Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de florentiniuga » 04 Apr 2009, 20:21

Noua ne-a mers de minune la nada Benzar amestecata cu porumb Bonduelle si spartura de porumb cu aroma de vanilie iar pe carlig am folosit cate 1-2 boabe mici de porumb cu aceeasi aroma de vanilie si un tehnopuffi mic, cat sa le ridice putin. Poate detaliem intr-o emisiune viitoare.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de timer » 04 Apr 2009, 20:37

FELICITARI si la mai MULTE premii! :) :) :)

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de IULIAN C » 04 Apr 2009, 20:48

Baieti...ce sa zic...va felicit sincer si din suflet pentru rezultat,felicitari tuturor echipelor CARP ZONE,felicitari tuturor participantilor,bravo Ardealul,frumoasa competitie!
@Florentin Iuga-noi,am luat ca pe un target ce ati spus in emisiunea de azi,referitor la cupe...adica vom face astfel incat sa nu mai venim in iarna la sfarsit de sezon cu roaba de cupe si madalii ci cu raba!
Asa sa dea Domnu'!
La mai mult ,la mai mare....intr-un cuvant "BFM" (nu se refera la nada bfm ci..."Better-Faster-More") :))
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de vali003 » 04 Apr 2009, 22:39

Felicitari , am fost sigur , Carp Zone nu se dezminte , Flrentin , Catalin , Sorin JOS PALARIA , tuturor celor din Carp Zone felicitari si sa fiti uniti , de unitate aveti nevoie mai mult ca oricind , in acest sezon , multi vor incerca sa dea cu noroi in voi .

Avatar utilizator
zarguzon adi
membru activ
membru activ
Mesaje: 103
Membru din: 14 Dec 2007, 20:30

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de zarguzon adi » 04 Apr 2009, 23:02

florentiniuga scrie: Imi cer scuze celor pe la care nu am putut opri sa filmez, din lipsa de timp si in special regret ca nu am oprit la Costel Stanila care a avut captura, dar sincer, nu credeam ca este chiar captura, cu jumatate de ora inainte de final, cand am trecut prin dreptul standului sau si era in dril (poate ne pui si noua o poza Costelus). Ma grabeam spre standul 5 care facea cantarul si ne sufla in ceafa. Stiti sentimentul de la fotbal cu ultimele minute... Pe standul
CE TARE E ACEASTA SCUZA. De fapt erati pe standul 7 (la 3 standuri de captura) si datorita divergentelor pe care le aveti cu clubul din care fac parte cei care luasera captura ATI REFUZAT FILMAREA. E dreptul d-voastra sa filmati ce vreti dar nu veniti cu scuze puerile.
P.S. datorita tonului cu care v-ati conversat cu vecinii de la standul 7 am auzit discutia si astept filmarile =)) =)) =))

Avatar utilizator
andrei_i
utilizator
utilizator
Mesaje: 49
Membru din: 14 Dec 2007, 20:56

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de andrei_i » 04 Apr 2009, 23:13

FELICITARI SORIN IONESCU (Soare) ! noroc cu tine :D ;)


Totusi niste rezultate finale are de gand cineva sa posteze??? Sau si acum se cantareste?? =))
Ultima oară modificat 04 Apr 2009, 23:56 de către andrei_i, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
bobo1
membru activ
membru activ
Mesaje: 68
Membru din: 20 Ian 2009, 20:45

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de bobo1 » 04 Apr 2009, 23:20

bravo florentin <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P
niciodata nu-i bine sa fi disperat

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de gogu steriade » 05 Apr 2009, 00:36

andrei_i scrie:FELICITARI SORIN IONESCU (Soare) ! noroc cu tine :D ;)


Totusi niste rezultate finale are de gand cineva sa posteze??? Sau si acum se cantareste?? =))
Domnul Andreiu nu te superi matale , dar eu nu inteleg domnul Sorin Ionescu a pescuit singur ? ca mamuitat si io la clasamente si nu lam vazut , da poa nu vazui io bine , si da domnilor moderatori , sa va luati de noi repede , da la restul mai incet , asa cun zice si domnul AndreiI .

AAAAA si felicitari la toti participantii , drace , ierea sa uit .
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
andrei_i
utilizator
utilizator
Mesaje: 49
Membru din: 14 Dec 2007, 20:56

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de andrei_i » 05 Apr 2009, 00:47

gogu steriade scrie:
andrei_i scrie:FELICITARI SORIN IONESCU (Soare) ! noroc cu tine :D ;)


Totusi niste rezultate finale are de gand cineva sa posteze??? Sau si acum se cantareste?? =))
Domnul Andreiu nu te superi matale , dar eu nu inteleg domnul Sorin Ionescu a pescuit singur ? ca mamuitat si io la clasamente si nu lam vazut , da poa nu vazui io bine , si da domnilor moderatori , sa va luati de noi repede , da la restul mai incet , asa cun zice si domnul AndreiI .

AAAAA si felicitari la toti participantii , drace , ierea sa uit .
Nu ma supar Gogule :D Dar imi place mie sa-l felicit pe Soare... si stiu eu de ce! ;)

Cat despre clasamente ..mai cauta ...

