=TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
zmid90
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 27 Apr 2012, 13:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de zmid90 » 05 Iun 2012, 13:12

Salut, o intrebare pentru cei inscrisi in lista, mai concurati? :!!
Va rog sa va aratati intentia sau sa raspunde-ti sincer la acesta intrebare!
Iulian
Dintr-un om faci un pescar ,dintr-un pescar nu mai faci un om.

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 05 Iun 2012, 14:24

zmid90 scrie:Salut, o intrebare pentru cei inscrisi in lista, mai concurati? :!!
Va rog sa va aratati intentia sau sa raspunde-ti sincer la acesta intrebare!
Iulian
O observatie foarte buna !!! Sper sa nu ramana o intrebare retorica.....
Am primit telefoane din vreo 3 parti cu rugamintea de a oferi datele de contact pentru achitarea avansului dar inca nu s-a achitat , probabil multi din cei inscrisi asteapta sa achite mai multi pt a fi siguri ca se tine competitia , dar oricum daca nu se vor strange echipele necesare desfasurarii competitiei cei care au achitat deja vor primii banii inapoi fara probleme.

Sa speram ca lumea inscrisa este totusi de cuvant , sau in caz contrar , va rog foarte mult sa anuntati saptamana aceasta daca mai participati sau nu , pt a oferi prioritate celor din lista de asteptare.

Poate ca pe ultima suta de metri se achita locurile astfel incat sa se desfasoare acest concurs armonic. Daca se va trece de ziua de 10 iunie mai mult ca sigur ca se va anula pt ca nu putem tine ocupata perioada respectiva degeaba.

Va multumesc pt intelegere
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de fish30 » 05 Iun 2012, 18:04

binenteles ca mai concuram.eu sunt unu din aia care te-au sunat doar ca nu am avut timp sa ajung la banca.dar sigur concurez
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de fish30 » 05 Iun 2012, 18:05

fish30 scrie:binenteles ca mai concuram.eu sunt unu din aia care te-au sunat doar ca nu am avut timp sa ajung la banca.dar sigur concurez
dupa 10 iunie vor plati cei de pe lista de astptare.mircea deabia asteapta sa vina 11
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
zmid90
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 27 Apr 2012, 13:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de zmid90 » 05 Iun 2012, 19:06

Hai baieti convingeti sotiile sa va insoteasca! Mobilizativa :-@ :!! :-S :-SS =((
Dintr-un om faci un pescar ,dintr-un pescar nu mai faci un om.

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 05 Iun 2012, 20:12

fish30 scrie:
fish30 scrie:binenteles ca mai concuram.eu sunt unu din aia care te-au sunat doar ca nu am avut timp sa ajung la banca.dar sigur concurez
dupa 10 iunie vor plati cei de pe lista de astptare.mircea deabia asteapta sa vina 11
sunt convins atat de mircea cat si de florin , mircea dorea de cand l-am trecut pe lista sa achite
totusi mai este ceva timp
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
zmid90
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 27 Apr 2012, 13:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de zmid90 » 05 Iun 2012, 23:40

Caudiu, ideea este ca trebuie sa planific si concediu si nu cred ca ar fi o idee buna sa il iau degeaba, plus ca multi din lista nu sunt activi pe acest subiect si suma de 150lei pentru a confirma concursul nu cred ca este o problema. Sunt sigur ca dupa 10iun o sa avem 50% cupluri noi.
Sper ca nu am suparat pe nimeni dar daca cineva nu mai vine macar sa ne informeze poate sunt alti doritori si nu se inscrie vazand lista completa si fac referire numai la cei care sunt in lista si nu vin.
Apreciez inca o data colegi lui Trofim Cristian de la SC GREEN LAKE care a avut grija sa ne informeze despre tragicul evenimet.
Dintr-un om faci un pescar ,dintr-un pescar nu mai faci un om.

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 06 Iun 2012, 14:11

zmid90 scrie:Caudiu, ideea este ca trebuie sa planific si concediu si nu cred ca ar fi o idee buna sa il iau degeaba, plus ca multi din lista nu sunt activi pe acest subiect si suma de 150lei pentru a confirma concursul nu cred ca este o problema. Sunt sigur ca dupa 10iun o sa avem 50% cupluri noi.
Sper ca nu am suparat pe nimeni dar daca cineva nu mai vine macar sa ne informeze poate sunt alti doritori si nu se inscrie vazand lista completa si fac referire numai la cei care sunt in lista si nu vin.
Apreciez inca o data colegi lui Trofim Cristian de la SC GREEN LAKE care a avut grija sa ne informeze despre tragicul evenimet.

