lapte porumb

nada mileniului 3

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
eugencostandis
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 16 Noi 2008, 18:06

Re: lapte porumb

Mesaj de eugencostandis » 04 Mar 2009, 08:08

iulian petre scrie:notat.... :)) ..7 =neutru

. inca ceva, cat trebuie sa aibe laptele de porumb? :-B ca asta era intrebarea (daca citeai atent) ...daca intreb nu inseamna ca intep pe cineva...
am folosit lapte de porumb dar este incomparabil cu cel de pe piata si la pret si la calitate ph 8si este mult mai viscos,asta in cazul tastari de lapte de porumb de la diversi producatori,de acea am ramas fidel la acest lapte care indeplineste toate conditiile raport calitate pret ,nu dau nume ca nu vreau sa fac reclama la nimeni ,dar pot da unele relati pe privat.
0737245680

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: lapte porumb

Mesaj de george-alexandru » 04 Mar 2009, 17:57

Eugene tata conditia principala este sa prinda peste.unde si cand ai facut tu teste,si ce ti/a reiesit din ele?
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
eugencostandis
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 16 Noi 2008, 18:06

Re: lapte porumb

Mesaj de eugencostandis » 04 Mar 2009, 22:30

george-alexandru scrie:Eugene tata conditia principala este sa prinda peste.unde si cand ai facut tu teste,si ce ti/a reiesit din ele?
prinde oriunde si orcind avem o echipa de pescari care testeza si vin cu informatii din teren ,eu nu zic nimic de laptele tau nam pescuit cu el si nici nu l voi folosi niciodata ,fiecare cu ce este invatat fiecare pescar are dreptul sa aleaga cu ce fel de momeli pescuieste, **==
0737245680

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: lapte porumb

Mesaj de george-alexandru » 04 Mar 2009, 22:38

succes la teste in continuare.
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: lapte porumb

Mesaj de iulian petre » 04 Mar 2009, 22:40

eugencostandis scrie:prinde oriunde si orcind avem o echipa de pescari care testeza si vin cu informatii din teren
====================

-care e echipa care prinde oriunde si oricand ?(nume)
Ultima oară modificat 04 Mar 2009, 22:42 de către iulian petre, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: lapte porumb

Mesaj de Madalin Dirla » 04 Mar 2009, 22:41

eugencostandis scrie:
george-alexandru scrie:Eugene tata conditia principala este sa prinda peste.unde si cand ai facut tu teste,si ce ti/a reiesit din ele?
prinde oriunde si orcind avem o echipa de pescari care testeza si vin cu informatii din teren ,eu nu zic nimic de laptele tau nam pescuit cu el si nici nu l voi folosi niciodata ,fiecare cu ce este invatat fiecare pescar are dreptul sa aleaga cu ce fel de momeli pescuieste, **==
.......daca prinde la fel ca si bilele "MATRIX" e clar :)) :)) :)) :)) diferenta dintre laptele tau si cel al lui George este >:D<(MARE) , vezi cate podiumuri are George in 2008 si cate ai tu ? :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: lapte porumb

Mesaj de Ion Mironov » 05 Mar 2009, 00:29

MDI scrie:
eugencostandis scrie:
george-alexandru scrie:Eugene tata conditia principala este sa prinda peste.unde si cand ai facut tu teste,si ce ti/a reiesit din ele?
prinde oriunde si orcind avem o echipa de pescari care testeza si vin cu informatii din teren ,eu nu zic nimic de laptele tau nam pescuit cu el si nici nu l voi folosi niciodata ,fiecare cu ce este invatat fiecare pescar are dreptul sa aleaga cu ce fel de momeli pescuieste, **==
.......daca prinde la fel ca si bilele "MATRIX" e clar :)) :)) :)) :)) diferenta dintre laptele tau si cel al lui George este >:D<(MARE) , vezi cate podiumuri are George in 2008 si cate ai tu ? :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$
ce podiumuri madaline..ca nu a participat la nici un concurs.....dar daca participa.... :-?? :-?? :-?? :-?? :-??
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
eugencostandis
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 16 Noi 2008, 18:06

Re: lapte porumb

Mesaj de eugencostandis » 05 Mar 2009, 07:13

george-alexandru scrie:succes la teste in continuare.
**== multumesc la fel eu nu am spus ca laptele produs de tine nu este bun am spus ca nu lam folosit,am spus ca folosesc lapte de porumb produs de firma x,si sint foarte multumit ,am mai folosit si de alte firme si nu am fost multumit,este greu de facut acum o clasificare care este cel mai bun lapte de porumb,de pe piata in conditiile actuale,succes la cit mai multe podiumuri,in continuare **==
0737245680

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: lapte porumb

Mesaj de iulian petre » 05 Mar 2009, 11:54

pai parca ziceai alceva...

--am folosit lapte de porumb dar este incomparabil cu cel de pe piata si la pret si la calitate ph 8si este mult mai viscos,asta in cazul tastari de lapte de porumb de la diversi producatori,de acea am ramas fidel la acest lapte care indeplineste toate conditiile raport calitate pret.-prinde oriunde si orcind avem o echipa de pescari care testeza si vin cu informatii din teren

( TRADUC :D )ca ai folosit (testat) tot ce e pe piata dar ala care-l sti numai tu e cel si cel mai bun si extraordinar si echipa (fantoma) prinde cu el in orice pozitie oriunde.....DAR acum te sucesti ca defapt nu ai testat ce este pe piata :D !

ps. ma gandesc pui laptele de porumb pe fir de par sau direct pe ac =)) ....astept inca numele echipei fantastice (nume) ca sa stiu sa ma retrag din concursuri daca-i vad pe lista.

