Reclamatii la adresa moderatorilor

ca sa stii cum sta treaba

Moderatori: Qnyx, Sebastian

Avatar utilizator
marius6006
utilizator
utilizator
Mesaje: 34
Membru din: 26 Ian 2010, 01:30
Localitate: Bistrita

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de marius6006 » 11 Feb 2010, 02:49

florentiniuga scrie:Stimate utilizator marius6006, se prea poate ca in cazul dumneavoastra sa se fi comis o regretabila eroare dar va asigur ca moderatorul nu v-a vizat in mod direct si personal pe dumneavoastra, a facut-o pur si simplu deoarece am cerut de curand inasprirea cenzurii comertului si reclamei mascate. Aceleasi reguli se vor impune pe viitor atat celor care vand carlige la bucata cat si celor care ofera mulinete en-gros din import, atata vreme cat echipa de moderatori va considera ca este un abuz, deoarece nu putem trage o linie care sa delimiteze vanzarile speculative de vanzari ocazionale. Trebuie sa ne bazam doar pe concluzii deduse din repetitivitatea faptelor si forma anunturilor.
Acestea fiind spuse, ne cerem scuze pentru neplacerile provocate si va asiguram de impartialitatea intregii echipe Info Pescar, care de altfel presteaza o munca benevola si dezinteresata.

va multumesc pt raspuns am vrut sa demonstrez atat ca domnul coleman are datoria ca moderator sa fie obiectiv fata de toti membri ecestui sait indiferent cate posturi au si de cat timp sunt useri.
Pt mine acest subiect este inchis.
0745373235
fanatic76starter@yahoo.com
Am 60bile albe pe rapitori.ro

Avatar utilizator
roshured
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 23 Oct 2009, 21:36

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de roshured » 11 Feb 2010, 13:16

LARY scrie:ARGUMENTE CLARE
http://www.infopescar.tv/forum/vanzari/ ... t4258.html
http://www.rhc.ro/forumrhc2/index.php?showtopic=28437
http://www.infopescar.tv/forum/vanzari/ ... t4135.html
http://www.infopescar.tv/forum/vanzari/ ... t3726.html
Oare omul lea loat pentru el si nu mai ai trebuie?
Oare omul face comert pe info pescar?
Oare omul plateste la cineva ceva de nimeni nu zice nimic?
Nu ca mar deranja cu ceva, da cred ca toti utilizatori forum-ului trebuie sa aibe drepturi egale.
Daca Coleman are dreptul sa vanda BBRLC-URI noi sa-l lasati si pe Gigica sa vanda cirlige la bucata.
DREPTURI EGALE PENTRU TOTI.

Vai cine m-a infiletat la Coleman :)) . Nu-i bai LARY , glumeam .
Ma si miram de ce mi-a sters posturile asa din senin .
Nu am sa ma lamentez , pentru ca , din punctul meu de vedere Coleman este prea plin de zel , iar regulile sunt reguli .
Daca dansul a decis ca eu fac "magazin online" din infopescar , atunci inseamna ca asa este , chiar daca preturile la toate lucrurile pe care le vindeam erau la aprox. 50% fata de magazin .

Comertul presupune castig , altfel este doar o pierdere de timp si mai ales bani .
Iar eu doar incerc sa recuperez niste bani cheltuiti fara minte acum ceva timp de catre mine si fratii mei.

Deci , practic profit nu obtin prin vanzarea unui produs la 50% fata de magazin , si iar , deci , nu exista COMERT .

Astazi , pentru ca am adaugat o vesta si o pereche de pantaloni pe care i-am purtat vara trecuta la pescuit mi-a sters topicurile motivand ca nu a aplicat regulamentul retroactiv , ci doar celor care adaugau si alte lucruri .
Regulament care , daca ar fi vrut sa fie un moderator corect si intransigent trebuia postat mai intai in sectiunea Vanzari .

Pentru ca daca chiar as face bijnita si as avea o sursa inepuizabila de produse pe care sa le cumpar la un pret mic si sa le vand la un pret mai mare pe forum , as putea urmari sectiunea "Cumparari" si cand cineva cauta ceva anume , hop si eu cu oferta pe privat . Sunt curios cum ar stopa stimabilul Coleman acest tip de "magazin online" asa cum a numit postul meu . "Magazinul meu online" cu 10 produse ... din care am vandut 3 cu bani si 2 am dat la schimb cu alte lucruri .
Ideea este ca daca cineva chiar vrea sa faca "magazin online" dintr-un forum , poate sa o faca pacalind si un moderator mai aspru ca Cerber .

