Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de Teddy » 06 Iul 2009, 17:09

Ai uitat o echipa! Dan-Mary ---<>< Si ei merg mai departe :P
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de Marian Constantin » 06 Iul 2009, 17:18

Teddy scrie:Ai uitat o echipa! Dan-Mary ---<>< Si ei merg mai departe :P


:))

Avatar utilizator
vlad tepes
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 09 Mai 2009, 19:38

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de vlad tepes » 06 Iul 2009, 18:19

mary2005 scrie:
Teddy scrie:Ai uitat o echipa! Dan-Mary ---<>< Si ei merg mai departe :P


:))

Marian , ce o sa face-ti daca va calificati alaturi de George si Iulian? Vad ca esti tare patimas,cu ce a gresit George asa tare fata de tine?
altul decit Vlad Tepes sa nu se mai creeze confuzii

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de Marian Constantin » 06 Iul 2009, 18:27

El stie cel mai bine ....

Si eu l-am intrebat de ce ma jigneste in halul asta .... poate asta este natura lui .....

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de florentiniuga » 06 Iul 2009, 18:54

vlad tepes scrie: Marian , ce o sa face-ti daca va calificati alaturi de George si Iulian? Vad ca esti tare patimas,cu ce a gresit George asa tare fata de tine?
In mod sigur nu vor cadea in acelasi sector la CM. :))
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de george-alexandru » 07 Iul 2009, 01:30

mary2005 scrie:El stie cel mai bine ....

Si eu l-am intrebat de ce ma jigneste in halul asta .... poate asta este natura lui .....

Unde si cand te/am jignit eu Mary?daca te referi la episodul Tancabesti a fost doar o interpretare gresita a unei pareri de rau pt faptul ca nu mai sunat prieteneste sa ma intrebi macar asa din curiozitate sa vezi ce fac.

un alt aspect este faptul ca la inceputurile clubului eram cativa pescari jucatori si doar o echipa sudata si personal urmaream cu mare atentie piata pt a incerca sa cooptam pescari valorosi in clubul ce avea sa devina foarte puternic.printre accei pescari valorosi pe care mii doream alturi te aflai si tu si purtasem cu tine mai multe discutii si la Alin in magazin si la Doripesco anul trecut inaintea concursului,deci cu alte cuvinte ti/am facut curte :D .comic dintr/un anumit punct este ca eu tot vehiculand prin club numele tau la un moment dat pe un mic fond de tensiune am primit o replica din partea cuiva:ma da pana la urma cine e acest MC,a castigat ceva pe undeva de tot il ridici in slavi ca eu nu am auzit de el la care eu raspund:este un amic membru Pelican si este un pescar bun si a si castigat ceva concursuri si ar fi bine daca la/m avea printre noi.
Acum daca stau sa ma gandesc sunt bucuros pt ca mi/am atins obiectivul propus atunci,activezi sub CS CZ si plus de asta acum formati si o echipa echilibrata ;) .


E acum vine parte cea mai trista pt mine pt ca marea diferenta intre noi doi este ca eu am fost bucuros ca am facut lobi pe langa tine si ni te/ai alaturat in club iar tu in momentul cand voturile pt excluderea mea au aratat 15-10 in favoarea mea te/ai ridicat in picioare si ai spus :daca el ramane in club pe mine ma/ti pierdut,si ai plecat. :( pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti.

ps
indiferent ce a fost ce na fost toti gresim mai mult sau mai putin,te respect ca pescar,ca om nimeni nu este perfect.
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de Marian Constantin » 07 Iul 2009, 10:08

george-alexandru scrie:
mary2005 scrie:El stie cel mai bine ....

Si eu l-am intrebat de ce ma jigneste in halul asta .... poate asta este natura lui .....

Unde si cand te/am jignit eu Mary?daca te referi la episodul Tancabesti a fost doar o interpretare gresita a unei pareri de rau pt faptul ca nu mai sunat prieteneste sa ma intrebi macar asa din curiozitate sa vezi ce fac.

L-AI SUNAT PE VLADUT MATEIANU SI AI SPUS CA EU CU DAN MITRANESCU SUNTEM INITIATORII EXCLUDERII TALE DIN CONCURS

LA SEDINTA AI SPUS CA NU VREI SA FACI PARTE DINTR-UN CLUB CU ASEMENEA OAMENI '' OAMENI DAȘTIA ''

LA TELEFON CU PITICU AI SPUS CA SUNTEM NUMAI MARLANI IN CLUB


:D .comic dintr/un anumit punct este ca eu tot vehiculand prin club numele tau la un moment dat pe un mic fond de tensiune am primit o replica din partea cuiva:ma da pana la urma cine e acest MC,a castigat ceva pe undeva de tot il ridici in slavi ca eu nu am auzit de el la care eu raspund

ACEST OM DESPRE CARE VORBESTI ESTE DAN MARINITA SI CRED CA EL INCA MAI ARE RESPECT PENTRU TINE SI SPER PENTRU BINELE ECHIPEI MELE SA INCETEZI CU IMBARLIGATURI


E acum vine parte cea mai trista pt mine pt ca marea diferenta intre noi doi este ca eu am fost bucuros ca am facut lobi pe langa tine si ni te/ai alaturat in club iar tu in momentul cand voturile pt excluderea mea au aratat 15-10 in favoarea mea te/ai ridicat in picioare si ai spus :daca el ramane in club pe mine ma/ti pierdut,si ai plecat. :( pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti.

