prowess recidive vs.fox warrior???????

Moderatori: gor965, florentiniuga

Avatar utilizator
magnatum
membru activ
membru activ
Mesaje: 65
Membru din: 28 Dec 2012, 21:14

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de magnatum » 02 Mar 2013, 23:11

haideti sa fim on toppic,dak mai e ceva de discutat,in rest in privinta celor care se dau ametiti din pricina alcoolului si carora le aceptam discutiile fara rost doar pentru a fi politicosi sau nu a primi vorbe urate si injurii din partea betivilor,dak nu sunteti in stare sa fiti ON TOPPIC,mergeti mai baieti la oi,k noi vrem sa aflam cat mai multe de ceea ce ne pasioneaza''PESCUITUL CRAPULUI''hai k acum vam pus un pic pe jar cu CHILLI CHOCOLATE dar va inmoi cu niste bile de FRUITY Trifle

Avatar utilizator
remenyialin
utilizator
utilizator
Mesaje: 43
Membru din: 29 Dec 2012, 06:57

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de remenyialin » 03 Mar 2013, 12:33

Ar trebui deschis un toppic si pentru betivi , unde fiecare betiv sa-si poata spune necazurile :)))). Cred ca ar fi cel mai vizionat topic, am rade de numa :))) , Conditile pentru a scrie pe acel topic sa fie sa ai minim 5 beri la bord , o palica si un vin :)))

Avatar utilizator
magnatum
membru activ
membru activ
Mesaje: 65
Membru din: 28 Dec 2012, 21:14

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de magnatum » 03 Mar 2013, 19:58

remenyialin scrie:Ar trebui deschis un toppic si pentru betivi , unde fiecare betiv sa-si poata spune necazurile :)))). Cred ca ar fi cel mai vizionat topic, am rade de numa :))) , Conditile pentru a scrie pe acel topic sa fie sa ai minim 5 beri la bord , o palica si un vin :)))
eu cred k cel mai bine ar trebui sa nu mai bagam in seama astfel de oameni(BETIVI)deoarece noi suntem aici sa ne sfatuim in ale pescuitului nu sa ascultam ce a baut unu si altu,cel mai bine ar fi in locul unui toppic sa le deschidem o carciuma sa stea acolo si nu pe forum.....eu din ce vad exista doua feluri mari si late de pescari::::UNI CARE IUBESC PESCUITUL SI ABIA ASTEAPTA SA AJUNGA PE BALTA SI SA LANSEZE SCULELE DIN DOTARE si uni care vor sa plece de acasa pentru a scapa de gura sotiei auzindO zicandui sa nu mai BEAAAAAA,,,,,mergeti la carciuma si faceti o asociatie si un forum si vorbiti despre distilari si altele.....MULTE SPORTURI AU FOST DISTRUSE SI NU AU COPII CE SPORT SA FACA IN TARA NOASTRA DATORITA UNOR CONDUCATORI(DIRECTORI)CARE SAU LASAT CONDUSI DE ALCOOLLLLLLLLLLLL,hai...

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de Neamtul » 22 Dec 2013, 16:32

Sezonul 2013 s-a terminat. Astept impresii de la cei care au pescuit in acest sezon cu Warrior S. :)

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de Neamtul » 07 Ian 2014, 16:45

In urma cu 10 minute am desfacut si eu coletul cu betele.
Ce sa zic, se vede ca e Fox ! La banii aia e calitate la superlativ. Inele subtiri, finisaje exceptionale, actiune progresiva. Asa la o prima scuturare pare mai tzapan decat Genesis Extreme, nu se balangane asa tare cand o scuturi si cu siguranta e cu vre-o 50gr mai usoara.
Mentionez ca am cumparat varianta de 3,90m si 3,5lbs.

Avatar utilizator
pokemonu
Veteran
Veteran
Mesaje: 991
Membru din: 07 Oct 2012, 19:38

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de pokemonu » 08 Ian 2014, 21:58

Fox warrior elite e cel mai ok. Daca reusesti sa iei, mie unul mi se par mult mai bune decat warrior s
"Când ești mort, nu știi că ești mort. Pentru ceilalti e trist. La fel și când ești prost..." Philippe Geluck

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de Neamtul » 08 Ian 2014, 22:56

Warrio Elite e o lanseta mult mai solida dar din pacate nu am gasit sa cumpar un set intreg, numai cate 1-2 bucati le pret destul de mare + transport....ajungeam la prea mult. :)
Warrior S e o lanseta mai finuta din toate pdv dar pare ok. Poate ies maine sa fac cateva aruncari.

