rugamintea sa-mi transmiteti,sau daca pot sa indrept ceva.Inteleg ca sectiunea Vanzari este pt.ca sa se faciliteze schimbul de scule sau consumabile(unii cred ca traiesc din asta,din cate mi-am dat seama)intre utilizatori.Respect,si astept un raspuns.
Lasa frate, nui nimic o bila rosie in plus, zi merci ca nu apare dungi rosi ca alea sunt o problema. :))
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
max-carpfishing
membru activ
membru activ
Mesaje: 84
Membru din: 29 Dec 2012, 21:45
Localitate: Italy

Re: Intrebarea lu' obtaylor

Mesaj de max-carpfishing » 16 Ian 2013, 00:59

Da... :-w userul obtaylor se intreba de bilele rosi...eu ma intreb la randul meu,in puii mei oare e asa de greu pentru unii useri sa puna un titlu clar la topicurile ce le deschid?!? parca era ceva specificat in legatura cu chestiunea asta, undeva prin regulamentul forumului 8->
PS.Vedeti ca s-au oferit cativa voluntari sa dea o mana de ajutor Aplicatii moderatori :))
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”