Balotesti Fieni

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Avatar utilizator
dalungulesei
Veteran
Veteran
Mesaje: 1741
Membru din: 29 Mar 2010, 16:49
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: Balotesti Fieni

Mesaj de dalungulesei » 12 Mai 2013, 16:57

Este foarte ca ne-a spus cum sta treaba, in felul acesta stim si noi daca este cazul sau nu sa mergem pe aceasta balta.
Poate mai sunt si alti pescari care au pescuit aici de curand si vor sa ne transmita opiniile lor.
Va multumesc
georgemarian scrie:
Laurentiu scrie:Se prinde ciortan - clonat - cisternar, ca peste tot. Daca ai noroc mai cade si cate un balaur. Ce e nasol e ca ''saracii'' aia cu viloaiele au scurgerea de la wc si apa menajera direct in balta, ca si casutele baltii de altfel si daca vrei sa mananci un baboi e cam cu dus-intors...
Cam grava afirmatia asta Nea Laurentiule,poate te judeca si pe mata' astia :D =))

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: Balotesti Fieni

Mesaj de Laurentiu » 12 Mai 2013, 19:11

De mers, merita, parerea mea, dar mai subtire cu mancatul pestelui din acest loc...Cu toate ca anul trecut am prins si mancat de acolo si a fost bun la gust. :))
Pana la urma carasul si crapul scurma in rahat ca si porcul, deci.... :D

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: Balotesti Fieni

Mesaj de georgemarian » 12 Mai 2013, 22:41

Laurentiu scrie:De mers, merita, parerea mea, dar mai subtire cu mancatul pestelui din acest loc...Cu toate ca anul trecut am prins si mancat de acolo si a fost bun la gust. :))
Pana la urma carasul si crapul scurma in rahat ca si porcul, deci.... :D
Deci..'' POFTA BUNA :))
Mai incearca si anul asta si vezi cum este,la gust,si sa ne zici si noua,ca tocmai m-a sunat un prieten azi ca are o cunostinta pe acolo :D :))

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”