Utilizatorul LARY

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
tunoI
membru activ
membru activ
Mesaje: 92
Membru din: 01 Mar 2009, 02:10
Localitate: Oravita-Resita

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de tunoI » 15 Noi 2009, 01:01

@gogu steriade
Razi tu razi harap alb dar s-ar putea sa ti se intample si tie sa dai de vreunu ca lary sau ramai fara bani si sa iei imprumut cu dobanda si sa nici nu te alegi cu nimic si ptr cultura ta generala au fost OAMENI carora le-am platit produsele inainte si altii care mi-au trimis produsele si le-am pus banii in cont.
P.S. Daca te agati in amanunte pierzi firu problemei dar ce sa-i faci uni nu citeste se uita la poze altii se leaga de betze dar pe ele scrie spining acu ce sa mai facem fiecare cat il duce capu atat face.

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de LARY » 15 Noi 2009, 01:05

Alberto scrie:Expeditor: LARY
Destinatar: Alberto
Subiect: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Alberto scrie:=)) =)) lary vad ca tot asa **** ai ramas =)) =))


acum te invit sa explici treaba asta

nu-s obligat sa explic nimic ,dar o sa-ti raspund la undele intrebari din bun simt

b)Da Te cunosc
c)Da
d) Inca foarte multe
b) Tu spui ca ma cunosti, nu cred nu ai de unde sa ma cunosti. Tu ai 15 ani si esti din CLUJI, eu pot sa-ti fiu TATA cu toate ca stau in BUCURESTI.
c) Ce litigiu avem de inpartit? nu ti-am vandut nimic si nu am cunparat nimic de la tine.
d) Bagate in seama cu cine vrei tu(chiar si cu mine) da nu mai spune prosti, nu avem nimic de inpartit.
MAI BINE TIAI CERE SCUZE FATA DE MINE, daca ai bun simt.
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
tunoI
membru activ
membru activ
Mesaje: 92
Membru din: 01 Mar 2009, 02:10
Localitate: Oravita-Resita

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de tunoI » 15 Noi 2009, 01:08

@Lary
Nu le mai intoarce ca la [loiesti ptr mine tot mitic esti asa ca ptr tine e o boala MINCIUNA ai face bine sa te tratezi pana nu-ti baga vreunu mintile in cap zi ca le-ai vandut ptr 30 lei in plus si gata atata manci rahat a aparut clientu si gata omu nu a stiut ca tu deja mi le vandusi si mie asa ca daca te uiti la datele de la msg i-ti dai seama dar uni rade dar nu se mai uita si la asta.

Avatar utilizator
tunoI
membru activ
membru activ
Mesaje: 92
Membru din: 01 Mar 2009, 02:10
Localitate: Oravita-Resita

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de tunoI » 15 Noi 2009, 01:10

Pentru mine discutia s-a incheiat aici fiecare e liber sa inteleaga ce vrea de aici.

Avatar utilizator
Alberto
membru activ
membru activ
Mesaje: 74
Membru din: 12 Noi 2008, 16:55
Localitate: Gherla jud. Cluj

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de Alberto » 15 Noi 2009, 01:15

:D nu mi-ai vandut nimic si nici invers , poate cu mine nu ai de impartit nimic ,doar cu varu meu ala de la 35 de km mai spre nord asa , am gresit topicu ( prin cuvintele mele) daca nu era in sectiunea asta nu era nici o problema pentru mine . Scuze nu-m cer fata de tine si fata de moderator ca am postat unde nu trebe .

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de LARY » 15 Noi 2009, 01:16

tunoI scrie:@gogu steriade
Razi tu razi harap alb dar s-ar putea sa ti se intample si tie sa dai de vreunu ca lary sau ramai fara bani si sa iei imprumut cu dobanda si sa nici nu te alegi cu nimic si ptr cultura ta generala au fost OAMENI carora le-am platit produsele inainte si altii care mi-au trimis produsele si le-am pus banii in cont.
P.S. Daca te agati in amanunte pierzi firu problemei dar ce sa-i faci uni nu citeste se uita la poze altii se leaga de betze dar pe ele scrie spining acu ce sa mai facem fiecare cat il duce capu atat face.
Cum frate? Tu pina la urma ai facut rost de bani pentru mulinete?
Mii de scuze ca nu ti le-am trimis tie da pe criza asta nu credeam ca faci rost de bani si eu pe datorie nu puteam sa le dau.
Ia zi mai ai cascaval? Mai te intereseaza lanseta aia lunga?
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de LARY » 15 Noi 2009, 01:21

tunoI scrie:Pentru mine discutia s-a incheiat aici fiecare e liber sa inteleaga ce vrea de aici.
:-t :-t :-t TOPIC INCHIS VA MULTUMIM PENTRU ATENTIA ACORDATA SI FIECARE INTELEGE CE VREA.
=)) =)) =)) =)) =))
Tel0762.865.274

