Naluci ultra light, BLUE FOX SUPER VIBRAX si UL Shad

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
MrPike
senior
senior
Mesaje: 255
Membru din: 15 Mar 2011, 21:27
Localitate: Lugoj

Naluci ultra light, BLUE FOX SUPER VIBRAX si UL Shad

Mesaj de MrPike » 02 Oct 2012, 22:02

In cazul in care doriti sa va completati trusa de naluci pentru clean, biban sau pastrav am de vanzare un vobler ULTRA LIGHT de la Rapala si doua oscilante BLUE FOX SUPER VIBRAX.

1. RAPALA ULTRA LIGHT SHAD ULS-4
Lungime 4 cm
Greutate 3 g
Evolutie 1,2 – 1,5 m
Culoare: Chrome (super faina).

O scurta descriere in continuare:
Mic în dimensiune dar nu și în caracteristici, foarte precis lestat si având clasicul profil de oblete, Ultra Light Shad reuseste acolo unde alţii nu reuşesc. Cu o evoluție realistică chiar şi la viteze mari de recuperare, aceasta nalucă de mici dimensiuni este biletul câștigător, atunci când peştii nu se hrănesc agresiv. Slow-sinking în pauzele de recuperare, voblerul provoacă atacuri feroce din partea răpitorilor. Năluca este alegerea perfectă pentru râuri de munte înguste cu pietre, unde stă păstrăvul. Forma lui specifică combinată cu nervurile exterioare, ochi 3D holografici şi finisajele excepționale permit acestui mini vobler să fie un instrument valoros pentru o mare varietate de situații.
Iata si un film de prezentare pentre Rapala Ultra Light Shad : http://www.youtube.com/watch?v=waWEKjwoiYc
Pretul este 25 lei. Voblerul este nou in cutie sigilata.
Imagine

Pe langă ULS mai am și două oscilante BLUE FOX SUPER VIBRAX ce se folosesc tot pentru pescuitul ultra light. Sunt oscilante care se gasesc destul de greu si sunt necesare in trusa oricarui pescar.
Cea culoarea Silver este Nr. 1 iar cea Rainbow Trout este Nr. 2.
Asa cum se vede in poza oscilanata Nr. 2 este putin inegrita pe spate. Presupun ca de la praf. Sincer chiar nu stiu de ce. Nu este zgariata sau sa aiba alte defecte vizibile. Cea Nr.1, Silver e in stare perfecta.
Se vand la pachet 45 lei.
Imagine
La cerere pot trimite poze mai detaliate.

Avatar utilizator
cormoranu
membru activ
membru activ
Mesaje: 139
Membru din: 06 Iul 2008, 02:36
Localitate: Bucuresti

Re: Naluci ultra light, BLUE FOX SUPER VIBRAX si UL Shad

Mesaj de cormoranu » 03 Oct 2012, 07:51

Sal. Cand poti, suna-ma.

Avatar utilizator
MrPike
senior
senior
Mesaje: 255
Membru din: 15 Mar 2011, 21:27
Localitate: Lugoj

Re: Naluci ultra light, BLUE FOX SUPER VIBRAX si UL Shad

Mesaj de MrPike » 03 Oct 2012, 22:10

REzervate momentan

Avatar utilizator
cormoranu
membru activ
membru activ
Mesaje: 139
Membru din: 06 Iul 2008, 02:36
Localitate: Bucuresti

Re: Naluci ultra light, BLUE FOX SUPER VIBRAX si UL Shad

Mesaj de cormoranu » 04 Oct 2012, 00:05

Sal. Cele de care-ti spuneam sunt modele sinking de 2,7 cm si 2,5 gr. , asa ca ramane cum am stabilit. Ne auzim dimineata.

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”