Cam atat am avut de spus , nu vreau sa intru in polemica , pentru ca acesta este un forum privat iar cel care il detine are dreptul sa faca ce vrea si cand vrea.

Ideea de baza este : DREPTURI EGALE PENTRU TOTI , cum spunea si LARY , dar si REGULAMENT CLAR .
Ori dai voie sa vanda omul ce vrea muschiu' lui ori nu mai dai voie de loc .
Parerea mea este ca o idee buna ar fi vazarea fara UP BUMP SUS de 10 ori pe zi , cum se practica , ci o data la 2 3 zile .

Eu imi voi continua vanzarea lucrurilor pe alte forumuri sau pana la reglementarea unui regulament echitabil in sectiunea Vanzari a acestui forum , dar sincer , imi va lipsi Infopescar , asa ca nu ma voi putea abtine sa nu il vizitez chiar daca vand sau nu vand "surplusul" meu , pentru ca din punctul meu de vedere , este un forum net superior fata de crap.ro rapitori.ro pescuitul.ro , etc .

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de gor965 » 11 Feb 2010, 14:43

roshured scrie: Ori dai voie sa vanda omul ce vrea muschiu' lui ori nu mai dai voie de loc .
Cu afirmatia asta m-ati dat pe spate ! :))
Ganditi va rog logic si puneti-va in locul administratorului acestui sit ...credeti ca scopul ptr. care face tot ce-a facut pana acum, e sa-l vada multumit pe badea Cartan vanazandu-si chilotii de firma pe un forum al pescarilor...sau sa vanda X,Y si Z marfa noua de pescuit cu factura si garantie la juma' de pret...c-asa vor muschii lor , sa iasa mereu in paguba ?! :-w >:)
Am sa insist ca sub o forma anume ,sa tipizam oarecum cuprinsul unui anunt ...cuprins din care sa reiasa : denumirea produsului ,descrierea produsului , starea produsului ,vechimea produsului ,pret,poze,etc. fara a se mai utiliza folosirea de link-uri catre magazinele on-line si ptr. a responsabiliza intr-o mai mare masura fiecare utilizator ce postaeaza acolo ! Mie unul nu mi-i se pare corect ca un anunt de vaznare sa fie format dintr-un ID de mess ptr. detalii si-o adresa de magazin on-line ptr.vizionat poze ! Ajunge...cine nu e in stare sa-si prezinte marfa la vanzare in noile conditii , sa se duca si s-o vanda pe HI5 ,Facebook,etc...

P.S
Dvs. personal ,va recomand sa deschideti alt topic cu produsele pe care le aveti de vanzare (ptr. schimburi e o rubrica speciala ) si sa respectati intocmai denumirea acelui subforum ...Taraba SECOND HAND !!!...adica fara marfa noua (cu factura, garantie si alte chestii fiscale) , ca n-avem timp sa stam sa verificam in ce conditii de achizitionare(sit,magazin ,pret engros ,tva,taxe vamale ,etc.) se poate face profit in urma revanzarii pe forum !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de gor965 » 11 Feb 2010, 15:08

marius6006 scrie:
nu inteleg ce vrei sa insinuezi prin asemanarea celor 2 anunturi a mele si a lui ilarion ?fi te rog mai explicit.
Ba eu cred ca intelegi !
E parerea mea si-am oferit argumentele (o parte din ele) ptr. care Coleman ti-a mutat topicurile ! Practic , nu putem sa va verificam (la modul personal...nu va cunoastem ,nu stim unde stati ,cu ce va ocupati ,etc. ) dar teoretic ,pe baza celor pe care le-am aratat in postul anterior , probabilitatea ca anunturile sa semene atat de mult ,basca , pozele sa fie facute de aceiasi 2 utilizatori pe aceiasi masa e mai mare decat probabailitatea ca cei 2 sa fie 2 persoane diferite (eventual ,care nici nu se cunosc ). Nu are nimeni nimic personal cu dvs. dar daca avem suspiciuni ,decat sa asteptam si sa urmarim daca sunt ceva efecte de orice fel , mai bine luam masuri... si daca mai gresim ,va asigur ca n-o facem intentionat !
Subiect inchis si din partea mea !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
roshured
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 23 Oct 2009, 21:36

