CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de sorprodan » 03 Sep 2012, 07:47

fire intinse bre,,,,, =D>
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 03 Sep 2012, 16:40

Sebastian ,ma bucur ptr. tine ca ti-ai extins afacerea iti doresc bafta ,iti multumesc ptr urare ,si tie Sorine{ Prodan },ne auzim si vb cu fapte peste o saptamana pa,pa...
MERCEDES S

Avatar utilizator
tzu_tzu_rel
senior
senior
Mesaje: 201
Membru din: 13 Iul 2011, 10:58
Contact:

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de tzu_tzu_rel » 04 Sep 2012, 14:57

Nea` Cosmin Mihut !!! Sa ai fire intinse ! data viitoare recuperez..2 sapt stau ! Pana nu aud ca misca..astept apa sa se mai raceasca..sa se hraneasca o data !!! :D >:)

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 04 Sep 2012, 17:45

Dar mai tzu pestele misca frate am eu informatii din zona ,de la niste prieteni in care am mare incredere,deci misca se hraneste ,numai ca trebuie sa-i dai ce trebuie ,apa este super ca lumea ,la noapte plec incolo peste o saptamana ne auzim ,va salut pe toti . ---<>< ---<>< ---<><
MERCEDES S

Avatar utilizator
Clau 14
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 05 Sep 2012, 16:18
Localitate: Onesti

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de Clau 14 » 05 Sep 2012, 16:26

Ceva informatii din Delta domnilor, daca a inceput sa manince crapul?......si pe unde ........cum este nivelul apei?
ma bate gindul sa merg , dar sa nu fac drumul degeaba :-?? ...... ei nu chiar degeaba, macar ma recreez intr-un mic concediu.
multumesc !

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 02 Oct 2012, 21:44

In 22 octombrie mai fac o iesire pe Sf. Ghe ,ptr.ca vorba lui Sorin anul asta nu a fost prea reusit in privinta capturilor ,si nici asa nu prea pot sa ma plang ,ca totusi au fost (la iarna voi pune pozele din toate cele trei iesiri de anul acesta )sa vedem acum daca se mai raceste apa poate le deschide si apetitul doar vine iarna, cand Doamne iarta-ma se mai hranesc sa acumuleze grasime ptr lunile de iarna ...
MERCEDES S

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de sorprodan » 03 Oct 2012, 20:26

cosmin mihut scrie:In 22 octombrie mai fac o iesire pe Sf. Ghe ,ptr.ca vorba lui Sorin anul asta nu a fost prea reusit in privinta capturilor ,si nici asa nu prea pot sa ma plang ,ca totusi au fost (la iarna voi pune pozele din toate cele trei iesiri de anul acesta )sa vedem acum daca se mai raceste apa poate le deschide si apetitul doar vine iarna, cand Doamne iarta-ma se mai hranesc sa acumuleze grasime ptr lunile de iarna ...
bre nea COSMINE la noi pestii sunt vegetarieni bre ,,, vine iarba la greu de aproape 2 luni =)) asa ca ai grija cu ce dai la peste :)]
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 06 Oct 2012, 21:39

Ai dreptate Sorine ,la voi mananca iarba :)) ,te salut cu aceasta ocazie ,vorbim la tel....
MERCEDES S

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 05 Iun 2013, 22:54

Asta trebuie sa mai astepte pana luna viitoare ,....
MERCEDES S

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de sorin1362 » 06 Iun 2013, 01:24

cosmin mihut scrie:Asta trebuie sa mai astepte pana luna viitoare ,....
Faci mishto?
Pai du-te "inzasumertaim" :))
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 04 Oct 2013, 20:34

Sorine ...aici o sa pun eu poze cu iesirile de anul trecut ,si de anul asta ,..curand ...RABDARE ...este mai interesant ...ca si asa vad ca nu prea mai sunt capturi ..spun asta cu parere de rau ..ptr. alti colegi de ai nostri ..Eu Doamne iti multam am avut cat dea cat ...
MERCEDES S

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 04 Oct 2013, 20:36

Sorine stii cantecul ala lui Varu Sandel cu ,crapul ..???
MERCEDES S

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de sorprodan » 07 Oct 2013, 07:43

cosmin mihut scrie:Sorine stii cantecul ala lui Varu Sandel cu ,crapul ..???
nu care? [-x
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
ingerasdefoc
senior
senior
Mesaje: 161
Membru din: 24 Aug 2011, 17:43

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de ingerasdefoc » 16 Ian 2014, 18:34

Va salut domnilor!
Va rog din suflet sa imi spuneti si mie cateva locuri de pescuit in Delta unde pot ajunge cu masina?Ma intereseaza in mod special pt feeder si match deci nu caut neaparat intinderi mari de ape.vreau sa merg dupa prohibitie cu doi prieteni si intentionam sa stam cu cortul..ideal ar fi un loc unde sa fie si ceva copaci sa nu ne omoare soarele.am tot auzit ba de SONTEA,OLGUTA GORGOVA etc dar nimeni nu spune clar unde sunt locurile.
Va multumesc!

Avatar utilizator
Bogdan Melu
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 317
Membru din: 18 Mar 2013, 00:22
Localitate: Bucuresti

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de Bogdan Melu » 17 Ian 2014, 12:44

ingerasdefoc scrie:Va salut domnilor!
Va rog din suflet sa imi spuneti si mie cateva locuri de pescuit in Delta unde pot ajunge cu masina?Ma intereseaza in mod special pt feeder si match deci nu caut neaparat intinderi mari de ape.vreau sa merg dupa prohibitie cu doi prieteni si intentionam sa stam cu cortul..ideal ar fi un loc unde sa fie si ceva copaci sa nu ne omoare soarele.am tot auzit ba de SONTEA,OLGUTA GORGOVA etc dar nimeni nu spune clar unde sunt locurile.
Va multumesc!
In zona Murighiol-Dunavat poti sa ajungi cu masina linstit si sunt si locuri unde sa poti campa.
Exista canale cu curent linsit unde pot sa dai la match sau feeder fara probleme.
Pe de alta parte notiunea de ajuns cu masina nu se prea impaca cu ce de delta in adevararul sens al cuvantului.
C.S. CARP ZONE

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”