SATISFACTIE GARANTATA !

Parerile dumneavoastra despre partidele avute.

Moderator: Coleman

Reguli forum
Nu postati aici inainte de a citi regulamentul specific pentru aceasta categorie !
Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

SATISFACTIE GARANTATA !

Mesaj de florentiniuga » 28 Mai 2013, 02:57

Infopescar.TV a decis din acest sezon crearea unei ierarhizari de top a baltilor si lacurilor private, asupra carora ne asumam raspunderea garantarii in ceea ce priveste satisfactiile pescaresti pe care le pot oferi.
Garantie.png
Acordarea acestei garantari se doreste un act de maxima responsabilitate si nu va tine cont de nicio relatie comerciala, de parteneriat sau de alta natura intre Infopescar.Tv si administratiile lacurilor/baltilor care vor primi certificarea.
Singurele criterii dupa care ne vom ghida sunt:
- calitatea infrastructurii (drumuri, accesibilitatea si curatenia malurilor)
- amenajarile de confort (wc-uri, pomi sau umbrare, standuri sau pontoane, casute, cosuri de gunoi, etc.)
- alte facilitati oferite (de tip bar, restaurant sau cattering, posibilitati gratar, semnal internet, amenajari pentru copii, etc.)
- relatia civilizata cu administratia si personalul de paza, regulament neechivoc acceptabil, securitatea personala, etc.
- existenta unei populatii piscicole la un nivel acceptabil, care sa nu produca insatisfactii generale sau repetate si repopularea periodica pentru compensare in urma retinerii de catre pescari.
- aspectul general: maluri, biotopul acvatic (stuf, papura, nuferi), peisaj inconjurator, grad de relaxare oferit, etc.
Cel mai mult va conta in final impresia generala si satisfactia propriu-zisa ca pescari, pe care o vom resimti in urma partidelor de test.
Nu vom lua in considerare taxele stabilite, acestea tinand de natura comerciala si fiind un criteriu subiectiv.
Certificarea se acorda doar pe durata sezonului actual, este un act unilateral, absolut gratuit si strict la aprecierea noastra.
Ne vom asigura ca sesizarile sau reclamatiile unor pescari nu definesc comportamentul general al administratorilor cu acestia si sunt absolut intamplatoare, conjuncturale sau cand e cazul, chiar neintemeiate.
In rest, totul tine de priceperea voastra ca pescari.

Orice sugestie asupra acestui demers, va fi binevenita, la fel ca si indrumarea catre acele locuri care considerati ca merita sa intre in topul preferintelor si al primelor alegeri.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
luci70
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 25 Feb 2008, 21:42

Re: SATISFACTIE GARANTATA !

Mesaj de luci70 » 13 Apr 2014, 18:59

Am apreciat partida d-voastra pe green paradise din prahova,am fost cu 1 saptamana inainte ,a fost excelent,2 lansete+1 shefield+1 fix aproximativ 12-15- kg.O partida excelenta . Revin curand

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: SATISFACTIE GARANTATA !

Mesaj de dalungulesei » 14 Apr 2014, 18:14

O initiativa excelenta din punctul meu de vedere, iar propunerea mea pentru viitorul top este balta Solacolu.
Criteriile stabilite cred eu ca sunt mai mult decat relevante in ceea ce priveste ierarhizarea baltilor, si astept cu interes conturarea si evolutia acestei initiative.
Fir intins tuturor.

Scrie răspuns

Înapoi la “Unde am pescuit”