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de roshured » 11 Feb 2010, 17:13

Ori dai voie sa vanda omul ce vrea muschiu' lui ori nu mai dai voie de loc .
gor965 , are dreptate , ca de obicei . =D>

In primul rand nu m-am exprimat corect si im cer scuze , ma grabeam foarte tare .
Ceea ce am vrut sa spun este ca nu poti sa ingradesti dreptul de a vinde sau de a face schimb al utilizatorilor forumului fara a pierde useri , iar cei ce conduc acest forum stiu foarte bine acest lucru .
Numai ca pentru a tine din scurt pe toti cei care se cred zmei , un regulament corect si coerent trebuie aplicat fara discutie .

Iar topicurile , domnilor , trebuie INCHISE nu STERSE !
Moderatorul care inchide topicul respectiv trebuie sa specifice un motiv si eventual sa ii dea utilizatorului netrebnic un avertisment .
EX: 3 zile inchis topicul pentru UP UP UP , la a 2-a abatere inchis definitiv , iar cand cele 3 zile expira , utilizatorul cu pricina sa contacteze un moderator pentru a i se deschide din nou topicul . Astfel utilizatorul devine constient de greseala si poate ca baga la cap ce e voie si ce nu .
Si exemplele benefice linistii forumului pot continua .

Spun acestea din proprie experienta , fiind timp indelungat mod / smod pe diferite forumuri , pe care nu le voi preciza din falsa pudoare , cu utilizatori mult , mult mai navalnici si indisciplinati decat cei ai infopescar .

Nu cred ca vreun forum cauta sa isi alunge utilizatorii . Ei trebuie disciplinati consecvent , iar moderatorul nu trebuie sa fie o acritura scortoasa , dar nici un papa lapte care sa tolereze infantilitatea , sau dupa caz senilitatea unora . Moderatorul trebuie doar sa respecte strict regulamentul .

Asemenea , sunt de acord cu cele spuse de gor965 , in privinta tipizarii anunturilor de vanzare - schimb .
Eu personal cand caut sa cumpar ceva pe un forum iar cel care vinde nu posteaza cel putin coerent ceea ce vrea sa vanda , deja iese din calcul .

De asemenea , cand eu postez un anunt , adaug poze reale de cele mai mult ori , si le uploadez pe imageshack.us .
Multe forumuri accepta imageshack ca metoda de postare a pozelor , iar personal mi se pare cea mai buna metoda .
De asemenea descrierea obiectului vandut este foarte importanta si trebuie reglementata prin regulament.
De ce ar posta cineva care chiar vrea sa scape de un lucru " Vand mulineta QWERTY - Detalii la 07xxxxxxxx poza la http://wwww.xxxxx" . Ca sa puna mana si sa citeasca regulile , MUTE 24 de ore . Si a 2-a oara va posta corect
... probabil .

//
un pic peste subiect
//

S-a facut mai sus observatia ca eu incerc sa-mi vand navomodelul si pe alt site , dedicat nevomodelismului .
Personal , in acest timp imi vand laptopul , camera video , 2 telefoane mobile , 1 hard disk , jantele din aliaj de la masina , vechiul televizor cu tub si multe altele , atat pe diverse forumuri cat si pe situri speciale pentru asa ceva .

Care este problema ? De ii pasa utilizatorului X ca utilizatorul Y vinde acelasi lucru si pe forumul W si pe forumul Q , si ce detriment aduce utilizatorul Y vreunui forum ?

Totusi , haideti sa lasam copiii sa fie copii , iar noi sa ne vedem de familiile noastre , de pescuit si de tara asta a noastra >:D<

//
revin
//


Chiar o sa urmaresc cum va evolua un eventual nou regulament asupra sectiunii Vanzari - Schimburi - Cumparari si imi voi expune parerile , cat pot de pertinent , indiferent daca sunt luate in calcul de cineva sau nu .

