nada carping club

nada mileniului 3

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: nada carping club

Mesaj de Madalin Dirla » 10 Aug 2010, 00:13

si eu am folosit bilele voastre si calitate/pret sunt cele mai bune la ora actuala de pe piata(este o parere personala),si ce mai mi-a placut de la voi este csl-ul...........tineti-o tot asa!

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 10 Aug 2010, 10:34

in curand se vor lansa pe piata : groundbait si verzeala ( marker shot )...mai multe detalii de site-ul carping...preturi rezonabile bineinteles..

Avatar utilizator
Clabuc
senior
senior
Mesaje: 150
Membru din: 02 Aug 2008, 13:18

Re: nada carping club

Mesaj de Clabuc » 10 Aug 2010, 13:07

victorash scrie:
Clabuc scrie:
victorash scrie:acum 3 saptamani s-a scos din Moara Vlasiei recordul national si poate si european pe boiliesurile Carping Club Meat ...respectiv 1,2 tone si dvs la prima postare spune-ti ca n-au prins nici un peste =))

alt exemplu...azi duminica s-a castigat cupa ligii de crap la Darvari , protagonist Cornel Serbu, boilies Carping Meat.

altul: ...sambata s-a terminat primul CN de juniori ...s-a castigat locul 2 la diferenta mica de primul loc cu Carping Meat ....in toate cazurile bilele sunt aceleasi ca cele din magazin...

mie mi se pare suspecta postarea dvs. dar daca este adevarata va rog sa-mi comunicati balta din Ungaria pentru a efectua niste teste :D

In exemplele de mai sus este vorba de bilele Meat -ready made care sunt si la vanzare ? nu prea cred.

exact bilele ready-made care se gasesc si in magazine..probabil e greu de crezut in Romania, dar asta este...ramane sa testati si sa va convingeti...( diferenta fata de magazin unde stau cateodata mai multe zile pe raft, este ca au fost din cea mai recenta transa..aproape de concurs.)

cu stima,

victor
Dan Mitranescu scrie:Victor,
Bilele Carping pe care le-am luat de la tine pentru concursul Trophy de pe Tancabesti nu le-am consumat in totalitate atunci . (Cred ca este vorba de o luna si ceva).
Am congelat tot ce mi-a ramas si le-am folosit in ultimul concurs de pe acelasi lac si anume Cupa Acvila. Le foloseam de fiecare data cand ma invadau platicile si nu mai puteam sa folosesc nada mea care o granulatie mai mica ( nefiind indicata in astfel de situatii ).

Au prins la fel de bine chiar daca erau mai vechi.

Daca erau bilele ready made din magazine nu cred ca era nevoie de congelator !! DEci ..... ???

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 10 Aug 2010, 13:23

in functie de faptul ca au fost sau nu desfacute...dan ne poate spune mai bine.
in alta ordine de idei..nu vreau sa starnesc o polemica, spun inca o data ca sunt aceleasi bile de la raft...aceleasi cu care Cornel Serbu & Tica au castigat cupa ligii saptamana trecuta, sau cu care s-a castigat locul 2 la CN tineret...ii invit pe cei mentionati sa confirme, daca mai este cazul.

Avatar utilizator
Jula Traian
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 03 Ian 2009, 14:47

Re: nada carping club

Mesaj de Jula Traian » 27 Aug 2010, 20:20

Balta se numeste Verba Tanya http://www.verbatanya.hu/ si este in Nyregyhaza , eu chiar am avut incredere in aceste boiliesuri Carping Club am crezut ca am sa dau lovitura cu ele (bilele arata si se dizolva super chiar imi plac ), balta are exemplare si de 21 kg se prinde foarte bine , umblu frecvent acolo cam tot la a doua saptamana dar nu am avut nicio trasatura la ele , iti doresc sa testezi si tu aceasta balta cu bile Carping Club dar vei dezamagit , poate ne intalnim acolo sa ma contactezi daca te duci pe messanger jula_traian@yahoo.com , anul trecut au mers foarte bine Planet 1016 , Turbojet si Planet Impact a facut ravagii in primavara , X- ploziv a dat ZERO trasaturi . Acum o sa zici ca am ceva cu cei de la Senzor dar nu e asa , sunt din Baia Mare si nu ii cunosc nici pe cei de la Senzor nici pe cei de la Carping Club , ii stimezi pe toti pentru cea ce fac , am fost o singura data la un concurs la Darvari , dar cele mai multe rezultate pentru mine le-am avut cu boiliesurile Senzor.

