TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sece4u20
senior
senior
Mesaje: 227
Membru din: 09 Mai 2010, 20:06
Localitate: brasov;sacele; intorsura-buzaului
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de sece4u20 » 09 Apr 2011, 09:49

@ costi : de ce nu vii cu argumente la ceea ce zici? asa ca vezi doamne folosind 3-4 cuvinte mocirla, becali , vinde si mori nu convingi pe nimeni. de ce nu reusiti sa il dati jos daca tot ziceti atat ca va luptati cu el ? pentru ca sunteti doar cativa fanatici care li se pare ca steaua este a lor. da ma daca chiar vreti vorbiti cu becali cumparati echipa si investiti voi daca chiar va tine buzunarele. a da din gura si pana a face fapte este cale lunga. aluzia ta subita cum ca as fi unu care habar nu are nu tine la mine. nu ma cobor la nivelul tau. oricum daca intradevar erati o putere cei care sunt contra becali faceati ceva pana acum, dar asa numai tranca fleanca nu merge.

APP: tin sa iti spun ca nici mie nu imi place becali, si nici incultura de care da dovada, steaua a cazut si din cauza suporterilor care au sustinut-o asa cum au sustinut-o. eu am fost la cateva meciuri si cand am vazut ce fel de oameni sunt in galeria stelei am zis ca mai bine vad meciul la televizor sau la un bar. toti ce luptati impotriva lui sunteti in aceea lume a voastra si nu vedeti ceea ce se intampla cu adevarat, daca ati deschide ochii si ati vedea realitatea si ati mai avea efectul acela de turma.
o zi buna

Avatar utilizator
Stef
senior
senior
Mesaje: 207
Membru din: 23 Sep 2010, 21:51

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Stef » 09 Apr 2011, 16:27

sece4u20 scrie:@ costi : de ce nu vii cu argumente la ceea ce zici? asa ca vezi doamne folosind 3-4 cuvinte mocirla, becali , vinde si mori nu convingi pe nimeni. de ce nu reusiti sa il dati jos daca tot ziceti atat ca va luptati cu el ? pentru ca sunteti doar cativa fanatici care li se pare ca steaua este a lor. da ma daca chiar vreti vorbiti cu becali cumparati echipa si investiti voi daca chiar va tine buzunarele. a da din gura si pana a face fapte este cale lunga. aluzia ta subita cum ca as fi unu care habar nu are nu tine la mine. nu ma cobor la nivelul tau. oricum daca intradevar erati o putere cei care sunt contra becali faceati ceva pana acum, dar asa numai tranca fleanca nu merge.

APP: tin sa iti spun ca nici mie nu imi place becali, si nici incultura de care da dovada, steaua a cazut si din cauza suporterilor care au sustinut-o asa cum au sustinut-o. eu am fost la cateva meciuri si cand am vazut ce fel de oameni sunt in galeria stelei am zis ca mai bine vad meciul la televizor sau la un bar. toti ce luptati impotriva lui sunteti in aceea lume a voastra si nu vedeti ceea ce se intampla cu adevarat, daca ati deschide ochii si ati vedea realitatea si ati mai avea efectul acela de turma.
o zi buna
"Nu ma cobor la nivelul tau" si acum vedeti cuvintele pe care le-am ingrosat. Gramatica este si ea o parte importanta din cultura fiecaruia.
Raspunsurile mele pentru dumneavoastra s-au oprit aici pentru ca observ ca in ciuda faptului ca aduc argumente tot pe-a dumneavoastra o tineti. Numai bine!
Banii, interesele, gloria...pot oricand schimba istoria.

Avatar utilizator
sece4u20
senior
senior
Mesaje: 227
Membru din: 09 Mai 2010, 20:06
Localitate: brasov;sacele; intorsura-buzaului
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de sece4u20 » 09 Apr 2011, 16:43

bine domnul profesor de gramatica, prin prisma faptului ca am omis cratima, virgula nu cred ca suntem la ora de gramatica limbii romane. si daca ai avea argumente le-ai asterne aici imediat, nu ai incepe sa ma corectezi d.p.d.v gramatical.daca ma iau sa iti corectez posturile si tu ai greseli, nu neaparat aici. deci sa fim seriosi din lipsa de altceva de care sa te legi mi-ai corectat textul. nu era nevoie.nu iti face griji stiu sa scriu cum trebuie cand trebuie.
prostul moare de grija altuia si cainele de drum lung. deci nu iti mai fa griji pentru cultura mea. fi tu cel puternic si destept.

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Sebastian » 09 Apr 2011, 17:33

Domnilor ,divagati de la esenta acestui topic.Revenitiva ,caci altfel ma apuc de ,,lucru'' :)) >:)

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 09 Apr 2011, 20:25

sece4u20 scrie:@ costi : de ce nu vii cu argumente la ceea ce zici? asa ca vezi doamne folosind 3-4 cuvinte mocirla, becali , vinde si mori nu convingi pe nimeni. de ce nu reusiti sa il dati jos daca tot ziceti atat ca va luptati cu el ? pentru ca sunteti doar cativa fanatici care li se pare ca steaua este a lor. da ma daca chiar vreti vorbiti cu becali cumparati echipa si investiti voi daca chiar va tine buzunarele. a da din gura si pana a face fapte este cale lunga. aluzia ta subita cum ca as fi unu care habar nu are nu tine la mine. nu ma cobor la nivelul tau. oricum daca intradevar erati o putere cei care sunt contra becali faceati ceva pana acum, dar asa numai tranca fleanca nu merge.