Te inteleg perfect , toti probabil trebuie sa ne planificam acest concurs , dar mai ales administratia stigma fishing , pe care nu as dori sa o tin degeaba ocupata in acea perioada.
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 07 Iun 2012, 15:59

1.Popescu Niculae + iubita
2.Celmare + sotia
3.Bebe + sotia
4.Draguloiu Adrian + iubita - ACHITAT AVANS (2)
5.Lucian + partenera
6.Gabi Sandu + sotia
7.George + sotia
8.Marian Nedelcu + iubita
9.Iulian + Cristina - ACHITAT INTEGRAL (1)
10.Doru Bodea + iubita
11.Formagiu Marcel + sotia
12.Botezatu Costel + sotia - ACHITAT AVANS (3)
13.Trofim Cristian + Laura
14.Ionut Cosmescu + sotia
15.Dragan Cristian + sotia
16.Coraiu Claudiu + sotia - ACHITAT INTEGRAL (4)
17.Molnar Gabor + sotia
18.Sorin + Nicoleta Buta
19.Aftenii Daniel + iubita
20.Razvan Garcea + Cmb

LISTA DE ASTEPTARE

1.Maciuca Florin + sotia
2.Nicoara Mircea + sotia


ATENTIE !

Incepand cu data de 11 iunie , (10 iunie fiind ziua limita de achitare a avansului pentru asigurarea locului in competitie) , si cei de pe lista de asteptare isi pot asigura locul in concurs prin achitarea minima a avansului sau integral
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 08 Iun 2012, 12:10

1.Popescu Niculae + iubita
2.Celmare + sotia
3.Bebe + sotia
4.Draguloiu Adrian + iubita - ACHITAT AVANS (2)
5.Lucian + partenera
6.Gabi Sandu + sotia
7.George + sotia
8.Marian Nedelcu + iubita
9.Iulian + Cristina - ACHITAT INTEGRAL (1)
10.Doru Bodea + iubita
11.Formagiu Marcel + sotia
12.Botezatu Costel + sotia - ACHITAT AVANS (3)
13.Trofim Cristian + Laura
14.Ionut Cosmescu + sotia
15.Dragan Cristian + sotia
16.Coraiu Claudiu + sotia - ACHITAT INTEGRAL (4)
17.Molnar Gabor + sotia
18.Sorin + Nicoleta Buta
19.Aftenii Daniel + iubita - ACHITAT INTEGRAL (5)
20.Razvan Garcea + Cmb

LISTA DE ASTEPTARE

1.Maciuca Florin + sotia
2.Nicoara Mircea + sotia


ATENTIE !

Incepand cu data de 11 iunie , (10 iunie fiind ziua limita de achitare a avansului pentru asigurarea locului in competitie) , si cei de pe lista de asteptare isi pot asigura locul in concurs prin achitarea minima a avansului sau integral

Astfel dupa 10 iunie lista celor cu locul in competitie asigurat va fi lista "ROSIE" , adica lista celor care au achitat minim avans .

IN MOMENTUL IN CARE SUNT 19 ECHIPE ACHITATE LISTA PARTICIPANTILOR SE VA INCHIDE !!!

TAXA INTEGRALA TREBUIE ACHITATA PANA PE 1 LULIE SI NU PE BALTA SAU MAI TARZIU . INTARZIEREA ADUCE DUPA SINE PIERDEREA LOCULUI

VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 10 Iun 2012, 16:08

Pe mine se poate conta indiferent de ce si cum , daca am intirziat cu achitarea platesc penalitati de intirziere.
Deci sunt prezent suta la suta .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 11 Iun 2012, 17:20

1)Iulian + Cristina - ACHITAT INTEGRAL
2)Draguloiu Adrian + iubita - ACHITAT AVANS
3)Botezatu Costel + sotia - ACHITAT AVANS
4)Coraiu Claudiu + sotia - ACHITAT INTEGRAL
5)Aftenii Daniel + iubita - ACHITAT INTEGRAL
6)Ionut Cosmescu + sotia - ACHITAT AVANS
7)Marian Nedelcu + iubita-ACHITAT AVANS
8)Nicoara Mircea + sotia - ACHITAT AVANS
9)Maciuca Florin + sotia - ACHITAT AVANS

ACEASTA DE MAI SUS FIIND SI ORDINEA PRIMEI EXTRAGERI !!!

