Off-topic concursuri

Concurs la discurs sau totul despre competitii

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de fish30 » 27 Iun 2012, 21:39

fiti linistiti ca tocmai am luat rulota nu am nevoie de cort
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de daddy caddy » 27 Iun 2012, 21:43

fish30 scrie:fiti linistiti ca tocmai am luat rulota nu am nevoie de cort
ATUNCI TE ASTEPT VINERI LA CONCURS! :!! :-w
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
i_cosmescu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 09 Mai 2012, 11:59
Localitate: Bucuresti

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de i_cosmescu » 27 Iun 2012, 21:45

fish30 scrie:fiti linistiti ca tocmai am luat rulota nu am nevoie de cort
Pai si nu te bagi?ca este un concurs frumos unde ar trebui sa fim mai multi
SC GREEN LAKE

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de fish30 » 27 Iun 2012, 22:32

i_cosmescu scrie:
fish30 scrie:fiti linistiti ca tocmai am luat rulota nu am nevoie de cort
Pai si nu te bagi?ca este un concurs frumos unde ar trebui sa fim mai multi
nu ma bag.am vb cu claudiu si i-am spus cum a fost treaba si de ce m-am retras
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
i_cosmescu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 09 Mai 2012, 11:59
Localitate: Bucuresti

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de i_cosmescu » 27 Iun 2012, 22:45

fish30 scrie:
i_cosmescu scrie:
fish30 scrie:fiti linistiti ca tocmai am luat rulota nu am nevoie de cort
Pai si nu te bagi?ca este un concurs frumos unde ar trebui sa fim mai multi
nu ma bag.am vb cu claudiu si i-am spus cum a fost treaba si de ce m-am retras
Ok,poate anul viitor,sa auzim numai de bine si sa stapanesti rulota sanatos
SC GREEN LAKE

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 27 Iun 2012, 22:56

unde i dat 2000-3000 eu pe rulota ce mai este 3.5 mil lei , nimica toata mai ales dupa ce m-ai bolborosit peste tot .
Arata ca esti cel care te dadeai la inceput si ia iubita si participa , ca sa te pot saluta si stringe mina .
Vad ca nu ai citit treaba cu obrazul , unii il au foarte gros . Explicatii nu trebuia sa ii dai lui Claudiu , EREA CEL MAI CORECT SA TE SCUZI FATA DE NOI CARE AM DORIT ACEST CONCURS SA SE TINA ,Numai ca tu nu ai dorit . Si nu mai lua in seama toate discutiile care se fac pe aici asa e in tenis unii stiu sa piarda altii nici macar sa participe .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de fish30 » 28 Iun 2012, 07:52

nu e vb de bani si nu trebuie sa-ti dau tie explicatii de ce nu mai participit.cat despre tine nu te mai da mare pescar cand tu te-ai apucat de pescuit anul trecut.cat despre balta aia nu m-am certat cu nimeni asta pentru cultura ta generala.iar de intalnit ne vom intalni sa vedem ce scule ai si sa vad si calitatile tale de mare pescar.poate la concurs sau poate in alexandria cand voi ajunge o sa stau vreo 2 saptamani si te voi cauta sa te invit la o partida de pescuit ca sa iti iei din pareri si sa nu mai vb aiurea ca de obicei.
fir intins domnul Popescu la toate concursurile
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de fish30 » 28 Iun 2012, 07:52

nu e vb de bani si nu trebuie sa-ti dau tie explicatii de ce nu mai participit.cat despre tine nu te mai da mare pescar cand tu te-ai apucat de pescuit anul trecut.cat despre balta aia nu m-am certat cu nimeni asta pentru cultura ta generala.iar de intalnit ne vom intalni sa vedem ce scule ai si sa vad si calitatile tale de mare pescar.poate la concurs sau poate in alexandria cand voi ajunge o sa stau vreo 2 saptamani si te voi cauta sa te invit la o partida de pescuit ca sa iti iei din pareri si sa nu mai vb aiurea ca de obicei.
fir intins domnul Popescu la toate concursurile
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 28 Iun 2012, 08:57

Re: CUPA STIGMA FISHING 2012
de fish30 » 14 Iun 2012, 21:51

salut Radu

eu nu pot veni la concursul asta.scuze ca nu am raspuns la tel eram la munca si foarte multa treaba

ASTA ESTE ALT CONCURS LA CARE TE+AI INSCRIS SI AI LASAT LUMEA VARZA , aici ai inscris inca o echipa si aceea la fel te-a urmat .
Aici tot despre obrazul gros este vorba . Hai te inscrii la un concurs si se ivesc ceva probleme ok se intelege dar tu te inscrii cam peste tot in zona si lasi oamenii cu ochii in soare .
Si asta cu bagatu in seama e o chestie tot pescareasca. Ce poti sa zici cind ma prezint de la 350km la un concurs ? Ce inseamna? Aici este vorba de pasiune si ca orice pasiune cere timp liber , daca nu detii asa ceva renunti si te tragi pe alta linie NU INCURCI PE ALTII CARE DORESC SA JOACE FAIR PLAY. Sa fi sanatos si sper ca lectia ce ai primit aici sa iti fie de folos in viata . Ale tinereti valuri sa te indrume numai si numai la lucruri bune si folositoare .
Inca un amanunt nu am nevoie de observatori la dotarea mea , sunt suficient de dotat si cu lansete si cu mulinete si cu corturi incit sa pot participa la orice concurs pe orice balta si in orice conditii. CA DOAR PENTRU ASTA NE SI INSCRIEM LA CONCURSURI.
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
pescarul200461
membru activ
membru activ
Mesaje: 105
Membru din: 13 Mai 2009, 17:04

