Primul abonat castigator

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Primul abonat castigator

Mesaj de florentiniuga » 04 Apr 2011, 00:41

In urma tragerii la sorti efectuate conform anuntului, ieri, in ultima zi a Targului AVP, a fost stabilit primul castigator al unui sejur pentru doua persoane in Delta Dunarii la Periprava, hotel Ultima Frontiera.
Deoarece majoritatea utilizatorilor fideli au ales varianta de abonare pe o luna, 3 luni sau 6 luni, iata ca sansele celor care au avut incredere in oferta noastra au crescut substantial si chiar ultimul abonat pe un an, venit la targ pentru a solicita informatii despre sistemul de abonare cu doar o zi inainte, a avut sansa sa si castige.
Politica de confidentialitate nu ne permite sa-i dezvaluim numele dar suntem siguri ca o va face personal in cadrul filmarii decernarii voucerului. Asadar, ce va putem spune, este numele de utilizator cu care este inregistrat pe site-ul infopescar : mario2009. Felicitari!
In cursul zilei de azi veti putea vedea pe prima pagina a site-ului si filmarea tragerii la sorti.

Premiile nu s-au terminat! Urmeaza anuntul pentru runda a doua. Te abonezi si castigi!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
mario2009
utilizator
utilizator
Mesaje: 48
Membru din: 31 Mai 2009, 12:11
Localitate: Pitesti

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de mario2009 » 08 Apr 2011, 10:29

mă bucur pentru câstigarea promoției de la InfopescarTV. Aștept detalii despre intrarea în posesie a premiului la baiceamarinel@yahoo.com. Mulțumesc și viață lungă postului InfopescarTV .

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de florentiniuga » 08 Apr 2011, 19:47

In sfarsit! Nu stiam cum sa va gasim. Aveti e-mail.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
mario2009
utilizator
utilizator
Mesaje: 48
Membru din: 31 Mai 2009, 12:11
Localitate: Pitesti

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de mario2009 » 21 Aug 2011, 10:18

Bună ziua !
Vă mai amintiți de mine? Sunt 'fericitul' câștigător al tombolei InfopescarTV. După un mail în care mă felicitați pentru 'noroc' și în care mi-ați cerut adresa și perioada excursiei , pentru trimiterea voucherului , nu mai am nici o veste. Asta se întâmpla acum mai bine de patru luni. Am trimis numeroase mesaje de atunci , unul în care îmi și exprimam temerea ca totul nu este decât o ȚEAPĂ în slujba reclamei, primind doar o informare scurtă să stau liniștit (exact ca în reclama cu FNI) , pentru că așteptați confirmarea perioadei pe care am ales-o, adica începutul lunii septembrie, din partea gazdei, restul mesajelor fiind ignorate.
Domnilor Florentin Iuga si Victor Hodorog , aștept cel puțin o mulțumire pentru reclamă , pentru că 'excursia' oricum este ratată, mai sunt aproape 2 săptămâni până la perioada aleasă de mine, și nu cred că veți primi confirmarea într-un timp așa de scurt după o așteptare de 4 luni a acesteia.
Succes cu viitoarele TOMBOLE promise abonaților !!!!!!

Avatar utilizator
mario_kempes10
senior
senior
Mesaje: 189
Membru din: 12 Dec 2007, 23:52
Localitate: Otelu Rosu - Caras Severin

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de mario_kempes10 » 22 Aug 2011, 20:47

Sigur tragerea asta la sorti la tombola nu a fost de 1 APRILIE ??? (:| :-?
Imagine "TAURUS CARP TEAM"

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de Madalin Dirla » 22 Aug 2011, 21:08

mario_kempes10 scrie:Sigur tragerea asta la sorti la tombola nu a fost de 1 APRILIE ??? (:| :-?
Florentin si Victor Hodorog sunt la concurs la SOMNMANIA pe Tancabesti,cand se vor intoarce cu siguranta vei primii un raspuns.
Numai bine!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de florentiniuga » 26 Aug 2011, 14:49

Imi pare rau, eu m-am ocupat doar de mediatizare si extragere. Toate relatiile, intelegerea si contactul cu Periprava le are Victor Hodorog care mi-a promis ca va va contacta in scurt timp pentru un raspuns.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
mario2009
utilizator
utilizator
Mesaje: 48
Membru din: 31 Mai 2009, 12:11
Localitate: Pitesti

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de mario2009 » 26 Aug 2011, 20:51

Multumesc, astept detalii de la d-nul Victor

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: Primul abonat castigator

Mesaj de Victor Hodorog » 27 Aug 2011, 08:00

@mario

Aveti un mesaj privat, Astept un raspuns.

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”