Lansete Germina

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Lansete Germina

Mesaj de Neamtul » 05 Dec 2014, 17:19

andreic scrie:Domnul "neamtul":
1. Nu ai facut armata cu mine ca sa iti permiti sa ma tutuiesti.
2. Daca astea sunt scobitori, in acest caz betele alea pe care le lauzi sunt cornete ( in cazul in care stii ce inseamna)
3. Arsenalul de pescuit pe care ai pus tu mana, ai dreptate nu cred ca o sa apuc sa iti ajung la nas ( posed peste 100 de lansete si peste 40 mulinete)
4. Nu este o incercare de rodbuilding ci o pasiune
5. Data viitoare cand mai ai de gand sa iti bati joc sau sa iei in batjocura pasiunea cuiva, afla mai multe despre acea persoana.

Lansetele raman in continuare, chiar daca unora nu le convine.
=)) =))

Avatar utilizator
artpescuit
senior
senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Sep 2012, 14:54

Re: Lansete Germina

Mesaj de artpescuit » 06 Dec 2014, 09:44

Sa zici mersi daca iti da cineva 100 de lei pe amandoua. Inelele sun 15 lei toate la DRAGON DE UNDE LE-AI LUAT....MANERU E LUAT DE PE ALTE LANSETE SE VEDE CLAR ASTA...LA FEL SI MANDRINA ASA CA NU INCERCA SA NE VINZI GOGOSI CA NU TINE

Avatar utilizator
artpescuit
senior
senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Sep 2012, 14:54

Re: Lansete Germina

Mesaj de artpescuit » 06 Dec 2014, 09:45

Sa mai zic ca doapele de pe cotoare arata ca dracu?

Avatar utilizator
andreic
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 15 Iul 2014, 16:51

Re: Lansete Germina

Mesaj de andreic » 06 Dec 2014, 11:14

artpescuit scrie:Sa zici mersi daca iti da cineva 100 de lei pe amandoua. Inelele sun 15 lei toate la DRAGON DE UNDE LE-AI LUAT....MANERU E LUAT DE PE ALTE LANSETE SE VEDE CLAR ASTA...LA FEL SI MANDRINA ASA CA NU INCERCA SA NE VINZI GOGOSI CA NU TINE
Multumesc, chiar esti un dragut si un foarte bun cunoscator. Tocmai de aceea te rog frumos pentru ca mai am cateva blankuri sa imi faci si mie rost de niste manere de pluta de pe alte lansete...... intreaba pe oricine si iti va spune cum se dau jos.... iar apropo de mandrine ghici ce iti pot oferi bonul.... multumesc tuturor "bipaitorilor" ....... oare ce ne-am face noi pe balti sau chiar in delta fara voi?!
Din motivele pe care toti cei care au comentat aici le-au expus lansetele se vor da numai cu livrare personala, deci exclus sa le trimit in tara, doar Bucuresti.
PS: va rog, de fapt va provoc pe cei care ai comentat va faceti un topic in care sa expuneti lansetele create de voi, si dupa aia sa comentati....
Pescuit ar trebui sa fie un sport facut cu pasiune!!!

Avatar utilizator
andreic
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 15 Iul 2014, 16:51

Re: Lansete Germina

Mesaj de andreic » 08 Dec 2014, 09:33

Lansetele sunt in continuare de vanzare, amandoua la 450 ron. Separat 250 ron.
Pescuit ar trebui sa fie un sport facut cu pasiune!!!

Avatar utilizator
laurentiu30
senior
senior
Mesaje: 389
Membru din: 19 Feb 2012, 16:23

Re: Lansete Germina

Mesaj de laurentiu30 » 10 Apr 2015, 22:22

..sa mor daca va inteleg eu pe voi, astia de va bagati de/an p... in anuntul omului!!! Eu stiu ca atunci cand nu ma intereseaza un articol oferit spre vanzare(de multe ori se vede in titlu) nici macar nu dau click pe anunt.Sa nteleg ca poate va intereseaza dar va deranjeaza pretul!? Vreti pomana,sau care i faza?,,,babelor??sunteti voi in masura sa puneti pretul VOSTRU pe munca omului?
Se pare ca ati uitat, probabil ,ca lansetele astea nu se gasesc in magazine si nu aveti cum sa emiteti vreo pretentie catre un anumit pret!!!Dpmdv vanzatorul poate cere EXACT cat vrea el pe MUNCA lui si pe doua lansete oarecum unice!
p.s schimba ti username-ul ....nemtii isi vad de treaba lor! ;) :-q

Avatar utilizator
laurentiu30
senior
senior
Mesaje: 389
Membru din: 19 Feb 2012, 16:23

Re: Lansete Germina

Mesaj de laurentiu30 » 10 Apr 2015, 22:48

artpescuit scrie:Sa zici mersi daca iti da cineva 100 de lei pe amandoua. Inelele sun 15 lei toate la DRAGON DE UNDE LE-AI LUAT....MANERU E LUAT DE PE ALTE LANSETE SE VEDE CLAR ASTA...LA FEL SI MANDRINA ASA CA NU INCERCA SA NE VINZI GOGOSI CA NU TINE
partpescuit.....am convingerea ca unul care vinde barcutze de nadit n are cum sa si dea cu parerea despre o lanseta germina,care, e destinata (cam)exclusiv pescuitului la dunare! ;)
Daca ti as zice ca am scos crap de dunare ,pe chilia,dintre butuci in exact 3 min (de pe mal) cu o germina de 210 si nu sa intamplat absolut nimic cu ea ,M AI CREDE??
Sfat>>vinde ti barcutele linistit,in rate ,pe datorie(sau cum vrei u),ca se vede clar ca n ai nici o treaba cu topicul omului !!de subiectul germina ...nici nu mai zic!
peace!

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”