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de gor965 » 11 Feb 2010, 19:44

roshured scrie:........................
Iar topicurile , domnilor , trebuie INCHISE nu STERSE !
.......................
Pardon ,unele topicuri sunt inchise ,altele sterse iar altele mutate intr-o Arhiva ! Fiecare actiune are o cauza si urmareste un anumit efect ! Daca unul se apuca si baga un anunt (o reclama )in zona de bazar (...vand ieftin lansete ,orice model ,relatii la tel.xxxxxx ) eu nu-i inchid topicul (cum sugerati dvs.) ,nici nu i-l sterg (ca n-am un motiv temeinic ) dar il scot de-acolo si-l pun intr-o arhiva pe care doar moderatorii o vad.
Facem acest lucru din mai multe motive :
-reclama n-are ce cauta in zona aia ,dedicata cum spuneam micului "trafic" intre pescari
-daca il inchid ramane la vedere si autorul profita in continuare de publicitate
-daca-l sterg ,ma reclama autorul si trebuie sa am anuntul in original ca proba

Moderatorii anunta prin editare posturilor sau prin MP deciziile luate si motivele !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
roshured
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 23 Oct 2009, 21:36

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de roshured » 11 Feb 2010, 21:05

Regulile nu se discuta , nu ? Corect !
Iar daca se discuta , cel ce le discuta , se executa .
M-ati dezamagit . Profund .

In loc sa plusati pentru ceea ce am exemplificat destul de asiduu , iar , daca ceva este contrar corectitudinii va rog sa ma contraziceti , imi faceti un fel de morala proletara asupra actiunilor moderatorilor .

//off-topic - scuzele de rigoare - sarcasm //
In 1950 doi viitori monstrii demonstrau[ a se intelege militau] cu vehementa ca morala proletara are cele mai inalte principii fata de toate moralele religioase si chiar politice din lume . Nu s-a pus la dispozitie un cod al moralei proletare, ci numai citate din “marii dascali ai proletariatului”, iar morala burgheza se reducea dupa lectorii reeducarii la principiul “homo homini lupus”. Ei prezentau aceasta maxima latina care , sanchi , reflecta o realitate sociala, ca pe un principiu de morala burgheza! De principiile moralei crestine nici nu aduceau aminte, fiindca n-ar fi putut sa o combata.
//back-on-topic- scuzele de rigoare - :-@ //

Hai ca se poate !
Fir intins !

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de Coleman » 11 Feb 2010, 22:01

roshured scrie:
Vai cine m-a infiletat la Coleman :)) . Nu-i bai LARY , glumeam .
Ma si miram de ce mi-a sters posturile asa din senin .
Nu am sa ma lamentez , pentru ca , din punctul meu de vedere Coleman este prea plin de zel , iar regulile sunt reguli .
Nu v-a ''infiletat'' nimeni si stiti asta pentru ca eu cred ca v-am explicat destul de clar pe privat de ce s-a ajuns la acea decizie.
roshured scrie: Astazi , pentru ca am adaugat o vesta si o pereche de pantaloni pe care i-am purtat vara trecuta la pescuit mi-a sters topicurile motivand ca nu a aplicat regulamentul retroactiv , ci doar celor care adaugau si alte lucruri .
Regulament care , daca ar fi vrut sa fie un moderator corect si intransigent trebuia postat mai intai in sectiunea Vanzari .

Dupa cum v-am spus si pe privat nu am intrat inca la topicurile vechi ci doar la cele care se ''reactiveaza'' sau apar dupa introducerea noului regulament.Regulamentul a fost mutat din regulamentul general al forumului ,pentru ca am observat ca nimeni nu citeste acolo, la Vanzari.

roshured scrie: Pentru ca daca chiar as face bijnita si as avea o sursa inepuizabila de produse pe care sa le cumpar la un pret mic si sa le vand la un pret mai mare pe forum , as putea urmari sectiunea "Cumparari" si cand cineva cauta ceva anume , hop si eu cu oferta pe privat . Sunt curios cum ar stopa stimabilul Coleman acest tip de "magazin online" asa cum a numit postul meu . "Magazinul meu online" cu 10 produse ... din care am vandut 3 cu bani si 2 am dat la schimb cu alte lucruri .
Ideea este ca daca cineva chiar vrea sa faca "magazin online" dintr-un forum , poate sa o faca pacalind si un moderator mai aspru ca Cerber .
Domnule nu este treaba mea daca dumneavoastra v-a gasiti clientii din forum si ceea ce nu ati inteles dumneavoastra si ceilalti ''contestatari'' este ca acest forum nu incurajeaza acest fel de comert sau reclama mascata ,iar rubrica TARABA SECOND HAND a fost creata pentru a ajuta pescarii sa vanda/cumpere/schimbe dar nu trebuie se abuzeze in mod speculativ de aceasta parte a forumului.
TOTUL PENTRU CRAP