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: lapte porumb

Mesaj de Ion Mironov » 05 Mar 2009, 16:23

iulian petre scrie:pai parca ziceai alceva...

--am folosit lapte de porumb dar este incomparabil cu cel de pe piata si la pret si la calitate ph 8si este mult mai viscos,asta in cazul tastari de lapte de porumb de la diversi producatori,de acea am ramas fidel la acest lapte care indeplineste toate conditiile raport calitate pret.-prinde oriunde si orcind avem o echipa de pescari care testeza si vin cu informatii din teren

( TRADUC :D )ca ai folosit (testat) tot ce e pe piata dar ala care-l sti numai tu e cel si cel mai bun si extraordinar si echipa (fantoma) prinde cu el in orice pozitie oriunde.....DAR acum te sucesti ca defapt nu ai testat ce este pe piata :D !

ps. ma gandesc pui laptele de porumb pe fir de par sau direct pe ac =)) ....astept inca numele echipei fantastice (nume) ca sa stiu sa ma retrag din concursuri daca-i vad pe lista.
probabil matrixxxx :)) :)) :)) :)) :)) :D
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
bug
membru activ
membru activ
Mesaje: 134
Membru din: 15 Noi 2008, 21:35

Re: lapte porumb

Mesaj de bug » 05 Mar 2009, 19:42

diferenta dintre laptele tau si cel al lui George este >:D<(MARE) , vezi cate podiumuri are George in 2008 si cate ai tu ? :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$[/quote]

D-lor ma bucur ca am gasit in sfirsit cheia succesului-CUM SA CISTIGI UN CONCURS!!As avea si eu de cistigat vreo 6 concursuri anul asta si va rog sa-mi ziceti cit ar fi pretul de cost /lt pt cantitati mai mari (min 50lt)

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: lapte porumb

Mesaj de costelino » 05 Mar 2009, 19:52

bug scrie:diferenta dintre laptele tau si cel al lui George este >:D<(MARE) , vezi cate podiumuri are George in 2008 si cate ai tu ? :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$
D-lor ma bucur ca am gasit in sfirsit cheia succesului-CUM SA CISTIGI UN CONCURS!!As avea si eu de cistigat vreo 6 concursuri anul asta si va rog sa-mi ziceti cit ar fi pretul de cost /lt pt cantitati mai mari (min 50lt)[/quote]

Domnilor de la CarpZone,dat fiind faptul ca sunteti multi si dupa cate vad uniti,ar fi bine sa-i dati pace lui Eugen.Nu de altceva dar nu da bine pentru voi...
Sa fim seriosi,cu un amarat de lapte de porumb nu se castiga podiumuri.

Avatar utilizator
eugencostandis
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 16 Noi 2008, 18:06

Re: lapte porumb

Mesaj de eugencostandis » 05 Mar 2009, 21:44

deci george ai de la mine 2 litri de lapte de porumb daca vrei sa-l testezi cum vrei tu ,cu ce vrei tu dupa care stam de vb!
bug de unde sti tu care e diferenta ai cumparat de la mine si eu nu stiu?
reteata succesului in concursuri se datoreaza retetei folosite nu laptelui de porumb haideti sa fim seriosi!
deci nu va mai dati cu parerea despre lucruri pe care nu le cunoasteti , precizez ca eu sant producatorul laptelui si ca postez cu nik-ul lui eugen deoarece al meu nu a fost activat!
0737245680

Avatar utilizator
bug
membru activ
membru activ
Mesaje: 134
Membru din: 15 Noi 2008, 21:35

Re: lapte porumb

Mesaj de bug » 05 Mar 2009, 21:49

eugencostandis scrie:deci george ai de la mine 2 litri de lapte de porumb daca vrei sa-l testezi cum vrei tu ,cu ce vrei tu dupa care stam de vb!
bug de unde sti tu care e diferenta ai cumparat de la mine si eu nu stiu?
reteata succesului in concursuri se datoreaza retetei folosite nu laptelui de porumb haideti sa fim seriosi!
deci nu va mai dati cu parerea despre lucruri pe care nu le cunoasteti , precizez ca eu sant producatorul laptelui si ca postez cu nik-ul lui eugen deoarece al meu nu a fost activat!
....pai asta ziceam si eu.....cum dr..sa AFIRMI ca a cistiga un concurs se datoreazza unui sirop?sa fim seriosi..dar unii pun b...

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: lapte porumb

Mesaj de florentiniuga » 06 Mar 2009, 03:06

costelino scrie:Domnilor de la CarpZone,dat fiind faptul ca sunteti multi si dupa cate vad uniti,ar fi bine sa-i dati pace lui Eugen.Nu de altceva dar nu da bine pentru voi...
Nu va agitati si nu bagati Carp Zone in disputa. Cei trei care se pare ca fac front comun sunt in aceeasi echipa. Clubul are 40 de membrii. Eu de exemplu, desi folosesc produsul lui George de cele mai multe ori, mai folosesc si de la Tata Nitu si de la Sensas (desi pare altceva) si miere si fructoza dizolvata si ... ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Boiliesuri”