FILMUL

ca sa stii cum sta treaba

Moderatori: Qnyx, Sebastian

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: FILMUL

Mesaj de Amstel » 13 Iul 2010, 01:06

florentiniuga scrie::)) :)) :)) Tare, tare dar ai pm ca pe doi nu i-am "descifrat". :D

later edit.... mi-a mai ramas numai unul.
YESVIDEANU = DAVID-EANU ..... Nicu sau Nicolae... de la Floreasca

Korn Sherburne - Cornel Serbu

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: FILMUL

Mesaj de Amstel » 13 Iul 2010, 12:33

..si plus Gore Refereanu >:D<

Avatar utilizator
yyoo
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 20 Oct 2009, 15:22

Re: FILMUL

Mesaj de yyoo » 19 Iul 2010, 18:12

salut!eu am citit un banc si putem sa-l transformam intr-o scena de film fara nici o problema sa va spun si bancul
asta pe scurt ca nu imi place sa scriu dar de vorbit vorbesc foarte mult fara sa am vreo problema cica erau 3 pescari care se cunosteau de-o viata unul din ei a anuntat ca se insoara si ca nu mai vine la peste astia acum la urmatoarea partida nu l-au mai sunat ca na s-a casatorit si el si poate este in luna de miere dar cand ajung ei la balta la ora 4 dimineata asta deja era acolo acum astia il intreaba si ei cum este cu nevasta :
- si este frumoasa
- as e urata foc
- atunci este gospodina
-nu nu fac nimic toata ziua
-pai in cazul acest inseamna ca este desteapta
- aa nu este proasta facuta gramada
-frumoasa nu este ,gospodina deloc,proasta gramada este .......pai de ce ai mai luat-o
- bai baieti face niste viermi :))
Acum sper ca nu este scarbos si poate ma selectionati si pe mine macar in lotul largit pentru acest film :)

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: FILMUL

Mesaj de Amstel » 19 Iul 2010, 19:52

Bun subiect de film #:-S . Apreciem mult scenariul tau, insa cred ca o comedie ar merge mult mai bine decat un horor.

Avatar utilizator
yyoo
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 20 Oct 2009, 15:22

Re: FILMUL

Mesaj de yyoo » 21 Iul 2010, 01:48

Amsterdamer scrie:Bun subiect de film #:-S . Apreciem mult scenariul tau, insa cred ca o comedie ar merge mult mai bine decat un horor.
salut,
pai ar fi vorba de viermi la picioare ca face baie mai rar si cu viermi din adidasi nu te pui niciodata ,rup pestele in doua pe balta:)) salut.

Avatar utilizator
vampir
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 14 Dec 2008, 17:51

Re: FILMUL

Mesaj de vampir » 15 Aug 2010, 17:15

Vai ce idee traznet va venit cu acest film.Este demential oricare ar fi subiectul .Ce sa zic daca mi-ar permite serviciul v-as introduce un oltean de la craiova in scenariu ca sa se potriveasca cu nea gogu de la vaslui sa vezi ce mai echipa de pescari or face.Nu am idee cum va incepe filmul nici continuarea insa stiu sfarsitul atunci cand monstrul va fi rapus si va fi pus linistit cu capul pe mal iar din gura ii va atarna un biletel un biletel argintiu pe care erou pricipal il va remarca si il va scoate cu grija din gura pradei si il va citi cu glasul tremurand:Ma prinsesi beli..-.. p...

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FILMUL

Mesaj de florentiniuga » 18 Aug 2010, 19:47

Multumesc zecilor de pasionati care s-au implicat mai mult sau doar cu sufletul in realizarea acestui proiect. Sa nu credeti cumva ca l-am abandonat. Dimpotriva, e mai oportun ca oricand doar ca momentan l-am trecut in plan secund pana la lansarea InfoPescar TV. Am foarte mult de lucru si nu vreau sa fiu superficial in ceea ce priveste filmul. Asta nu inseamna ca nu citesc tot ce-mi trimiteti sau ca pentru voi nu ramane un subiect de dezbatere, din care poate apar idei foarte bune.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Citeste inainte”