Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Concurs la discurs sau totul despre competitii

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Mesaj de mircea62 » 27 Mai 2010, 15:21

@ Iorgu
Ba e vina matale ca ai tras o anumita concluzie. Cand ai dubii intrebi, cercetezi nu tragi imediat concluzii.
Nu mai fi atat de sigur referitor la ce inteleg altii, iar chestia cu "cartitele" suna ca dracu. Parca ne-am fi strans aici sa punem la cale cel de-al 3-lea razboi mondial si toate serviciile stau cu ochii pe noi.

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Mesaj de iorgu » 27 Mai 2010, 15:24

Ok. ,,Mea culpa'' in public :">
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Mesaj de cristian505ro » 27 Mai 2010, 22:19

Iorgule, ai deschis un topic interesant. Recomandarea mea este sa si participi personal ca sa iti faci singur o parere.
Aranjamente se fac peste tot, in toate domeniile, deci de ce nu s-ar incerca si aici. Am vazut si cum mai incepe apa sa curga, si cum mai umbla pestii,etc., etc. Dar nu m-am lasat batut si merg in continuare la competitii. Ce iti pot spune ca la concursurile la care am fost eu, in general lucrurile s-au desfasurat corect, iar daca cineva nu se pricepe sa dea la peste, degeaba este ajutat. Batalia se da pe primele 3 locuri, eu in general m-am clasat pe la jumatate si nu a fost cazul sa ma agit. Dar cand vezi ca ai sanse de podium, sau captura, atunci devii foarte vigilent si cauti sa vezi daca se incalca regulamentul. Din putina mea experienta de concursuri, ma bucur ca i-am cunoscut pe mare parte din pescarii de frunte si iti pot spune ca bataliile pentru podium sunt foarte tari !
Ultimul concurs la care am participat, Hobaia-Party Cup, a fost de o organizare si corectitudine ireprosabila.
Deci sfatul meu, hai la concurs si daca incearca cineva sa te fure : sho pe el!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Mesaj de iorgu » 29 Mai 2010, 08:55

Cristiane, sincer nu stiu daca este atat de interesant acest topic. Personal nu am participat (pana acum), la nici un concurs de pescuit sportiv. Am deschis acest subiect in urma deselor discutii pe care le-am avut cu prietenii mei, care au fost prezenti in competitii. Astfel s-a creat ocazia sa-si spuna fiecare parerea in ceea ce il nemultumeste. Sunt sigur ca multi cunosc date reale, dar asa cum ai precizat si tu , acest fenomen este omniprezent in aproape orice domeniu. Consider ca este mai bine sa ne exteriorizam gandurile si sa postam sincer ceea ce gandim, prin schimbarea de date si informatii. Acesta este de fapt si scopul site-ului pe care cu placere navigam. Numai si numai bine, Cristiane si incarca-ti mentalul si fizicul cu energie pozitiva, pentru concursul care in cateva zile te va solicita :">
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Mesaj de iorgu » 25 Iun 2010, 00:05

Am avut comfirmarea de la administratorul site-ului, ca nu exista cenzura =D> datorita acestui fapt ne putem exprima liber parerile si impresiile.
Oare concursul de pe BUNGET-BRATESTI lacul 2, sa se inscrie in titlul acestui topic :-?
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
bogkba
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 07 Oct 2009, 20:39

Re: Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Mesaj de bogkba » 07 Iul 2010, 22:56

Va rog sa va exprimati corect:ETAPA A 3-A A CAMPIONATULUI NATIONAL DE CRAP 17-20 IUNIE 2010 PE LACUL 2 BUNGET/BRATESTI!Sa nu se interpreteze.Va multumesc!
CS.NATURAL CARP
www.lacul2.ro

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Exista ,,ARANJAMENTE'' la un concurs de pescuit?

Mesaj de iorgu » 10 Iul 2010, 08:44

bogkba scrie:Va rog sa va exprimati corect:ETAPA A 3-A A CAMPIONATULUI NATIONAL DE CRAP 17-20 IUNIE 2010 PE LACUL 2 BUNGET/BRATESTI!Sa nu se interpreteze.Va multumesc!

Aveti dreptate, subscriu la cele mentionate de dumneavoastra. Mea culpa. Pe viitor va asigur ca voi fii mai atent cu informatiile care le primesc. Toate cele bune :-h
Ocroteste natura, merita!

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse despre competitii”