10)Popescu Niculae + iubita
11)Celmare + sotia
12)Bebe + sotia
13)Lucian + partenera
14)Gabi Sandu + sotia
15)George + sotia
16)Doru Bodea + iubita
17)Formagiu Marcel + sotia
18)Dragan Cristian + sotia
19)Molnar Gabor + sotia

UN LOC ESTE PASTRAT OCUPAT PENTRU SUFLETUL REGRETATULUI CRISTIAN TROFIM .........DUMNEZEU SA TE AIBA IN PAZA...VEI FI PREZENT PRINTRE NOI

LISTA DE ASTEPTARE
1)Sorin + Nicoleta Buta
2)Razvan Garcea + Cmb


DATA LIMITA PENTRU ACHITAREA INTEGRALA ESTE 1 IULIE , NU MAI TARZIU SI NU PE BALTA , INTARZIEREA DETERMINA PIERDEREA LOCULUI !!!
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 11 Iun 2012, 21:17

Mi se pare ceva ciudat poate ma insel eu dar nu inteleg cum vine asta achitat avans din 350 ron???
Daca tot am achitat care e diferenta dintre 175 si 350 Ron. Nu vad de ce mai achit avans si nu achit integral cei 350 Ron.
Si asta cu ordinea la tragere in functie de achitare avans e aiurea .
Daca achita 10 persoane avans si sunt pe locul 1-10 la tragere iar eu al 11 lea achit integral eu ce loc am la tragere????
Si daca ma pui pe locul 11 e achitat INTEGRAL iar cei 10 din fata mea cu achitat avans nu mai achita eu pe ce loc vin la tragere???
Cel mai simplu si mai corect este sa se traga ordinea si dupa aceea locul asta in functie de achitare avans e aiurea .
La toate concursurile se fac 2 extrageri si nu exista nici cea mai mica discutie.
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
zmid90
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 27 Apr 2012, 13:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de zmid90 » 11 Iun 2012, 22:01

Eu m-am apucat de monturii, primul sau al 20 care extrag chiar nu conteaza, locul este la noroc, sincer daca doreai un loc in primii 10 plateai avansul, eu unul ti-as da locul meu sa extragi dar concursul este pentru sotia mea asa ca daca nu vrei sa ca iubita ta sa extraga ultima fuga la avans, locul zece este inca liber :-/ :!!
Dintr-un om faci un pescar ,dintr-un pescar nu mai faci un om.

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 11 Iun 2012, 22:10

popescu59 scrie:Mi se pare ceva ciudat poate ma insel eu dar nu inteleg cum vine asta achitat avans din 350 ron???
Daca tot am achitat care e diferenta dintre 175 si 350 Ron. Nu vad de ce mai achit avans si nu achit integral cei 350 Ron.
Si asta cu ordinea la tragere in functie de achitare avans e aiurea .
Daca achita 10 persoane avans si sunt pe locul 1-10 la tragere iar eu al 11 lea achit integral eu ce loc am la tragere????
Si daca ma pui pe locul 11 e achitat INTEGRAL iar cei 10 din fata mea cu achitat avans nu mai achita eu pe ce loc vin la tragere???
Cel mai simplu si mai corect este sa se traga ordinea si dupa aceea locul asta in functie de achitare avans e aiurea .
La toate concursurile se fac 2 extrageri si nu exista nici cea mai mica discutie.
Se pare ca nu ati inteles .
Normal ca se vor face 2 extrageri prima dintre ele (a ordinii) fiind in ordinea achitarii minim a avansului , iar a 2-a va reprezenta extragerea locului .

Acest lucru este cunoscut inca de la inceputul concursului , iar in mesajul de mai devreme am scris cu majuscule inca o data sub lista cu cele 9 echipe cu avans achitat - citat: "ACEASTA DE MAI SUS FIIND SI ORDINEA PRIMEI EXTRAGERI !!!"

Deci PRIMA extragere se va face in functie de ordinea achitarii avans/integral nu conteaza aceasta ordine fiind valabila pe la mai toate concursurile.

VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE SI SPER SA NE VEDEM LA CONCURS
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”