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de pescarul200461 » 29 Iun 2012, 13:19

ce faci neica nu esti pe balta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Unde esti muncesti sa se consemneze in calendar cu rosu Dnul POPESCU este la munca si nu la peste pe cele mai mari carpodroame din tara in baza abonamentelor cumparate cu bani grei pe care le-a platit cash deoarece nu suporta bancile ,se pauzeaza din antrenamente si acumulare cunostinte pescuit .Multumim Dle Popescu ca a-ti lasat un loc liber pe balta
Semnat un fin urmaritor al evolutiei dumnavastra pe aceste forumuri

Avatar utilizator
pestacu
senior
senior
Mesaje: 286
Membru din: 10 Mai 2011, 11:58
Localitate: bucuresti

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de pestacu » 29 Iun 2012, 13:45

pescarul200461 scrie:ce faci neica nu esti pe balta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Unde esti muncesti sa se consemneze in calendar cu rosu Dnul POPESCU este la munca si nu la peste pe cele mai mari carpodroame din tara in baza abonamentelor cumparate cu bani grei pe care le-a platit cash deoarece nu suporta bancile ,se pauzeaza din antrenamente si acumulare cunostinte pescuit .Multumim Dle Popescu ca a-ti lasat un loc liber pe balta
Semnat un fin urmaritor al evolutiei dumnavastra pe aceste forumuri
abia s-a potolit si il intarati iar...

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 29 Iun 2012, 20:43

Tin sa va anunt ca gresiti si raspundeti numai cu provocari. Ma aflu la Corbu sa urmaresc campionatul national de la fata locului.
E ceva gresit in asta ? Ce vedeti atit de gresit ca merg la pescuit pe Tincabesti si pe MV2 si cu ce va afecteaza pe voi ca am abonamente pe balti de pescuit ?
Daca sunteti pescari si impatimiti va astept la Corbu mai sunt 2 zile de concurs. Pt cei care ma urmaresc din umbra ii astept aici sa vizionam impreuna echipele de TOP din tara noastra .
Fişiere ataşate
431.jpg
428.jpg
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
i_cosmescu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 09 Mai 2012, 11:59
Localitate: Bucuresti

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de i_cosmescu » 29 Iun 2012, 21:48

popescu59 scrie:Tin sa va anunt ca gresiti si raspundeti numai cu provocari. Ma aflu la Corbu sa urmaresc campionatul national de la fata locului.
E ceva gresit in asta ? Ce vedeti atit de gresit ca merg la pescuit pe Tincabesti si pe MV2 si cu ce va afecteaza pe voi ca am abonamente pe balti de pescuit ?
Daca sunteti pescari si impatimiti va astept la Corbu mai sunt 2 zile de concurs. Pt cei care ma urmaresc din umbra ii astept aici sa vizionam impreuna echipele de TOP din tara noastra .
Daca tot sunteti acolo va rog sa mergeti la echipele GREEN LAKE sa le transmiteti ,,FIRE INTINSE'' si sa se intoarca acasa printre primele trei.Multumesc anticipat si sa ne vedem cu bine.
SC GREEN LAKE

Avatar utilizator
pescarul200461
membru activ
membru activ
Mesaje: 105
Membru din: 13 Mai 2009, 17:04

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de pescarul200461 » 30 Iun 2012, 09:39

Domnule Popescu hotarativa unde sunte-ti la munca sau pe Corbul fotografiile de unde le-ati luat?
Ca sa va credem face-ti o fotografie cu comentatorul emisiunii care este indirect si postati pe forumuri sa inchide-ti gura la toti,sa se vada si cunoasca de catre toti ce dedicat pescuitului sunte-ti.
O intrebare daca i-mi permite-ti,cum de nu apartine-ti de nici un club ca sa puteti sa participa-ti la nationale ,de ce nu v-am vazut la cupa RIG ca nu era pe echipe ,poate ne vedem inainte de CM se mai tine o cupa RIG.
FIRE INTINSE LA TOTI PESCARII ADEVARATI

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 30 Iun 2012, 12:23

Nu trebuie sa arat la nimeni poze de care cereti voi. Eu am facut aceste poze fiindca am aratat tuturor ca spectatori nu au acces decit la 30 m de standuri .Asa ceva nu am mai intilnit la un concurs de pescuit si de aceea am facut si citeva poze aviz celor care vreau sa mearga la fel ca mine sa stea citeva ore sa observe concursul. Restrictiile sunt ca la penitenciar si voi vreti sa fac poze cu comentatorul. Nu ai voie sa treci mai jos de 30 m adica de banda rosu alb asa ca urarile de fire intinse nu le puteti transmite decit prin telefon sau aici pe site.
Si inca un amanunt , citit numai si numai ce doriti , Nu m-am declarat pescar de top , merg la concursuri ca sa invat si nu imi este rusine cu cea ce fac . Rusine trebuie sa le fie celor care pescuiesc din fata calculatorului si fac comantarii la ce scriu alti.
Cred ca pentru mine care am batut 350km sa merg sa privesc citeva ore pescarii de top ai acestei tari este o mindrie si nu trebuie sa demonstrez celor care privesc la tv ca ma aflu la Corbu.
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse despre competitii”