Marea provocare

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de cristian505ro » 26 Oct 2009, 15:30

[quote="florentiniuga"]Intr-un fel am fost chiar acum pe locul 1. Captura competitiei.

Sincere Felicitari!Mitranescu nu se dezminte!Multumim Florentin!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
ionescu iulian
senior
senior
Mesaje: 221
Membru din: 22 Iun 2008, 14:42
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de ionescu iulian » 26 Oct 2009, 16:47

Sincere felicitari baieti tot respectul , pana la urma tot am avut un loc unu ---<>< **== ---<><
„Lumina Faptelor Bune”

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Marea provocare

Mesaj de mircea62 » 26 Oct 2009, 18:02

Asteptam concluziile si analiza de dupa concurs. Ce a fost bine, unde s-a gresit, tactici, strategii, momeli, nade, etc.

Avatar utilizator
bebby1980
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 13 Apr 2009, 17:05

Re: Marea provocare

Mesaj de bebby1980 » 26 Oct 2009, 19:39

felicitari lotului ROMANIEI. locul ocupat este unul onorant. felicitari si lui mitranescu si colegului sau (scuze, nu i-am retinut numele) pentru captura competitiei. poate daca intra mitranescu de la inceput in competitie urcam pe podium. oricum sunt sperante mari pentru anii urmatori. FELICITARI INCA ODATA. **== **== **== **== =D> =D> =D>

Avatar utilizator
Clabuc
senior
senior
Mesaje: 150
Membru din: 02 Aug 2008, 13:18

Re: Marea provocare

Mesaj de Clabuc » 26 Oct 2009, 19:55

[quote="Clabuc"]Un rezultat onorabil, felicitari intregii echipe.

Am omis ceva, Felicitari Florentin si Lucian pentru cele 4 episoade superbe de la campionatul mondial. Nu stiu cate tari au avut privilegiul sa vada aproape live astfel de filmari.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de florentiniuga » 27 Oct 2009, 09:57

Clabuc scrie:
Clabuc scrie:Un rezultat onorabil, felicitari intregii echipe.

Am omis ceva, Felicitari Florentin si Lucian pentru cele 4 episoade superbe de la campionatul mondial. Nu stiu cate tari au avut privilegiul sa vada aproape live astfel de filmari.
Nici una!
Multumesc pentru felicitari si tin sa fac o corectura, nu am fost de data asta cu Luci, ci cu Florin, cel de-al doilea operator al PV TV. Soferul groazei, abia astept sa ajung acasa. Acum sunt la Budapesta la hotel in buda :D , il las sa doarma ca a bagat 2000km dintr-o bucata si mai are 1000 pana acasa. Se pregateste pentru Paris-Dakar si vrea sa conduca numai el. :))
Luci a fost la Sacalaia cu Victorash la Turneul celor de la rapitor, asa ca o sa aveti ce vedea toata iarna. Filmam din greu. Cred ca urmeaza si o Delta.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Madalin013
membru activ
membru activ
Mesaje: 122
Membru din: 15 Ian 2009, 00:29
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de Madalin013 » 27 Oct 2009, 23:30

florentiniuga scrie:
Clabuc scrie:
Clabuc scrie:Un rezultat onorabil, felicitari intregii echipe.

Am omis ceva, Felicitari Florentin si Lucian pentru cele 4 episoade superbe de la campionatul mondial. Nu stiu cate tari au avut privilegiul sa vada aproape live astfel de filmari.
Nici una!
Multumesc pentru felicitari si tin sa fac o corectura, nu am fost de data asta cu Luci, ci cu Florin, cel de-al doilea operator al PV TV. Soferul groazei, abia astept sa ajung acasa. Acum sunt la Budapesta la hotel in buda :D , il las sa doarma ca a bagat 2000km dintr-o bucata si mai are 1000 pana acasa. Se pregateste pentru Paris-Dakar si vrea sa conduca numai el. :))
Luci a fost la Sacalaia cu Victorash la Turneul celor de la rapitor, asa ca o sa aveti ce vedea toata iarna. Filmam din greu. Cred ca urmeaza si o Delta.
Abia astept ... sa va vad din nou in delta ...fir intins va urez .. si la cat mai multe emisiuni .. in limba romana daca nu sunt prea pretentios :D

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: Marea provocare

Mesaj de Dan Mitranescu » 28 Oct 2009, 00:37

Multumesc mult pentru felicitari si pentru sustinerea de pe tot parcursul concursului !
Acel peste care ne-a suit pe podium a fost un semn ca acolo este locul pentru Romania !