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 06 Sep 2010, 13:37

salut Traian,

planuiesc o iesire in Ungaria mai spre toamna..cu ocazia asta vedem si lacul acesta.. sincer sa fiu imi este greu sa cred ca boiliesurile de la carping nu au putut scoate un peste, avand in vedere ca in ultima perioada le-am testat numai pe balti salbatice si nu a fost chip sa nu prind peste, dar cum nu exista nada minune in lume este posibil sa ai dreptate..pana la proba contrarie :) ..
fire intinse in continuare cu sau fara nada carping...

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 08 Sep 2010, 18:39

lansare produs nou carping:
groundbait.jpg

www.carpingclub.ro

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: nada carping club

Mesaj de Laurentiu » 08 Sep 2010, 19:18

o aveti maine la expo? si la ce stand?

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 08 Sep 2010, 21:38

este ..la standul FISELA>>>

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: nada carping club

Mesaj de costelino » 09 Sep 2010, 18:39

Ce Expo?Ce stand?Unde?Cand?
E vreun Expo azi in Bucuresti?

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de gor965 » 09 Sep 2010, 22:30

costelino scrie:Ce Expo?Ce stand?Unde?Cand?
E vreun Expo azi in Bucuresti?
http://www.superpescar.ro/targ/
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
PiciuS
membru activ
membru activ
Mesaje: 91
Membru din: 12 Noi 2009, 01:19
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de PiciuS » 11 Sep 2010, 12:13

Jula Traian scrie:Balta se numeste Verba Tanya http://www.verbatanya.hu/ si este in Nyregyhaza , eu chiar am avut incredere in aceste boiliesuri Carping Club am crezut ca am sa dau lovitura cu ele (bilele arata si se dizolva super chiar imi plac ), balta are exemplare si de 21 kg se prinde foarte bine , umblu frecvent acolo cam tot la a doua saptamana dar nu am avut nicio trasatura la ele , iti doresc sa testezi si tu aceasta balta cu bile Carping Club dar vei dezamagit , poate ne intalnim acolo sa ma contactezi daca te duci pe messanger jula_traian@yahoo.com , anul trecut au mers foarte bine Planet 1016 , Turbojet si Planet Impact a facut ravagii in primavara , X- ploziv a dat ZERO trasaturi . Acum o sa zici ca am ceva cu cei de la Senzor dar nu e asa , sunt din Baia Mare si nu ii cunosc nici pe cei de la Senzor nici pe cei de la Carping Club , ii stimezi pe toti pentru cea ce fac , am fost o singura data la un concurs la Darvari , dar cele mai multe rezultate pentru mine le-am avut cu boiliesurile Senzor.
probabil a fost o zi in care nu a mers cu aceste bile,ceea ce nu inseamna ca bilele nu sunt bune ! eu zic sa le mai testezi cu incredere si vei vedea ca o sa ai rezultate ;)
Catch & Release

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: nada carping club

Mesaj de costelino » 11 Sep 2010, 13:59

gor965 scrie:
costelino scrie:Ce Expo?Ce stand?Unde?Cand?
E vreun Expo azi in Bucuresti?
http://www.superpescar.ro/targ/
Multam George
Cu criza asta uitam de tot si toate(inclusiv nevasta)

Avatar utilizator
gadjo
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 18 Oct 2008, 16:30

Re: nada carping club

Mesaj de gadjo » 13 Sep 2010, 19:21

SUPER!!!!!!!!
Pt bile nota 10 +
daca si groundu e la fel de bun atunci va felicit din toata inima.
Clubul Sportiv "Planet Carp"
www.planetcarp.ro

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 13 Sep 2010, 23:37

multumim ..speram sa fie pe placul pestilor cat si al pescarilor :D

Scrie răspuns

Înapoi la “Boiliesuri”