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de gogu steriade » 15 Noi 2009, 01:45

tunoI scrie:@gogu steriade
Razi tu razi harap alb dar s-ar putea sa ti se intample si tie sa dai de vreunu ca lary sau ramai fara bani si sa iei imprumut cu dobanda si sa nici nu te alegi cu nimic si ptr cultura ta generala au fost OAMENI carora le-am platit produsele inainte si altii care mi-au trimis produsele si le-am pus banii in cont.
P.S. Daca te agati in amanunte pierzi firu problemei dar ce sa-i faci uni nu citeste se uita la poze altii se leaga de betze dar pe ele scrie spining acu ce sa mai facem fiecare cat il duce capu atat face.
Ma ,elev eminent #-o ,daca mai scri o data UNI NU CITESTE sami dai adresa sati trimet cartea da gramatica a lu ala micu al meu ca ie clasa a 2a si nui mai trebe ca stie tot ! si pa mine tot el ma invatat ca pa vremea mea nu sa scria cu 2 da i si nu sa prea zicea UNII NU CITESC , ca e mai multi ! :-B
dara sa revenim ,primo : io daca nam bani nu ma apuc sa negociez marfa ca ma fac da handel . doi la mana : ai auzit vrodata da spining marin ? :-w sa vezi acolo betze misto ,da pacat ca nu le da si pa caiet ca asa te scoteai ! :( >:)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de gogu steriade » 15 Noi 2009, 01:51

tunoI scrie:@Lary
dar uni rade dar nu se mai uita si la asta.
cum draco sa nu... UNI RADE ?! :)) esti mare boss ,pacat ca tea fentat indian lary ca dadeai balta pa spate cu mulinetele alea . #-o ia zi neste mulinete cu ambreaj nu vrei si are si alarma inauntru la ele cand trage pestele sie si da firma Penn ?! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de gogu steriade » 15 Noi 2009, 02:01

Alberto scrie::D nu mi-ai vandut nimic si nici invers , poate cu mine nu ai de impartit nimic ,doar cu varu meu ala de la 35 de km mai spre nord asa , am gresit topicu ( prin cuvintele mele) daca nu era in sectiunea asta nu era nici o problema pentru mine . Scuze nu-m cer fata de tine si fata de moderator ca am postat unde nu trebe .
alt elev eminent...matale joci rebus ? :-? sa moara gripa noua daca am inteles ceva dan postu asta ! :-B #-o
zi bre citetz si pa intelesu la toata lumea , asta Lary e hot hot sau e doar asa mai ofticos dan fire ?! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Florea Florin
membru activ
membru activ
Mesaje: 111
Membru din: 03 Dec 2008, 12:02

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de Florea Florin » 16 Noi 2009, 15:55

Va salut pe voi acei cei posteaza sau citesc rubricile acestui site. Daca a murit capra mea de ce sa nu moara si cea a vecinului spune o zicala. Cam asta am patit si eu cu utilizatorul TunoI. Ceea ce nu intelegeam inainte era de ce sa faci si altuia ceva ce ai patit tu si ti-a lasat un gust amar ? Dar azi am primit un mesaj privat in care am primit raspuns ,de la acest TUNOI ,desi mergea mai bine cu G.... in fata si anume : "poti posta aici daca nu iti convine ca si eu am patit-o "in speta cu LARY. In consecinta am luat nota de rugamintea lui si va pot spune doar atat : nu merita sa va incurcati cu astfel de " oameni". Salutari si numai bine.

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de LARY » 16 Noi 2009, 18:23

Florea Florin scrie:Va salut pe voi acei cei posteaza sau citesc rubricile acestui site. Daca a murit capra mea de ce sa nu moara si cea a vecinului spune o zicala. Cam asta am patit si eu cu utilizatorul TunoI. Ceea ce nu intelegeam inainte era de ce sa faci si altuia ceva ce ai patit tu si ti-a lasat un gust amar ? Dar azi am primit un mesaj privat in care am primit raspuns ,de la acest TUNOI ,desi mergea mai bine cu G.... in fata si anume : "poti posta aici daca nu iti convine ca si eu am patit-o "in speta cu LARY. In consecinta am luat nota de rugamintea lui si va pot spune doar atat : nu merita sa va incurcati cu astfel de " oameni". Salutari si numai bine.
:-B Adica :-?? nu prea inteleg :-??
Si tu lai ars pe fr----. =)) sau el te-a ars pe tine :((
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
tunoI
membru activ
membru activ
Mesaje: 92
Membru din: 01 Mar 2009, 02:10
Localitate: Oravita-Resita

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de tunoI » 16 Noi 2009, 19:25

@Florea Florin
Prietene ce ti-am vandut eu tie ca eu nu am vandut nimic poate sa fi cumparat dar i-ti spun sigur ca nu am cumparat de la la tine NIMIC ca as fi tinut minte.
A de aici ca le cumperi mai ieftin si le vinzi mai scump si pe deasupra zici ca mai is si zgariate poate zin cauza perosnalizari le dai mai scump nu?
http://infopescar.tv/forum/post39627.html#p39627
Aha am inteles acu care-i deranju esti si tu un fel de lary dar tu esti mai rau ca el.

Avatar utilizator
tunoI
membru activ
membru activ
Mesaje: 92
Membru din: 01 Mar 2009, 02:10
Localitate: Oravita-Resita

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de tunoI » 16 Noi 2009, 19:32

@gogu steriade
Gogule tu ai si un nume predestinat si cred ca ar fi bine sa citesti tu cartea lu al mic ca esti praf. :)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: OAMENI DE CARE SA VA FERITI

Mesaj de gogu steriade » 16 Noi 2009, 19:38

tunoI scrie:@gogu steriade
Gogule tu ai si un nume predestinat =))
Predestinat la ce :-? ca dupa cate vad io a tunat si va adunat ! #:-S numa unu si unu la topicu asta ! #-o da asa e corect sa stie lumea da cine sa se fereasca ca VOI ESTE DUBIOSI ! ;) si ca sa fiu pa sistem sa va feriti da asta ca e undeva pa forum si face avansuri contra scula da pescuit :-w :
I fax you like a real woman....jpg
(27.58 KiB) Descărcat de 161 ori
deci cand zice ca va da fax va zic io ca minte ! :^O
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”