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de gor965 » 11 Feb 2010, 23:53

roshured scrie:Regulile nu se discuta , nu ? Corect !
Iar daca se discuta , cel ce le discuta , se executa .
M-ati dezamagit . Profund .
Asta e ...sunt si eu om ,am limitele mele si nu pot multumii pe toata lumea ! :">
roshured scrie:In loc sa plusati pentru ceea ce am exemplificat destul de asiduu , iar , daca ceva este contrar corectitudinii va rog sa ma contraziceti , imi faceti un fel de morala proletara asupra actiunilor moderatorilor .
Nu v-am tinut nici un fel de morala ! V-am explicat de ce nu se pot inchide toate topicurile si de ce unele trebuiesc sterse ...ma rog ,mutate ! Iar daca n-am plusat la sugestiile privind un regulament mai cazon , am motivele mele sa n-o fac ...motive pe care ca si moderator imi rezerv dreptul de a le discuta cu Adminul ,nu cu dvs. !...ptr. ca pe net ,nu tot ce e corect e si liber acceptat !

Fir intins !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
roshured
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 23 Oct 2009, 21:36

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de roshured » 12 Feb 2010, 00:27

Dle. Coleman , aveti un mod destul de batos in a intelege o gluma. Va felicit!

Iar , in legatura cu acest ... Regulament , care a fost mutat in Regulamentul general al forumului ... v-am cerut si in mesaj privat un link spre el , pentru ca , imi cer scuze , dar probabil sunt atat de nerod incat nu il pot gasi pe forum .

Luminati-ma in privinta regulamentului despre care vorbiti!

Forumul este compus din :
Anunturi
Forum
Emisiunea INFO PESCAR de pescuit la crap
Turnee de pescuit la crap
Competitii
Pescuit la diverse specii
Locuri de pescuit
Scule si accesorii
Nade si momeli
Taraba second hand
Discutii pe diverse alte teme


Teoretic ar trebui sa gasesc acest Regulament despre care vorbiti in Anunturi .

Anunturi este compus din :
Citeste inainte
Cateva cuvinte despre fiecare
Activari si dezactivari conturi
Toolbar
Video live

Iar, teoretic ar trebui sa gasesc acest Regulament despre care vorbiti in Citeste inainte.

Aici gasesc un subiect "Reguli Forum" despre care presupun ca vorbiti dvs. , si unde ar trebui sa gasim , noi , pulimea , (scuzati expresia cei pudibunzi , dar este un cuvant uzual care nu are pic de vulgaritate ) , regulamentul despre care mi-ati pomenit in primul mesaj trimis , cand m-ati anuntat ca mi-ati sters un topic.

Imi pare rau , dar cred ca sufar de "orbu' gainii" pentru ca nu reusesc sa reperez un regulament privind Vanzarile.
Este specificat ca in sub-forumuri se poate citi regulamentul special pentru fiecare sub-forum, si drept urmare este chiar O DATORIE a utilizatorului sa isi insuseasca regulamentul respectivului sub-forum .
Oricum , observ , imperativ cum Moderatorii si Administratorii au drepturi sa faca si aia si aia si aia si aia fara a da socoteaza netrebnicului utilizator de forum . Pacat .

Una peste alta , daca aplicam cele scrise precum regulament , lasand la o parte regulile total ambiguue ( X are drepturi depline , Y taie si spanzura , Z mictioneaza pe utilizatori ) , topicul meu nu ar fi trebuit sa fie sters .
Nu am incalcat nici o regula scrisa in acest forum . Daca am incalcat ,va rog sa ma directionati unde trebuia sa citesc , pentru a ma indrepta si a nu mai face asemenea greseli in viitor .

