CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 24 Feb 2014, 17:01

legat de balta pot sa va spun ce am vazut.ca si pescar ca si participant......
Luciul de apa se prezinta excelent :distante de pescuit echilibrate ,sau creat structuri,sau eliminat copaci din apa si agataturile.....
Malul pot sa va spun :ca se rezolva si in 3 zile ,cu 2 bascule si 2 utilaje noi care exista pe balta.(Lucrui aflat de la oameni care se pricep la capacitatea utilajelor si lucreaza in domeniu,care nu au legatura cu lucrarile de pe balta)
pentru a finaliza un numar mai mare de locuri inca se lucreaza si nu are rost sa faca malurile prima data ca apoi se vor crea iarasi urme de senile si roti si nu cred ca este placut sa se pastreze asa malul .
Se va aduce piatra si se va pune lucerna pentru amenazarea standurilor .
SE VA INCEPE PESCUITUL LA SFARSITUL LUI MARTIE LA LIBER
Deci e clar ca va fii finalizata in 2 saptamani si va fii suficient timp sa se aseze lucrurile .Lumea sa poate pescuii la liber sa faca atrenamente.....

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 24 Feb 2014, 17:12

incepand de maine voi afisa lista cu platitori de avans si va garantez eu ca sunt echipe destule.
Pentru cei ce cred ca nu pot aduna echipe in situatia data va inselati .puteam sa inchid lista de la inceput dar am dorit sa fiu transparent si corect fata de toata lumea.
pentru a va convinge verificati concursurile facute de mine pe alta balta si ve-ti observa ca sunt cu casa inchisa iar la ultimul concurs nu a existat lista de intentie.
In cazul de fata avand incredere in mine participa echipe care vin de la cluj.sibiu .brasov,pitesti ,buc,fagaras,victoria....
Doresc sa aiba posibilitatea sa participe toate categoriile de pescari si sa invatam unii de la altii ;sa creem echipe care sa fie incurazate in fortele propri pe viitor.Nu am interese financiare si nici alte interese legate de pescuit si de aceea fac toate astea .cine ma cunoste poate sa va spuna o parere
O ZII BUNA

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de claufishi » 24 Feb 2014, 17:59

Atâta timp cât totul se prezintă verde în față, nu înțeleg unde este problema (lăsând la o parte SARCASMUL unora).

Nu finalizezi o casă la data stabilită în proiect, darămite o baltă.

Foarte bine că omul a amânat ziua de start pentru avans tocmai pentru a ne prezenta nouă situația cât mai limpede, și mai sigur.

Fiecare este liber să facă ce dorește.
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
viorel doloc
membru activ
membru activ
Mesaje: 118
Membru din: 19 Noi 2009, 15:19

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de viorel doloc » 24 Feb 2014, 18:37

Buna ziua.
Viorel Doloc si Gabi Abrudan - "Sibiu Carp Team"...achitam integral maine, rog un nr. de cont. Multumesc anticipat.
O seara buna.

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de costelino » 24 Feb 2014, 18:39

Nu as vrea sa fiu inteles gresit,dar iesirea mea din concurs are un caracter strict personal.
Apreciez efortul depus,sunt sigur ca pe acele maluri namoloase va fi iarba,deoarece este destul timp sa creasca,
modul in care se pune problema de catre administrator este de apreciat.
Multumesc si scuze de incovenientele create.

Avatar utilizator
viorel doloc
membru activ
membru activ
Mesaje: 118
Membru din: 19 Noi 2009, 15:19

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de viorel doloc » 24 Feb 2014, 18:55

"Voi pune un cont de depunere a banilor.in data de 24 februarie (seara)"..pentru cei din afara Brasovului. Scuze, acum am recitit o parte din postari...platim integral azi, daca se posteaza un cont.
O seara buna.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 24 Feb 2014, 19:24

cont Ro75btrlroncrt 0206967401.banca transilvania.brasov .nume .Maciuca Monica


vor exista :arbitri: Benetec Atila+Ciripoi Iulian
FOTO: Sabin
sponsori : surpriza :D

Urmatorul concurs se va face cu casa inchisa pentru a evita eventualile discuti.MULTUMESC DE INTELEGERE :-h

Avatar utilizator
viorel doloc
membru activ
membru activ
Mesaje: 118
Membru din: 19 Noi 2009, 15:19