Avatar utilizator
magnatum
membru activ
membru activ
Mesaje: 65
Membru din: 28 Dec 2012, 21:14

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de magnatum » 15 Ian 2014, 21:35

cu siguranta o sa fi foarte multumit d ele(warrior s)eu folosesc 2bucati cu mulinete okuma axeon v2-80 si alte 2bucati cu mulinete bbrlc,,,,,pe langa faptul ca sunt niste lansete frumoase ca aspect si un finisaj bun(FOX....) se comporta foarte bine in drill cat si in lanseuri.......FFFFFFFFFFFFFF MULTUMIT!!!!!!!!RECOMAND(din punctul meu de vedere)

Avatar utilizator
magnatum
membru activ
membru activ
Mesaje: 65
Membru din: 28 Dec 2012, 21:14

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de magnatum » 15 Ian 2014, 21:37

Neamtul scrie:Warrio Elite e o lanseta mult mai solida dar din pacate nu am gasit sa cumpar un set intreg, numai cate 1-2 bucati le pret destul de mare + transport....ajungeam la prea mult. :)
Warrior S e o lanseta mai finuta din toate pdv dar pare ok. Poate ies maine sa fac cateva aruncari.
sa le stapanesti sanatos si uzura mare pe balta cu drill-uri frumoase

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de Neamtul » 15 Ian 2014, 22:33

Iti multumesc pentru urari ! :)

Abia astept sa treaca iarna !!! ~x(
>:) =P~

Avatar utilizator
tuby 68
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 28 Feb 2009, 01:29

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de tuby 68 » 25 Ian 2014, 01:14

Neamtul scrie:Iti multumesc pentru urari ! :)

Abia astept sa treaca iarna !!! ~x(
>:) =P~
Te-ai gandit cam cand le vinzi? :)) I-) =P~

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de Neamtul » 25 Ian 2014, 12:34

:)) =))

Nu cred ca le dau prea repede, nu ai ce sa iei in banii aia si nici nu imi permit sa suplimentez bugetul prea curand, poate in 2015...

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de Neamtul » 03 Mar 2014, 12:38

pokemonu scrie:Fox warrior elite e cel mai ok. Daca reusesti sa iei, mie unul mi se par mult mai bune decat warrior s
Acum le am pe amandoua !
Nu sunt diferente mari la grosimea blancului si nici la greutate. Aceasi chestie si la actiune, amandoua progresive, parca S-ul e ceva mai rigid pe varf, poate ma insel.
Mandrina la Warrior S e cu ~4cm mai sus decat la Warrior Elite( de fapt numai pozitia mulinetei e mai sus pentru ca mandrina e montata la ~aceasi distanta.
Cu Elite stiu ca se arunca bine dar si cu S arunc fara probleme 140m.
O sa revin cu o comparatie dupa ce le bag la apa peste 1-2 saptamani.


Oricum, amandoua sunt bete bune.

Avatar utilizator
tuby 68
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 28 Feb 2009, 01:29

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de tuby 68 » 21 Mar 2014, 20:06

Neamtul scrie:
pokemonu scrie:Fox warrior elite e cel mai ok. Daca reusesti sa iei, mie unul mi se par mult mai bune decat warrior s
Acum le am pe amandoua !
Cu Elite stiu ca se arunca bine dar si cu S arunc fara probleme 140m.
O sa revin cu o comparatie dupa ce le bag la apa peste 1-2 saptamani.
Oricum, amandoua sunt bete bune.
Le-ai dus la scaldat... <:-P opinii :?:

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: prowess recidive vs.fox warrior???????

Mesaj de Neamtul » 24 Mar 2014, 16:22

Nu, n-am iesit cu ele. Am fost la doua partide dar am folosit...feedere ! <:-P
Probabil in aprilie o sa le incerc in paralel la o partida de weekend.

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”