bancuri (topic nerecomandat copiilor)

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Qnyx » 19 Noi 2008, 08:12

Tare ala cu trenuletele =))
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Qnyx » 20 Noi 2008, 11:18

Stire de ultima ora: situatia financiara este atat de grava in acest moment incat femeile sunt nevoite sa se marite din dragoste!!!
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 20 Noi 2008, 14:32

Qnyx scrie:Stire de ultima ora: situatia financiara este atat de grava in acest moment incat femeile sunt nevoite sa se marite din dragoste!!!
Si asigurarile sunt in declin...Criza financiara puncteaza...! :-??

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 23 Noi 2008, 21:46

Zebrele din Romania vor fi mobile…; Pentru a evita complicatiile cu care se confrunta proprietarii de 4×4 din Romania, zebrele nu vor mai fi vopsite pe carosabil, ci vor fi inlocuite cu unele din material plastic, care pot fi mutate usor. Propunerea vine din partea Asociatiei Baietilor de Baieti. Asociatia Baietilor de Baieti, formata in principal din copii de bani gata, demnitari, tigani cu Jeep furat si zane de Bamboo, a constatat ca intampina mari probleme cand trebuie sa musamalizeze diversele accidente de circulatie pe care le comit cand isi conduc cazanele pe soselele patriei. Intrucat cele mai mari probleme apar cand lovesc pietoni care traverseaza pe zebra, concluzia a fost simpla: zebrele vor fi mobile. Cum se procedeaza? In momentul in care cetateanul buimac e zdrobit pe trecerea de pietoni, tot ceea ce trebuie sa faca soferul gipanului este sa coboare si sa mute zebra cativa metri, pana la sosirea politiei. Ofiterii de la Criminalistica vor constata ca pietonul traversa neregulamentar, absolvind de orice vina conducatorul auto. Comisia Parlamentara a Furturilor pe Fata felicita Baietii de Baieti: «Este o idee colosala si singurul nostru regret este ca nu ne-am gandit si noi mai de mult, pentru ca s-ar fi evitat multe neplaceri in sistem», a declarat pentru MediaVax Hoţulică Penaliu, seful Comisiei Furturilor pe Fata de pe langa Parlamentul Romaniei. Implementarea incepe dupa alegeri. Imediat dupa incheierea alegerilor locale se va trece la implementarea noilor zebre mobile, preconizandu-se alocarea a 300.000.000.000.000.000.000 de dolari pentru stergerea zebrelor vopsite deja si achizitionarea unora din plastic.”

Avatar utilizator
julian mihai
senior
senior
Mesaje: 151
Membru din: 28 Oct 2008, 16:13

Re: bancuri

Mesaj de julian mihai » 24 Noi 2008, 20:47

La barbati,partii din dos ii spune ANUS,dar la femei ii spune BONUS!!!
FairPlay Team

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: bancuri

Mesaj de Butaru Gabriel » 26 Noi 2008, 12:15

Un postas se duce la o casa, striga striga nu raspunde nimeni. Se uita pe geam o vede pe femeie cu un deget in pasarica si unul pe covor. Barbatul cu un deget in cur si unul in acvariul cu pesti. Socat, se duce la vecinul urmator, si ii zice ce a vazut.
Vecinu:
- Domne sunt surdomuti. I-ati prins cand se certau...
Postasu:
- Pai si ce ziceau??
Vecinu:
- Ea ii zicea: du-te in p.zda matii si spala covoru, iar el ii zicea: Ma pupi in cur, ma duc la peste!!!!

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Teddy » 26 Noi 2008, 13:45

Dupa revolutie, vulturul simte un aer de libertate si incepe sa zboare de colo colo, sa faca picaje, loopinguri . Il vede vulpea:

- Auzi vulture ai innebunit, ce te rupi asa in figuri ?
Vulturul raspunde :

- Sora mea, acum e democratie, nu-mi pasa !
Cum aude vulpea incepe sa alerge prin padure in zigzag, sa se dea peste cap...O vede ursul :

- Ce-ai fa, te-ai imbolnavit ?
Vulpea :

- Ursuleee , e democratie, fac ce-mi place !!!
Aude ursul si-i spune :

- Asa ? atunci ia vino tu incoa'. O prinde si o f*** bine.
Pleaca vulpea amarata, cu coada-n-tre picioare, se intalneste cu vulturul si-i spune ce-a patit din cauza democratiei. La care vulturul ii raspunde :

- Sora mea , democratia e aici sus. Jos e f.. !!!!
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Teddy » 26 Noi 2008, 13:46

La tribunal:
- Sotul: "Intru in casa si-mi vad femeia in pielea goala pe pat, geamul deschis, ma uit pe geam si vad pe unul in chiloti, alergand. Iau noptiera si arunc dupa el".
- Sotia: "Era cald. M-am dezbracat, am deschis geamul, vad cum intra dobitocul asta si fara sa zica ceva arunca cu noptiera prin geam".
- Victima: "Eu sunt sportiv. Alerg in fiecare zi pe acel traseu. Intorc capul si vad cum zboara o noptiera spre mine...".
- Martorul: "Eu nici nu stiu ce caut aici !!! Stateam linistit in noptiera..."
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 27 Noi 2008, 20:19