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de viorel doloc » 25 Feb 2014, 12:26

Servus.
Achitat integral, 600 ron, rog confirmare....echipa: Viorel Doloc si Gabi Abrudan - "Sibiu Carp Team"

Avatar utilizator
gcrap tgv
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 13 Mai 2013, 20:04

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de gcrap tgv » 25 Feb 2014, 20:00

Bravo Florine mereu ai facut treaba buna..se vede ca si acum faci la fel...nu a fost concurs pe care sa il faci uh sa nu fie "casa inchis". NU cred ca cineva pune la indoiala corectidutinea ta..bv si felicitari tie si atministratorului de la Stgma..Astept urmatorul conncurs la care sti C voi participa acum nu am putut si imi pare f rau..Mult succes tie si participantilor..fire intinseeee **== ---<><

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 25 Feb 2014, 21:54

ordinea de tragere ,in fuctie de avans
Fişiere ataşate
CUPA STIGMA FISHING-page1.jpg

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 26 Feb 2014, 21:07

ordinea de tragere ,in fuctie de avans
Fişiere ataşate
216dd15631a301d8-0.jpg
216dd15631a301d8-0.jpg (30.01 KiB) Vizualizat de 3478 ori

Avatar utilizator
soni
membru activ
membru activ
Mesaje: 88
Membru din: 22 Feb 2012, 11:35
Localitate: Brasov

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de soni » 27 Feb 2014, 10:53

Prima extragere va fi pt stabilirea numarului de ordine si se va efectua in ordinea achitarii taxei integrale de concurs[/b]
A doua extragere va fi pt desemnarea numarului standului de concurs si se va efectua in baza numarului de ordine stabilit anterior.

????????????? :-??

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de davidnicolaie » 27 Feb 2014, 18:34

soni scrie:Prima extragere va fi pt stabilirea numarului de ordine si se va efectua in ordinea achitarii taxei integrale de concurs[/b]
A doua extragere va fi pt desemnarea numarului standului de concurs si se va efectua in baza numarului de ordine stabilit anterior.

????????????? :-??

Soni ,exista doua trageri 1.se stabileste ordinea de tragere a locurilor
2 .se va trage locul
Iar in functie de platirea avansului se stabileste ordinea la prima tragere.Stii bine ca asa am facut mereu si asa mii se pare corect

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de gor965 » 27 Feb 2014, 19:28

davidnicolaie scrie:
soni scrie:Prima extragere va fi pt stabilirea numarului de ordine si se va efectua in ordinea achitarii taxei integrale de concurs[/b]
A doua extragere va fi pt desemnarea numarului standului de concurs si se va efectua in baza numarului de ordine stabilit anterior.

????????????? :-??

Soni ,exista doua trageri 1.se stabileste ordinea de tragere a locurilor
2 .se va trage locul
Iar in functie de platirea avansului se stabileste ordinea la prima tragere.Stii bine ca asa am facut mereu si asa mii se pare corect

Vezi ca a subliniat o discrepanta in stabilirea ordinii de extragere ... in anuntul initial scrie ca e in functie de achitarea INTEGRALA a taxei de concurs, dar ulterior, la postarea tabelelor scrie ca e in functie de achitarea AVANSULUI .
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
soni
membru activ
membru activ
Mesaje: 88
Membru din: 22 Feb 2012, 11:35
Localitate: Brasov

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de soni » 27 Feb 2014, 20:11

gor965 scrie:
davidnicolaie scrie:
soni scrie:Prima extragere va fi pt stabilirea numarului de ordine si se va efectua in ordinea achitarii taxei integrale de concurs[/b]
A doua extragere va fi pt desemnarea numarului standului de concurs si se va efectua in baza numarului de ordine stabilit anterior.

????????????? :-??

Soni ,exista doua trageri 1.se stabileste ordinea de tragere a locurilor
2 .se va trage locul
Iar in functie de platirea avansului se stabileste ordinea la prima tragere.Stii bine ca asa am facut mereu si asa mii se pare corect

Vezi ca a subliniat o discrepanta in stabilirea ordinii de extragere ... in anuntul initial scrie ca e in functie de achitarea INTEGRALA a taxei de concurs, dar ulterior, la postarea tabelelor scrie ca e in functie de achitarea AVANSULUI .
. Este subliniat ceea ce nu am inteles

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”