Semnati aici

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de Qnyx » 27 Sep 2013, 15:05

Bine ai venit !
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Cristi_mures
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 28 Oct 2013, 19:41

Cateva cuvinte despre fiecare

Mesaj de Cristi_mures » 28 Oct 2013, 19:51

Buna, ma numesc Cristi, sunt din Tg. Mures, sunt pasionat de pescuit atat la rapitor cat si la stationar. Sunt nou pe forum, am intrat pentru a schimba opinii si pentru a afla mai multe lucruri despre pescuit. Va multumesc si fire intinse pentru fiecare !

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de florentiniuga » 01 Noi 2013, 21:32

Bun venit Cristi!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de Qnyx » 08 Noi 2013, 01:25

Salut !
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
nagy victor
Veteran
Veteran
Mesaje: 1447
Membru din: 19 Feb 2009, 12:19
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de nagy victor » 09 Noi 2013, 16:31

Salut Cristi !
Bun venit pe site si navigare placuta !
Pescuitul Inainte de Toate !
Cine NU Respecta Natura , NU se Respecta pe SINE !

http://pescarulbihorean.ro/
http://pescarulbihorean.ro/forum/

Avatar utilizator
andrei adrian
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 19 Feb 2014, 17:02

Re: Chat Infopescar.tv

Mesaj de andrei adrian » 24 Feb 2014, 01:17

sal,am intrat pe acest saite pt a avea cu cn vb.cere pareri bune sau rele si cu cine ma sfatui pt.un pescuit idiferent la ce as pescui(somn,crap,stiuca ,salau,etc.)va multumesc
:-h

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de florentiniuga » 26 Feb 2014, 20:03

Bun venit! Aici gasesti de toate si din ce afli, da mai departe sau spune-ne ce noutati ai aflat. Asa vei fi un adevarat infopescar.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
nagy victor
Veteran
Veteran
Mesaje: 1447
Membru din: 19 Feb 2009, 12:19
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Chat Infopescar.tv

Mesaj de nagy victor » 28 Feb 2014, 19:27

andrei adrian scrie:sal,am intrat pe acest saite pt a avea cu cn vb.cere pareri bune sau rele si cu cine ma sfatui pt.un pescuit idiferent la ce as pescui(somn,crap,stiuca ,salau,etc.)va multumesc
:-h
Salut si bun venit ! :-h
Bine ai facut ca ai intrat pe site , speram sa te avem alaturi de noi mult timp de acum incolo !
Pescuitul Inainte de Toate !
Cine NU Respecta Natura , NU se Respecta pe SINE !

http://pescarulbihorean.ro/
http://pescarulbihorean.ro/forum/

Avatar utilizator
Krpone
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 07 Apr 2014, 20:20

Re: Semnati aici

Mesaj de Krpone » 15 Apr 2014, 14:10

Salutare tuturor si bine v-am gasit. Ma numesc Sorin Carp, am 36 de ani si sunt un impatimit al pescuitului de toate genurile in special match si feeder. Imi place pescuitul de finete in general si pe acest forum am gasit enorm de multe informatii pentru care vreau sa multumesc tuturor celor care le-au impartasit. Pescuiesc de obicei pe balti din apropierea Bucurestiului dar si balti din Constanta, Delta precum si rauri mai frecvent Ialomita. Frunzaresc de foarte mult timp acest forum iar de ceva timp am tot incercat sa imi creez cont dar din diverse cauze s-a creeat destul de greu... dar acum ma bucur ca s-a rezolvat. Inca odata multumesc tuturor pentru informatie impartasite.

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de Costi P » 15 Apr 2014, 14:19

Krpone scrie:Salutare tuturor si bine v-am gasit. Ma numesc Sorin Carp, am 36 de ani si sunt un impatimit al pescuitului de toate genurile in special match si feeder. Imi place pescuitul de finete in general si pe acest forum am gasit enorm de multe informatii pentru care vreau sa multumesc tuturor celor care le-au impartasit. Pescuiesc de obicei pe balti din apropierea Bucurestiului dar si balti din Constanta, Delta precum si rauri mai frecvent Ialomita. Frunzaresc de foarte mult timp acest forum iar de ceva timp am tot incercat sa imi creez cont dar din diverse cauze s-a creeat destul de greu... dar acum ma bucur ca s-a rezolvat. Inca odata multumesc tuturor pentru informatie impartasite.
Salut Sorin,
iti multumim pt cuvintele frumosase si speram sa ne impartasesti si tu din experienta ta cumulata in genurile de pescuit preferate de tine.
Ps. genial numele de familie =D>
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Krpone
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 07 Apr 2014, 20:20

Re: Semnati aici

Mesaj de Krpone » 15 Apr 2014, 15:48

Multumesc ;) ... mai toti colegii de munca ma striga Carpone de unde am ales si nick name-ul pt acest forum. Cu siguranta daca voi avea ocazie voi impartasi din experienta mea ,pentru ca ceea ce am invatat pana acum se datoreaza forumurilor, siteurilor, revistelor, documentarelor dar in primul rand partidelor pe care le-am acumulat pana in prezent ( nu atat de multe pe cat mi-as fi dorit :)). Inca odata felicitari pentru munca si timpul depus de fiecare dintre voi si fire zbuciumate tuturor!!!

Avatar utilizator
JDERU01
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 16 Apr 2014, 08:53

Re: Semnati aici

Mesaj de JDERU01 » 16 Apr 2014, 09:17

Va salut,
Sint Cristi (multi colegi pescari ma stiu Jderu),Bucurestean la 37 ani.
Am pescuit ani buni dupa crap,mai ales in balti salbatice sau semi-salbatice.Am avut rezultate excelente mai ales in ultimii doi ani lucru care m-a facut sa cred ca nu prea mai am multe de invatat la acest stil de pescuit asa ca de anul trecut am adoptat feederele la care inca mai invat cate ceva.
Anul acesta am reusit cateva capturi frumoase care mi-au adus Locul I la concursul amical (socializare) de la Lupsanu1.

Probabil ca pe multi dintre voi va stiu de pe un alt forum (mai vechi) dar in care cenzura si "dictatura" au atins cote alarmante astfel incat multi dintre noi ne-am reorientat.

Sper sa auzim numai de fire intinse si capturi frumoase!

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de Costi P » 16 Apr 2014, 09:26

JDERU01 scrie:Va salut,
Sint Cristi (multi colegi pescari ma stiu Jderu),Bucurestean la 37 ani.
Am pescuit ani buni dupa crap,mai ales in balti salbatice sau semi-salbatice.Am avut rezultate excelente mai ales in ultimii doi ani lucru care m-a facut sa cred ca nu prea mai am multe de invatat la acest stil de pescuit asa ca de anul trecut am adoptat feederele la care inca mai invat cate ceva.
Anul acesta am reusit cateva capturi frumoase care mi-au adus Locul I la concursul amical (socializare) de la Lupsanu1.

Probabil ca pe multi dintre voi va stiu de pe un alt forum (mai vechi) dar in care cenzura si "dictatura" au atins cote alarmante astfel incat multi dintre noi ne-am reorientat.

Sper sa auzim numai de fire intinse si capturi frumoase!
Salut Cristi, multumim ca ne-ai ales ca sursa de informatii si discutii. Felicitari pt locul obtinut la Lupsanu.
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Semnati aici

Mesaj de Ion Mironov » 16 Apr 2014, 20:09

Cristi esti binevenit si alaturi de membrii clubului pentru echipa de fedeer.respect si navigare usoara
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”