Reclamatii la adresa moderatorilor

ca sa stii cum sta treaba

Moderatori: Qnyx, Sebastian

Avatar utilizator
lobello13
Veteran
Veteran
Mesaje: 546
Membru din: 14 Feb 2012, 14:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de lobello13 » 21 Feb 2013, 11:33

gor965 scrie:
lobello13 scrie:Am si eu o intrebare (nu stiu exact daca o pot numi reclamatie):
De ce mi au fost sterse toate mesajele din data de 19.02.2013?

Multumesc!
Nu a fost nimic cu intentie ci doar a aparut o defectiune tehnica la server ! Din pacate ultimul back-up restaurat nu are toate postarile facute ieri (lipsesc cele din intervalul dintre data cand s-a facut back-up si data cand s-a produs defectiunea tehnica) !
Am inteles. Multumesc pt raspuns. O zi faina!

Avatar utilizator
paulch
Veteran
Veteran
Mesaje: 731
Membru din: 11 Dec 2012, 11:41
Localitate: bucuresti

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de paulch » 14 Apr 2013, 14:05

va salut! o intrebare daca se poate......de ce la un interval de timp i-mi stergeti "o parte" din semnatura mea?
aceiasi "parte" de semnatura a altori useri ramane in permanenta....multumesc!!!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de gor965 » 14 Apr 2013, 14:26

paulch scrie:va salut! o intrebare daca se poate......de ce la un interval de timp i-mi stergeti "o parte" din semnatura mea?
aceiasi "parte" de semnatura a altori useri ramane in permanenta....multumesc!!!
Ptr. ca din cate stiu eu, nu sunteti partener al sit-ului ...si banuiesc, deasemenea, ca daca ati fi citit regulamentul forumului ati fi stiut ca il incalcati !
Extras :
• Link-urile catre sit-uri cu profil pescaresc (website, forum, blog) pot fi permise la semnatura doar daca pe pagina la care fac trimitere exista cel putin un link (o trimitere ) catre sit-ul nostru ! Linkuri directe catre magazine on-line cu profil pescaresc, pot fi trecute la semnatura doar daca magazinul si/sau utilizatorul, sunt parteneri al sit-ului Infopescar.tv ! Ne rezervam dreptul de a modifica orice semnatura care nu e in concordanta cu prezentul regulament.
http://www.infopescar.tv/forum/citeste- ... -t401.html
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
paulch
Veteran
Veteran
Mesaje: 731
Membru din: 11 Dec 2012, 11:41
Localitate: bucuresti

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de paulch » 14 Apr 2013, 14:48

multumesc pentru raspuns!!

Avatar utilizator
pogonel
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 06 Ian 2013, 02:33

Re: Reclamatii la adresa moderatorilor

Mesaj de pogonel » 18 Mai 2013, 23:17

marius6006 scrie:Abuzuri pt ca mi-ai sters 3 posturi, comert on-line inseamna ca vand 5 role de fir hai sa vedem cati pescari de pe acest forum au 5 role de fir eu zic ca foarte multi,mi se pare un exces de zel din partea ta , nu postez aici sa fac pe victima chiar daca tu asta insinuezi daca am vandut 3 role si apoi am mai vandut 2 nu inteleg care-i problema in prima faza nu vrioam sa le vand si apoi m-am razgandit,dupa tine sunt un comerciant?
Nu inteleg cum adica daca tu nu interveneai o tineam asa forevar ce vrei sa zici cu asta ca din comerciant on-line am ajuns producator de fire si saitul asta reprezinta piata mea de desfacere,iar ultimul anunt care l-am postat dupa ce mi-ai sters primele 2 posturi, vindeam 3 role de fir mi l-ai stres din nou care e problema cum sa o tin forever daca mai am 3 role de fir ma crezi magician sa vand 3 role de fir de o suta de ori.
Si nu mi-ai raspuns la intrebare vreu sa vad ce parte a regulamentului de pe acest forum am incalcat-o?
Tu prin rspunsul tau te justifici pt actiunea ta ma incadrezi repede la comerciant si ai dreptate....
Uite iti dau o definitie juridica a statului de comerciant:
"Conform art. 7-9 Cod Comercial, sunt comercianti aceia care fac fapte de comert, avand comertul ca o profesiune obisnuita, si societatile comerciale.''
Adica tu vrei sa spui ca eu din asta traiesc vand 5 role de fir aici care costa 3 lei si sunt comerciant.
Inca consider ca mi s-a facut un abuz din partea ta.
Iar partea cu o tineam forever.... cine esti tu? mama omida si prevezi ce o sa se intample, tu ca moderator trebuie sa aplici regulamentul forumului nu sa iei masuri dupa niste actiuni care crezi tu ca o sa se intample in viitorul apropiat.
Iar faptul ca sa nu cred ca ai peirdut 10 minute sa ma lamuresti pe mine... eu cred ca e obligatia ta e sa pierzi aceste 10 minute pt ca esti moderator aici.

Si ca sa sintetizez motivul pt care mi-ai sters posturile este acesta: am vandut 3 role de fir am mai pus inca 2 la vanzare sunt un comerciant on-line si daca nu interveneai tu promt o tineam asa forever.


Imi mentin parerea ca ai facut un abuz si il rog pe admin sa intervina.

Cel mai important este daca ai vandut sau nu produsele!?

Scrie răspuns

Înapoi la “Citeste inainte”