BALTA SANPAUL C&R

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
lukacs claudiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 68
Membru din: 08 Apr 2013, 17:28

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de lukacs claudiu » 08 Apr 2013, 18:03

Va rog s-a nu interpretati gresit oricine respecta regulamentu balti poate pescui pe balta de la sanpaul si va asigur ca va fi o balta de top din Romania...

Ps. recomandare poate s-a va mai dea Zoltan Benzar Administratoru balti s-au ieu daca nu va deranjeaza

Avatar utilizator
shahjaban
senior
senior
Mesaje: 245
Membru din: 15 Feb 2012, 12:48
Localitate: Brasov

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de shahjaban » 08 Apr 2013, 18:53

pescarBV scrie:salut cu respect toti pescarii si in special pe brasoveni, nu vreau sa supar pe cineva de la primul post dar totusi nu m-am putut abtine:
pentru "shahjaban"
cine nu-i cunoaste pe campionii MONDIALi la pescuitul crapului, ori tace, ori cauta si invata, ori cum a scris cineva pe aici "OLTUL E LIBER"

POATE unul din motivele cu "acest Claudiu" o fi asta:
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***

scuze de deranj.
sa auzi si sa citesti de el este una ....si sa il cunosti este alta ( sau nu te duce capul la lucrul asta ? ) ....
ce faci ?? il suni si ii spui " stii eu am auzit de tine , te-am vazut in poze si la tv ...etc. da-mi si mie o recomandare ptr balta cutare !!!!!....hai ca esti glumet tare prietene ....ca sa primesti recomandare omul trebuie sa te cunoasca , caci isi asuma o responsabilitate.....dar cred ca deja e prea mult ptr tine....

Avatar utilizator
shahjaban
senior
senior
Mesaje: 245
Membru din: 15 Feb 2012, 12:48
Localitate: Brasov

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de shahjaban » 08 Apr 2013, 19:02

lukacs claudiu scrie:
shahjaban scrie:tot nu inteleg de ce are acest Claudiu exclusivitatea ptr recomandari...eu nu il cunosc si nici nu cred ca am vreun prieten care il cunoaste ( il stim pe Basescu ...dar cred ca aici nu se pune !!) ....in schimb am legitimatie pe balta 4 la Doripesco...
probabil acolo voi pescui in continuare :D .
Salut numele meu este Lukacs Claudiu ca s-a facem cunostinta ...... Imi cer miii de scuze ca nu am postat ieu pina acum am avut o problema cu realizarea contului pe infopescar am facut o greseala pe aceasta cale multumesc lui Florenti Iuga ca m-ia facut cont nou.
ps.Ce ma recomanda pentru exclusivitate pai un titlu de Campion Mondial National si multe alte concursuri cistigate.
va rog s-a nu ezitati puteti s-a sunati la orice ora pentru informatinr.0749895750
domnule claudiu ,
nu ma intelegeti gresit.....am auzit de dvs , v-am vazut ( in poze si pe internet ) dar niciodata live....aveti tot respectul meu ptr titlurile pe care le-ati castigat , cu multa munca si sacrificii sunt convins......dar eu sa fiu in locul dvs nu cred ca imi asumam aceasta sarcina ingrata de a face recomandari ptr o balta .Stiti cum sunt oamenii ? nu aveti cum sa ii cunoasteti pe toti...si este posibilitatea sa regretati vreuna din recomandari..
faptul ca dvs faceti recomandarile mi s-a parut anormal din partea proprietarului baltii , nu a dvs ...cred ca dvs doriti sa il ajutati si atat.....dar , ma repet , eu cred ca este o sarcina ingrata..
multumesc.....si scuze de deranj.

