CUPA DE PRIMAVARA-LACUL 2 BUNGET-ED A-II-A 07-10.04

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: CUPA DE PRIMAVARA-LACUL 2 BUNGET-ED A-II-A 07-10.04

Mesaj de Victor Hodorog » 10 Apr 2011, 21:43

miyagi scrie:
gor965 scrie: p.s. Victore mai bag-o p-aia cu trendu` ca mi-a placut :D .
pai daca a avut succes o sa devina trendy :)) cat de curand aceasta urare...eu o folosesc la toti amici sau inamicii :))

Felicitari tuturor castigatorilor si organizatorilor, dar tin sa felicit in special pe Sorin Rudeanu care a spart gheata anul acesta cu prima cupa castigata, sunt ferm convins ca vor mai urma multe la cat de incapatanat e piticu ( dupa concurs a plecat direct la un meci oficial de baschet, dupa meci l-am sunat sa-i reamintesc cat de "nesanatos" e :)) )

Felicitari si detinatorului capturii..am inteles ca delicatesele de la Carping au fost apreciate de majoritatea crapilor de la Bunget, dovada ca saptamana viitoare magazinul de pe lac se va aproviziona cu bunatati CC.

Felicitari inca o data tuturor de pe balta, de acasa de la caldura a fost destul de usor de urmarit :) , pentru ei insa...toata stima.
In incheiere va urez sa fiti trendy :)) si successuri sau fire intinse, fiecare cum prefera..la alte competitii.

Avatar utilizator
stefan b
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 28 Ian 2009, 10:33

Re: CUPA DE PRIMAVARA-LACUL 2 BUNGET-ED A-II-A 07-10.04

Mesaj de stefan b » 11 Apr 2011, 10:09

Echipa Magura 9 a participat la concursul de la Bunget, felicitam castigatorii si va prezentam un mic reportaj despre desfasurarea concursului:
.................................................
pentru reclama luati legatura cu admin. Victor Hodorog.
Fişiere ataşate
129.JPG

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”