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de dan _city_center » 05 Apr 2009, 00:51

zarguzon adi scrie:
florentiniuga scrie: Imi cer scuze celor pe la care nu am putut opri sa filmez, din lipsa de timp si in special regret ca nu am oprit la Costel Stanila care a avut captura, dar sincer, nu credeam ca este chiar captura, cu jumatate de ora inainte de final, cand am trecut prin dreptul standului sau si era in dril (poate ne pui si noua o poza Costelus). Ma grabeam spre standul 5 care facea cantarul si ne sufla in ceafa. Stiti sentimentul de la fotbal cu ultimele minute... Pe standul
CE TARE E ACEASTA SCUZA. De fapt erati pe standul 7 (la 3 standuri de captura) si datorita divergentelor pe care le aveti cu clubul din care fac parte cei care luasera captura ATI REFUZAT FILMAREA. E dreptul d-voastra sa filmati ce vreti dar nu veniti cu scuze puerile.
P.S. datorita tonului cu care v-ati conversat cu vecinii de la standul 7 am auzit discutia si astept filmarile =)) =)) =))

[-x [-x [-x [-x sigur e vb de o neintelegere [-x [-x [-x [-x
Baricada Carp Club

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de gogu steriade » 05 Apr 2009, 00:59

andrei_i scrie:
gogu steriade scrie:
andrei_i scrie:FELICITARI SORIN IONESCU (Soare) ! noroc cu tine :D ;)


Totusi niste rezultate finale are de gand cineva sa posteze??? Sau si acum se cantareste?? =))
Domnul Andreiu nu te superi matale , dar eu nu inteleg domnul Sorin Ionescu a pescuit singur ? ca mamuitat si io la clasamente si nu lam vazut , da poa nu vazui io bine , si da domnilor moderatori , sa va luati de noi repede , da la restul mai incet , asa cun zice si domnul AndreiI .

AAAAA si felicitari la toti participantii , drace , ierea sa uit .
Nu ma supar Gogule :D Dar imi place mie sa-l felicit pe Soare... si stiu eu de ce! ;)

Cat despre clasamente ..mai cauta ...
Acuma vazusi , ierea cu domn ii Florentin si Catalin , pai iesira bine de tot dece il feliciti numai pa iel ? hai zi si mie , oriievrun secret , dacai secret zimipa MP .
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
andrei_i
utilizator
utilizator
Mesaje: 49
Membru din: 14 Dec 2007, 20:56

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de andrei_i » 05 Apr 2009, 01:17

Gogule...ai mancat prea multe Pancakes cu betaina? si te prinzi mai greut? Ce secret? nici un secret...zisei ...noroc cu Sorin :) ...altfel .. nu ii gaseai in clasament acolo sus

FELICIT TOTI PARTICIPANTII la acest concurs, in special echipa din bihor pentru anduranta, echipa lui Costel Stanila pentru captura, pe Sorin (Soare) ca asa vreau eu :)) si de asemenea pe Madalin007 ...pe ce loc ai iesi Madaline? :D ...... a era sa uit ..si pe Dan Mitranescu ( :P cum e cu locurile egale pe moara?)

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de validanik » 05 Apr 2009, 07:58

andrei_i scrie:Gogule...ai mancat prea multe Pancakes cu betaina? si te prinzi mai greut? Ce secret? nici un secret...zisei ...noroc cu Sorin :) ...altfel .. nu ii gaseai in clasament acolo sus

FELICIT TOTI PARTICIPANTII la acest concurs, in special echipa din bihor pentru anduranta, echipa lui Costel Stanila pentru captura, pe Sorin (Soare) ca asa vreau eu :)) si de asemenea pe Madalin007 ...pe ce loc ai iesi Madaline? :D ...... a era sa uit ..si pe Dan Mitranescu ( :P cum e cu locurile egale pe moara?)
Daca ai impresia ca acest topic este facut sa iei peste picior anumiti pescari ai clubului nostru te inseli amarnic pt ca tu ca persoana in sine nu te poti numi pescar :)) ,mai ai mult de invatat ,asa ca ciocul mic ,dar in schimb aduci acuze unui om care pe langa faptul ca era si concurent se ocupa si de filmari si de postari a evenimentelor desfasurarii concursului,ceea ce tu nu vei putea face niciodata (nici macar cu telefonul mobil).

Iar in legatura cu Mitranescu iti pot spune ca oriunde te-ar lansa(locurile sant egale) pe balta MV2 cu mamaliga lui in buzunarele tale, ar putea scoate un loc pe podium. =)) =)) =))
CS GREEN LAKE

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de dan _city_center » 05 Apr 2009, 09:17

[quote="validanik"]daca ai impresia ca acest topic este facut sa iei peste picior anumiti pescari ai clubului nostru te inseli amarnic pt ca tu ca persoana in sine nu te poti numi pescar :)) ,mai ai mult de invatat ,asa ca ciocul mic ................


deja lucrurile scapa de sub control! parca erau niste moderatori pe aici......
Baricada Carp Club

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cupa Primaverii - Moara Vlasiei 1-4 Aprilie 2009

Mesaj de gor965 » 05 Apr 2009, 09:47

Hai ,va rog eu sa va calmati !
Asteptam in continuare comentarii si impresii de la cei care au participat la acest concurs ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”