Avatar utilizator
pescarBV
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 08 Apr 2013, 16:39

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de pescarBV » 08 Apr 2013, 19:22

suna alfel
RESPECT
Drumul spre succes este mereu "under construction"

Avatar utilizator
lukacs claudiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 68
Membru din: 08 Apr 2013, 17:28

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de lukacs claudiu » 08 Apr 2013, 19:24

shahjaban scrie:
lukacs claudiu scrie:
shahjaban scrie:tot nu inteleg de ce are acest Claudiu exclusivitatea ptr recomandari...eu nu il cunosc si nici nu cred ca am vreun prieten care il cunoaste ( il stim pe Basescu ...dar cred ca aici nu se pune !!) ....in schimb am legitimatie pe balta 4 la Doripesco...
probabil acolo voi pescui in continuare :D .
Salut numele meu este Lukacs Claudiu ca s-a facem cunostinta ...... Imi cer miii de scuze ca nu am postat ieu pina acum am avut o problema cu realizarea contului pe infopescar am facut o greseala pe aceasta cale multumesc lui Florenti Iuga ca m-ia facut cont nou.
ps.Ce ma recomanda pentru exclusivitate pai un titlu de Campion Mondial National si multe alte concursuri cistigate.
va rog s-a nu ezitati puteti s-a sunati la orice ora pentru informatinr.0749895750
domnule claudiu ,
nu ma intelegeti gresit.....am auzit de dvs , v-am vazut ( in poze si pe internet ) dar niciodata live....aveti tot respectul meu ptr titlurile pe care le-ati castigat , cu multa munca si sacrificii sunt convins......dar eu sa fiu in locul dvs nu cred ca imi asumam aceasta sarcina ingrata de a face recomandari ptr o balta .Stiti cum sunt oamenii ? nu aveti cum sa ii cunoasteti pe toti...si este posibilitatea sa regretati vreuna din recomandari..
faptul ca dvs faceti recomandarile mi s-a parut anormal din partea proprietarului baltii , nu a dvs ...cred ca dvs doriti sa il ajutati si atat.....dar , ma repet , eu cred ca este o sarcina ingrata..
multumesc.....si scuze de deranj.
Ps. recomandare poate s-a va mai dea Zoltan Benzar Administratoru balti s-au ieu daca nu va deranjeaza

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de davidnicolaie » 08 Apr 2013, 20:23

claudiu, sunt maciuca florin .am discutat cu tine de mai multe ori pe tema .ma bucur ca aud ca in sfarsit cineva isi da interesu si pentru pescari brasoveni si nu numai.
citind cele spuse pe aici. am o propunere daca nu deranjeaza.o pot face telefonic dar corect fata de toti este sa o fac aici.
stiu si mi-ai comfirmat ca pentru unii dintre noi nu este o problema sa pescuim pe acesta balta.
vad ca sunt persoane care se gandesc cum sa obtina recomandare.INTREBARE.
CREZI CA AI PUTEA SA REZOLVI CA 1-2 SFARSITURI DE SAPTAMANA .sa inviti pescari, pe aceasta balta sa pescuiasca fara recomandare .in perioada cand poti fii si tu pe balta si sa ii cunosti pentru a avea orcine sansa sa te cunoasca si sa obtina recomandare(daca merita).si cu ocazia asta vor avea si sansa sa pescuiasca alaturi de tine si daca doreste cred va primi si sfaturi legate de pescuit .(toti avem nevoie de asta :D ).

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de OvidiuBV » 08 Apr 2013, 20:33

Sunt foarte multi care au nevoie de sfaturi.Cei care nu au nevoie de sfaturi nu sunt pescari ci sunt mancatori de peste
,,Omul cat traieste invata,,
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
lukacs claudiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 68
Membru din: 08 Apr 2013, 17:28