Multumesc inca o data si in numele colegilor pentru toate aceste pagini scrise aici !

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: Marea provocare

Mesaj de vali003 » 28 Oct 2009, 04:14

Dane sa fii iubit de toti pestii , ca de noi poti sa fii sigur ca esti , sa ne traiesti .

Avatar utilizator
Maty
membru activ
membru activ
Mesaje: 77
Membru din: 13 Dec 2008, 13:09
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de Maty » 28 Oct 2009, 10:01

Felicitari baieti,am toata stima,admiratia,si consideratia ptr. voi.
Hai Romania !

Avatar utilizator
ooros
utilizator
utilizator
Mesaje: 13
Membru din: 17 Sep 2009, 08:36

Re: Marea provocare

Mesaj de ooros » 28 Oct 2009, 11:36

Felicitari lotului Romaniei care ne-a reprezentat anul acesta la campionatul mondial,este un merituos loc cinci si speram ca la anul imnul Romaniei sa cante atat pentru locul 1 cat si pentru captura competitiei. **==
Multumim domnului Florentin si cameramanului sau pentru faptul ca datorita lor am fost atat de aproape de evenimentele derulate la acest campionat mondial.
Vine Bula la scoala cu o buza umflata
Profesoara Ce-ai patit Bula?
Am fost cu tata la pescuit si mi s-a asezat o viespe pe buza
Vai saracul de tine Si te-a piscat?
Aaa nu a omorit-o tata cu vasla

Avatar utilizator
al_trentea
membru activ
membru activ
Mesaje: 78
Membru din: 12 Feb 2009, 11:14

Re: Marea provocare

Mesaj de al_trentea » 29 Oct 2009, 18:55

Felicitari pentru intregul lot, si in special pentru captura! =D>
"Fusion 4 Energy" Fishing Club - Barcelona

Avatar utilizator
daniel
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 28 Noi 2007, 14:40
Localitate: Botosani
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de daniel » 01 Noi 2009, 12:28

Felicitari lotului Romaniei ! Bravo baieti si la cat mai multe fire intinse **== **== **==
vom fi prieteni !

Avatar utilizator
bosfor
senior
senior
Mesaje: 403
Membru din: 04 Mai 2009, 12:14
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de bosfor » 26 Noi 2009, 11:19

Domnule Florentin , va adresez dumneavoastra aceasta intrebarea deoarece am vazut k sunteti prieten atat cu Iorgos cat si cu Tata Nitu(asta nu inseamna ca altcineva care cunoaste situatia nu poate interveni): Ce s-a intamplat cu echipa Greciei la acest CM , unde au gresit sau mai bine zis ce au gresit? Pun aceasta intrebare deoarece ma gandesc ca raspunsul ei ne poate ajuta si pe noi sa nu facem aceeasi greseala vreodata . Multumesc anticipat!


**== >:D< **==
Clinci Cosmin
0721 406 017
cosmin_clinci@yahoo.com

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Marea provocare

Mesaj de florentiniuga » 26 Noi 2009, 16:38

Ce s-a intamplat si cu echipa Spaniei. Prima participare... emotii... lipsa unei pregatiri ca lot... lipsa traditiei... astea sunt doar unele explicatii de natura generala. Despre restul cauzelor, numai cei implicati pot spune. Iorgos este un pescar excelent, probabil ca standul lui nu a avut peste in fata. Si la noi s-a intamplat pe sectorul B.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap - Franta 2009”