Si inca ceva ... cel fara de pacat sa arunce primul cu piatra !

Deci ? As merita reablilitarea topicului meu sau nu ? Si daca nu ,va rog sa imi explicati de ce .
Pentru ca exista o regula ? Sau pentru ca dvs. ati considerat de cuviinta acest lucru din diferite considerente?
Intrebarea este adresata si celorlalti moderatori , si domnului Iuga si oricarui utilizator .

De ce sa nu fie intelegere si corectitudine ? De ce sa fie ambiguu cand poate sa fie clar ?
Multumesc pentru timpul acordat si imi cer scuze daca par idiot , dar sincer , stiindu-ma corect m-am simtit frustrat cand mi-a sters dl. Coleman posturile , motivandu-si actiunea cu un regulament inexistent .
Este ca atunci cand vine nenea' militianu' sa iti dea amenda ca nu porti centura si tu cu centura pusa . **==


//
Dle. gor965 , am inteles perfect ceea ce ati spus . Respect !
//

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de Coleman » 12 Feb 2010, 17:39

Domnule nu am nici un mod mai ''batos'' de a intelege glumele pentru ca eu nu fac glume cu dumneavoastra,mai ales cu dumneavoastra pentru ca sunt sigur ca imi va lua o perioada de timp sa vi le si explic asa ca e mai bine asa.
In legatura cu raspunsul pe privat , eu nu pot sa merg pe doua ''fronturi'' ati cerut acest lucru si aici si v-am raspuns aici cat se poate de clar si la subiect.
V-am spus ca regulamentul este la VANZARI, dar ca sa va fie si mai simplu o sa va rog sa apasati AICI.

Ati scris 2 zile in esenta acelasi lucru pe care eu il explicasem din momentul in care v-am ''mutat'' topicul.
Daca aveti nelamuriri adresati-va unuia din ADMINI dar faceti-o la subiect si cu siguranta o sa vi se raspunda.
Aceasta este ultima ''discutie'' pe care o avem pe acest subiect pentru ca nu pot sa explic de cate 10 ori acelasi lucru numai de dragul de a fi ''politicos''.

Numai bine
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
roshured
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 23 Oct 2009, 21:36

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de roshured » 12 Feb 2010, 17:46

Totusi , NU AM FACUT NIMIC CONTRAR REGULAMENTULUI !

Nu ati fost corect decat din punctul dvs. de vedere ! Iar astfel de atitudine se poate incadra intrun singur tipar , presupus apus de 20 de ani .

Punct!

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de gogu steriade » 12 Feb 2010, 18:39

roshured scrie:Totusi , NU AM FACUT NIMIC CONTRAR REGULAMENTULUI !

Nu ati fost corect decat din punctul dvs. de vedere ! Iar astfel de atitudine se poate incadra intrun singur tipar , presupus apus de 20 de ani .

Punct!
mestere sa moara marimar daca nu esti mai rosun ceru guri dact era Ceausescu :"> inainte sa primesca o delegatie oficiala formata din cateva incarcatoare de Kalasnicov ! #-o le zici cu proletari si cu comunismu da parca tia dat astia foc la casa ! <:-P io nu zic ca ai dreoptate dar nici ca nai :-?? da dan ceam cetit scrie ca vinzi o barca daia care merge da capu ei si o vinzi da noua da la rubrica second mather fucker hand. :-B si a mai zis un bos care si eu vreau sa fiu ca ei >:D< ca scrie undeva ca moderatori e sefi :P daca se intampla o exceptie care nu e trecuta la regulament ! ;) deci e cum e vorba aia la romanes : dacat sa planga mama mai bine sa planga mata ! >:) deci tea ars ca are dreptu sa nu iasa ei in perdere ! ;;)
auguri si sa fie toti sanatosi si sa va iubiti mult ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
roshured
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 23 Oct 2009, 21:36

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de roshured » 12 Feb 2010, 21:14

Sa traiasca nea' Gogu si sloganul sau !

Adevarat graiti ! ... Un fleac .. m-a ciuruit ---<>< ! :lol:

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de nando » 12 Feb 2010, 22:47

breee nea GOGU daca,, sa iubeste mult,, da in alte alea
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Scrie răspuns

Înapoi la “Citeste inainte”