APP: tin sa iti spun ca nici mie nu imi place becali, si nici incultura de care da dovada, steaua a cazut si din cauza suporterilor care au sustinut-o asa cum au sustinut-o. eu am fost la cateva meciuri si cand am vazut ce fel de oameni sunt in galeria stelei am zis ca mai bine vad meciul la televizor sau la un bar. toti ce luptati impotriva lui sunteti in aceea lume a voastra si nu vedeti ceea ce se intampla cu adevarat, daca ati deschide ochii si ati vedea realitatea si ati mai avea efectul acela de turma.
o zi buna
Va explic maine...sunt obosit acum, d'abea am venit de la peste...
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de LARY » 12 Apr 2011, 00:04

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Fişiere ataşate
hai steaua.jpg
hai steaua.jpg (4.13 KiB) Vizualizat de 2439 ori
Tel0762.865.274

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de gogu steriade » 12 Apr 2011, 07:56

giginiooooooooooo , ce muntele meu atos ai facut bah pacatosule :"> da te bate toata lumea ? <:-P
pss
fredoooooooooooooooooooommmmmmmmmmmm >:D<
Fişiere ataşate
24-640x480.jpg
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
SzylaRd.
membru activ
membru activ
Mesaje: 70
Membru din: 16 Mar 2010, 18:07
Localitate: Copsa Mica Jud. Sibiu
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de SzylaRd. » 16 Apr 2011, 17:05

Si daca dINAMO pierde
Nimeni nu are regrete
Sa ajunga`n serie B
Unde au fost si ciorile
Iar acolo sa ramana
Sa stea 20 de ani
Iar pe noi de doare`n p**a
Ca si ei sunt tot tigani,
(c)rAPID tu ce bucura
Pe dINAMO vei urma
Vei urma in serie B
Ca sa faceti dragosteeee....

No-Offense...!!
Daca Nu Stii Ce Cauti, Atunci Nu Mai Cauta!
Okuma Ergosense 2.10m / 0-6gr & Okuma Aquios 1500 FD
http://ioo-szilard.blogspot.com/

Avatar utilizator
gabalau
utilizator
utilizator
Mesaje: 48
Membru din: 01 Mai 2010, 23:43

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de gabalau » 17 Apr 2011, 15:40

Baaaa nu va este rusine???ati cumparat meciul cu sportul si va dati mari????
Numai cu bani castigati!!!
Rusine!Rusine!Rusine!!!
Forza Poli!!!
Lazar Gabriel
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi.

Avatar utilizator
sece4u20
senior
senior
Mesaje: 227
Membru din: 09 Mai 2010, 20:06
Localitate: brasov;sacele; intorsura-buzaului
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de sece4u20 » 17 Apr 2011, 18:13

gabalau scrie:Baaaa nu va este rusine???ati cumparat meciul cu sportul si va dati mari????
Numai cu bani castigati!!!
Rusine!Rusine!Rusine!!!
Forza Poli!!!
voi vorbiti cu jabba hut ala al vostru care tot timpul e furat cand pierde sau face egal ??? daca taceai filozof ramaneai asa .....

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de gogu steriade » 17 Apr 2011, 19:03

o tara da hoti !!! :-q

pss
Votatima sa fiu sefu vostru !!! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 18 Apr 2011, 11:04

gabalau scrie:Baaaa nu va este rusine???ati cumparat meciul cu sportul si va dati mari????
Numai cu bani castigati!!!
Rusine!Rusine!Rusine!!!
Forza Poli!!!
Bine !

E frumos afara, de ce nu mergi la pescuit ?
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 18 Apr 2011, 11:05

gogu steriade scrie:o tara da hoti !!! :-q

pss
Votatima sa fiu sefu vostru !!! >:D<

Daca-ti tai mustata >:D< !
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de sorin1362 » 24 Apr 2011, 05:19

sece4u20 scrie:
gabalau scrie:Baaaa nu va este rusine???ati cumparat meciul cu sportul si va dati mari????
Numai cu bani castigati!!!
Rusine!Rusine!Rusine!!!
Forza Poli!!!
voi vorbiti cu jabba hut ala al vostru care tot timpul e furat cand pierde sau face egal ??? daca taceai filozof ramaneai asa .....
Deci asa e :-? ... banuiam eu ca face pe actorul si prin alte SF-uri :))
Fişiere ataşate
jabba.jpg
jabba.jpg (20.9 KiB) Vizualizat de 2341 ori
4d3c3797bb274.jpg
4d3c3797bb274.jpg (6.87 KiB) Vizualizat de 2341 ori
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Madalin Dirla » 25 Apr 2011, 22:40

steaua - DINAMO 0-1 =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) .........deci, :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”