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de lukacs claudiu » 08 Apr 2013, 20:58

davidnicolaie scrie:claudiu, sunt maciuca florin .am discutat cu tine de mai multe ori pe tema .ma bucur ca aud ca in sfarsit cineva isi da interesu si pentru pescari brasoveni si nu numai.
citind cele spuse pe aici. am o propunere daca nu deranjeaza.o pot face telefonic dar corect fata de toti este sa o fac aici.
stiu si mi-ai comfirmat ca pentru unii dintre noi nu este o problema sa pescuim pe acesta balta.
vad ca sunt persoane care se gandesc cum sa obtina recomandare.INTREBARE.
CREZI CA AI PUTEA SA REZOLVI CA 1-2 SFARSITURI DE SAPTAMANA .sa inviti pescari, pe aceasta balta sa pescuiasca fara recomandare .in perioada cand poti fii si tu pe balta si sa ii cunosti pentru a avea orcine sansa sa te cunoasca si sa obtina recomandare(daca merita).si cu ocazia asta vor avea si sansa sa pescuiasca alaturi de tine si daca doreste cred va primi si sfaturi legate de pescuit .(toti avem nevoie de asta :D ).
Bravo Florine buna idee asa o s-a facem ;)

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de osc1or » 08 Apr 2013, 22:54

s-a facem, s-a dregem, s-a pescuim, s-a eliberam...
de unde atatea cratime?
Critic echilibrat

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de georgemarian » 08 Apr 2013, 23:18

osc1or scrie:s-a facem, s-a dregem, s-a pescuim, s-a eliberam...
de unde atatea cratime?
rauleee :))

Avatar utilizator
Marian Tomescu
senior
senior
Mesaje: 202
Membru din: 24 Iun 2012, 13:50
Localitate: Brasov

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de Marian Tomescu » 09 Apr 2013, 13:09

osc1or scrie:s-a facem, s-a dregem, s-a pescuim, s-a eliberam...
de unde atatea cratime?
Ce iti mai place sa te bagi in seama mereu.... Tu si popescu.......... :-@
I don't need GOOGLE, my wife knows everything!

Avatar utilizator
lucfish
senior
senior
Mesaje: 349
Membru din: 25 Noi 2011, 18:27

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de lucfish » 09 Apr 2013, 15:03

Claudiu, Bogdan, ce preț se vehiculează la o partidă de 24 h?

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de osc1or » 09 Apr 2013, 15:43

tomBV scrie:
osc1or scrie:s-a facem, s-a dregem, s-a pescuim, s-a eliberam...
de unde atatea cratime?
Ce iti mai place sa te bagi in seama mereu.... Tu si popescu.......... :-@
c-e it-i m-ai pla-ce s-a t-e bag-i in seam-a m-ereu... t-u s-i pope-scu...
Inteleg ca pe forum nu ne dam doctoratul in gramatica... dar nici sa scrii in halul asta, sa nu inteleaga nimeni nimic...
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Marian Tomescu
senior
senior
Mesaje: 202
Membru din: 24 Iun 2012, 13:50
Localitate: Brasov

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de Marian Tomescu » 09 Apr 2013, 16:40

Poate omul a fost mai mult la pescuit si a lasat gramatica pt altii! El a castigat un titlu de campion mondial si tu ti-ai luat o pereche de ochelari de soare sa iti faci poze cu ei..... :-@
I don't need GOOGLE, my wife knows everything!

Avatar utilizator
lukacs claudiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 68
Membru din: 08 Apr 2013, 17:28

Re: BALTA SANPAUL C&R

Mesaj de lukacs claudiu » 09 Apr 2013, 17:48

lucfish scrie:Claudiu, Bogdan, ce preț se vehiculează la o partidă de 24 h?

Salut astazi am reusit s-a fixam cu administratoru balti taxele si data la care se poate pescui pe balta sanpaul.
Taxa pentru 24h va si de 100 ron si taxa de legitimatia va fi de 150 ron, femeile si copii nu platesc taxa
Incepind cu data de 1 mai se poate pescui .
Recomandari poate s-a dea administratoru balti Benzar Zolt ,Ureche Catalin si Lukacs Claudiu.
Pentru alte detali ma puteti suna .0749895750

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”