CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de florentiniuga » 30 Ian 2014, 00:47

Cred ca e cazul sa se calmeze toata lumea. Asa cum bine s-a remarcat, locurile in Delta se cam schimba de la un an la altul, deci daca nu sunt multumitoare rezultatele cautarii, haideti sa asteptam informatiile proaspete din sezonul care va sa vina si care, nu-i asa? nu va semana cu cel trecut. ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
ingerasdefoc
senior
senior
Mesaje: 161
Membru din: 24 Aug 2011, 17:43

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de ingerasdefoc » 30 Ian 2014, 00:50

bine zis Florentine!meriti pe deplin statutul de master admin!

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de costelino » 30 Ian 2014, 12:45

ingerasdefoc scrie:Mai Vaslui..daca ar fi sa ma cobor la mintea ta de "Boss" care esti :)) ar trebuii sa pun mana pe jargoane..nu inteleg ce te bagi unde nu-ti fierbe oala..vezi-ti de treburile tale,daca vrei sa raspunzi la un topic e f bine,daca nu,la fel de bine..cine te crezi de fapt?asta e problema in tara asta de rahat..multi va credeti destepti..daca vrei sa arati asta fa-o cu stil "Boss=ule"!nu cu vorbe aruncate aiurea off-topic.mult pa si tie!

Aoleo...e grav.

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de gogu steriade » 30 Ian 2014, 13:28

costelino scrie:Gogule,scuze...Maestre,pe unde-ti umbla destele ca nu prea mai dai cu subsemnatu' pe tastatura
Don Costelo io soi grade da ca orisice pasare colindatoare #-o fac naveta intre tarile sarace si tarile calde. #:-S da cand a dat crizele pa la noi am zis sa nu mai stau sa taiem frunzili la caini :-? ca astia lea pus gand rau si vrea sai dea la export la chinezi . :-/ asa ca ne ducem si noi sa imprumutam portofelele la nemti :x ca ei le da gratis pa termen nelimitat :-B si mai are si ceva marafeti in ele >:D< , nu ca la noi ca cand tragi un portofel un portvizir gasesti doar facturi si scrisori da la recuperatori. =((
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de gogu steriade » 30 Ian 2014, 13:34

ingerasdefoc scrie:Mai Vaslui..daca ar fi sa ma cobor la mintea ta de "Boss" care esti :)) ar trebuii sa pun mana pe jargoane..nu inteleg ce te bagi unde nu-ti fierbe oala..vezi-ti de treburile tale,daca vrei sa raspunzi la un topic e f bine,daca nu,la fel de bine..cine te crezi de fapt?asta e problema in tara asta de rahat..multi va credeti destepti..daca vrei sa arati asta fa-o cu stil "Boss=ule"!nu cu vorbe aruncate aiurea off-topic.mult pa si tie!
bai Cogeac, daca ar trebuii sa te cobori la nevelu meu ar trebuii sa iei liftu :-B . da in sus ca la turnu Efes ! <:-P sti care ie problema in tara asta, e atitudinea si mentalitatea vere :-? . si daca tot pui doua puncte in text ca si puncte da suspensie [-x , care da fapt ie 3 ;) , baga si matale da seama ce atitudine de cocoa ai cand te trimite modelatoru la munca :-q . da mentalitate nu mai zic, ca dai vina pa romani ca face pa dastepti si faci tara ta natala de rahat =(( . halal sati fie . bafta multa la peste ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de gogu steriade » 30 Ian 2014, 13:38

ingerasdefoc scrie:bine zis Florentine!meriti pe deplin statutul de master admin!
asa, date bine cu puterea poate te face mare boss pa forum ! :-w mie rau, asta mai lipsea sa vaz aci, cateva pupaturi in dosu lu Master Chef ! =(( unde va ie demnitatea bah, ca astia a cenzurat si taiat pa toti care nu le canta in strunga ! :-??

psssss

Da io tot va iubesc pa tonti ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de florentiniuga » 30 Ian 2014, 13:41

Vezi Gogule, d'aia nu ajungi tu "modelator" pe forumul asta, ca dupa ce pun eu punct tu pui virgula. [-(
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
ingerasdefoc
senior
senior
Mesaje: 161
Membru din: 24 Aug 2011, 17:43