AM CERUT DE LA TINE UN SINGUR LUCRU SA-TI CERI SCUZE PENTRU JIGNIRILE ADUSE PE NEDREPT

Avatar utilizator
comysaru
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 25 Ian 2009, 20:52

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de comysaru » 08 Iul 2009, 20:20

salutari
ma numesc SIMU CIPRIAN si sunt din Galati
in perioada 17-19.07.2009 am sa particip la un concurs-48 ore pe balta Darvari,un concurs intre mai multe reprezentante mercedes din tara,in fine..........., cu deosebita stima va rog cateva sfaturi despre balta, ceva momeli adica eu sunt la primul concurs pe balta,prepar foarte bine porumbul cu orice fel de arome, mai greu cu boiles, dar ceva de cumparat o idee geniala ceva, oricum cred imi va fi util orice sfat
la ce distanta se poate arunca cel mai bn ptr a prinde, ce arome se prefera de domnul crap, etc
va multumesc anticipat! **==

Avatar utilizator
imbarligatorul
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 08 Iul 2009, 19:11
Localitate: bihor

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de imbarligatorul » 08 Iul 2009, 21:20

daca vrei sa castigi ia di la metro un crapcian viu si bagal in lada frigorifica.la cat s-a prins la aceste turnee sigur castigi cu acel peste.dar cred ca ai gresit unde trebuie intrebat .

cu aceast prilej daca tot am scris aci vreau sa felicit toate echipele carp zone care sau calificat mai diparte si mai ales echipelor mitranescu cu mirea si george cu iulian. ---<><

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de validanik » 08 Iul 2009, 22:25

comysaru scrie:salutari
ma numesc SIMU CIPRIAN si sunt din Galati
in perioada 17-19.07.2009 am sa particip la un concurs-48 ore pe balta Darvari,un concurs intre mai multe reprezentante mercedes din tara,in fine..........., cu deosebita stima va rog cateva sfaturi despre balta, ceva momeli adica eu sunt la primul concurs pe balta,prepar foarte bine porumbul cu orice fel de arome, mai greu cu boiles, dar ceva de cumparat o idee geniala ceva, oricum cred imi va fi util orice sfat
la ce distanta se poate arunca cel mai bn ptr a prinde, ce arome se prefera de domnul crap, etc
va multumesc anticipat! **==
poti sa incerci cu porumb preparat aroma scopex si 2 boabe si un tehnopuf intre ele pe firul de par.
nu uita saculetul solubil atasat de carlig,si nu trebuie sa nadesti mult.
acum depinde si unde o sa cazi ,pe ce sector ca nu toate sant asa productive :D
CS GREEN LAKE

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Mansa a doua TAVP Darvari-Hobaia

Mesaj de Amstel » 08 Iul 2009, 23:46

mary2005 scrie:
george-alexandru scrie:
mary2005 scrie:El stie cel mai bine ....

Si eu l-am intrebat de ce ma jigneste in halul asta .... poate asta este natura lui .....

Unde si cand te/am jignit eu Mary?daca te referi la episodul Tancabesti a fost doar o interpretare gresita a unei pareri de rau pt faptul ca nu mai sunat prieteneste sa ma intrebi macar asa din curiozitate sa vezi ce fac.

L-AI SUNAT PE VLADUT MATEIANU SI AI SPUS CA EU CU DAN MITRANESCU SUNTEM INITIATORII EXCLUDERII TALE DIN CONCURS

LA SEDINTA AI SPUS CA NU VREI SA FACI PARTE DINTR-UN CLUB CU ASEMENEA OAMENI '' OAMENI DAȘTIA ''

LA TELEFON CU PITICU AI SPUS CA SUNTEM NUMAI MARLANI IN CLUB


:D .comic dintr/un anumit punct este ca eu tot vehiculand prin club numele tau la un moment dat pe un mic fond de tensiune am primit o replica din partea cuiva:ma da pana la urma cine e acest MC,a castigat ceva pe undeva de tot il ridici in slavi ca eu nu am auzit de el la care eu raspund

ACEST OM DESPRE CARE VORBESTI ESTE DAN MARINITA SI CRED CA EL INCA MAI ARE RESPECT PENTRU TINE SI SPER PENTRU BINELE ECHIPEI MELE SA INCETEZI CU IMBARLIGATURI


E acum vine parte cea mai trista pt mine pt ca marea diferenta intre noi doi este ca eu am fost bucuros ca am facut lobi pe langa tine si ni te/ai alaturat in club iar tu in momentul cand voturile pt excluderea mea au aratat 15-10 in favoarea mea te/ai ridicat in picioare si ai spus :daca el ramane in club pe mine ma/ti pierdut,si ai plecat. :( pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti.

AM CERUT DE LA TINE UN SINGUR LUCRU SA-TI CERI SCUZE PENTRU JIGNIRILE ADUSE PE NEDREPT
Eu v-as exclude pe amandoi pan' v-ar veni mintea la cap, ca atitudinea voastra nu este una demna, de sportivi adevarati [-x , care sa merite sa faca parte dintr-un club onorabil . Parca sunteti doua muieri :-@ ce isi spala chilotii ...pe forum... si asteptati ca cineva sa zica: "X are dreptate" . Daca aveti ceva de impartit, intalniti-va si rezolvati problema...barbateste.

Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul national de Pescuit la Crap TAVP - F&H”