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de ingerasdefoc » 30 Ian 2014, 19:52

Gogule nimeni nu pupa in c.. pe nimeni!Florentin a stiut sa incheie discutia fara sa fie capete plecate si altele ridicate.eu nu am intrat aici ca sa iau scamele de pe umerii sefilor..sunt satul de altii care fac asta zilnic la serviciu.pt mine discutia asta este subiect inchis.uite de asta nu citesc in urma subiectele legate de delta,pt ca unul e la obiect altii 10 sunt off topic..pt ce sa imi pierd timpul cand pot sa pun o intrebare si sa primesc un raspuns prompt ;) ce am intrebat eu si uite unde s-a ajuns..cand era f simplu ca cineva sa dea un raspuns si ii multumeam frumos.bantui pe cel putin 5 forumuri de pescuit dar ca aici atata rautate inca nu am vazut.mult succes daca vrei sa fi moderator.o sa te votez :)

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de sorin1362 » 30 Ian 2014, 21:57

ingerasdefoc scrie:am intrebat de locurile de pescuit pt ca am vrut sa stiu daca a fost cineva de curand..adica anul trecut..nu spun ca nu are dreptate..sunt constient ca sunt mii de discutii pe forumul asta..DAR..in delta situatia se cam schimba de la un an la altul.am vrut o informatie actualizata.cat despre arta de a fi moderator...nu stiu sincer cine l-a facut pe asta moderator :)) nu ar merita sa stea nici pe un banal canal de Counter Strike cu un asemenea limbaj.si tu esti moderator Florentine si chiar daca nu-ti convine ceva stii sa formulezi ideea in asa fel incat sa lasi loc de buna ziua..probabil "la el in grajd se da des cu furca pe spate la animale" :)
Mai draga, Petrica ... parca asa incepe o scrisorica.
Ai uitat ca in noiembrie 2011 am aplanat un conflict pe care l-ai iscat. Mai Petrica, mai Petrica ... ce repede uiti. Atunci mi s-a parut ca poti duce o gluma. Ei uite ca m-am inselat. Scuze ca n-am intervenit mai repede, insa mi-am petrecut trei zile de vis pe o insula din Pacific, unde nu aveam semnal de niciun fel.
Cat despre "scrierile" tale cu dalta si ciocanul pe un perete de pestera : Ce stii tu despre "arta de a fi moderator"? Hmmm ...? Ce stii tu despre mine ? Hmmm...? Cat despre incercarea ta de a fi subtil cu "furca" si "pe spate"..."furca" mea e condeiul cu care le dau pe la spate "animalelor"!
Te-as sfatui sa te calmezi, ca si moderatorii sunt oameni ... si nu sunt slugile unora care pun doua puncte in loc de trei ...
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 16 Iul 2015, 21:17

Dezamagire ...chiar nimeni nu mai merge in frumoasa noastra Delta ????Eu am fost ,o sa pun si niste poze ,dar mai intai trebuie sa invat sa le descarc de pe telefon .Am avut niste capturi frumoase ,dar tantarii m-au mancat de viu ,asa ceva mai rar .Fire intinse tuturor care vor merge in Delta ,ca de fost se pare ca nu a fost nimeni ...
MERCEDES S

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 12 Aug 2015, 19:44

Acum doua zile am ajuns acasa de pe Sf. Ghe ,super partida ,super fain am prins si peste ,am si scapat mult peste ,dar una peste alta a fost super ,imi pare rau ca nu stiu cum sa postez poze ,imi zice ca sunt de dimensiune prea mare ...
MERCEDES S

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de florentiniuga » 13 Aug 2015, 05:06

cosmin mihut scrie:Acum doua zile am ajuns acasa de pe Sf. Ghe ,super partida ,super fain am prins si peste ,am si scapat mult peste ,dar una peste alta a fost super ,imi pare rau ca nu stiu cum sa postez poze ,imi zice ca sunt de dimensiune prea mare ...
resizenow.com.ro
Dupa ce incarci toate pozele, selectezi "Mare(1024 pixeli)" si "Redimensioneaza". Le face imediat. Dupa aceea le descarci si le pui aici. Este extrem de simplu si in româna.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”