Teddy scrie:Dupa revolutie, vulturul simte un aer de libertate si incepe sa zboare de colo colo, sa faca picaje, loopinguri . Il vede vulpea:

- Auzi vulture ai innebunit, ce te rupi asa in figuri ?
Vulturul raspunde :

- Sora mea, acum e democratie, nu-mi pasa !
Cum aude vulpea incepe sa alerge prin padure in zigzag, sa se dea peste cap...O vede ursul :

- Ce-ai fa, te-ai imbolnavit ?
Vulpea :

- Ursuleee , e democratie, fac ce-mi place !!!
Aude ursul si-i spune :

- Asa ? atunci ia vino tu incoa'. O prinde si o f*** bine.
Pleaca vulpea amarata, cu coada-n-tre picioare, se intalneste cu vulturul si-i spune ce-a patit din cauza democratiei. La care vulturul ii raspunde :

- Sora mea , democratia e aici sus. Jos e f.. !!!!
:)) :)) :)) :))

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 02 Dec 2008, 21:25

Dieta minune
---------------------------------
Dac' va-ngrasati,recomand o cura rapida de slabire( 25kg/saptamana ).Dieta saptamanala: Luni dimineata: coaja a doua oua, 5 firimituri mari de paine. Pranz: 1 cotor de mar. Cina: 1 ora de jogging .Marti dimineata: o firimitura de ou prajit .Pranz: doua boabe de mazare si una de fasole ,1 sambure de pruna. Cina: 20 de flotari. Miercuri dimineata: 2 fulgi de porumb .Pranz: inspirati nu prea adnc miros de friptura , coaja unui cartof mic ,1 lingurita de iaurt Cina: 1 ora de urcat pe casa scarii. Joi dimineatza: lapte degresat 1/8 litri. Pranz: 1 frunza de spanac , sucul unei cirese. Cina: 23 de flotari. Vineri dimineata: 1 lingurita de miere de albine. Pranz: 2 coji de cartofi fierte cu sare, 3 afine proaspete. Cina: 1 gura de aer de munte sau de mare. Sambata zi de post: 1 lingurita de pesmet. Duminica dimineata: 6,75g seminte de floarea soarelui sau dovleac. Pranz: tocanita din palaria unei ciuperci. Cina: se sare... Pofta buna! :O

Avatar utilizator
mariusika
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 04 Oct 2008, 01:58
Localitate: Brasov
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de mariusika » 03 Dec 2008, 16:37

Un rocker isi suna prietena ce nu mai venea acasa:

-Unde esti?

-La Vasi.

-Ce cauti la Vasi?

-Ne f*tem.

-Ah, credeam ca beti fara mine!
...........................................................................................................
Capritza si.a cumparat si ea casa noua.. a moderniza.to.. si.a pus termopane, gresie… la un moment dat le spune iezilor: eu am plecat la piata.. cand e sa vin sa deschideti usa numai cand auziti sug lapte.. in fine pleca capra.. si lupul ascuns deoparte afla parola.. si bate la usa.. iezi: parola.. Lupul: sug lapte.. dar Iezii: sugi p**a ca mi-am pus vizor

......................................................................................................................................... Doi homosexuali se certau:

-Du-te ma dracu’ !

-Du-te tu ma !

-Su.. p..a

-Eeee, acu’ vrei sa ne impacam ?
......................................................................................................................................... Cum sa taiem porcul fara sa fim amendati? Uniunea Europeana vrea sa amendeze Romania pentru cruzimea cu care taie porcii de Craciun. Pentru a rezolva problema, geneticienii romani au inventat porcul EMO, care se taie singur
Imagine

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 03 Dec 2008, 19:28

Zice-se ca uneori tacerea e de aur:
Un moldovean, un ardelean si un oltean stateau la un foc de tabara si se laudau. Moldoveanul: acu’ 2 saptamani, a coborat un urs de pe munte si a atacat oile la stana, a rupt cainii… am sarit la el, ne-am luptat, da’ l-am omorat cu mainile goale… Ardeleanul: ma, eram la coasa si a sarit din ierburi o vipera sa ma muste… am prins-o in zbor, am decapitat-o cu o muscatura, si i-am scuipat capul dooj’ de metri mai incolo… olteanul nu zicea nimica, numa’ statea tacut acolo, avand grija sa nu se stinga focul. Din cand in cand rascolea jaratecul cu .ula…
PS/Bey, chiar asa sa fi fost? :-?

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 04 Dec 2008, 13:46

În autobuz, 2 prietene stau de vorba: - Ce ai, draga, ca nu arati prea bine? - Pai sunt bolnava, aseara am avut febra, am facut 38 cu 1. - Curios, eu am facut 69 cu 2 si ma simt minunat.. :O

Avatar utilizator
mariusika
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 04 Oct 2008, 01:58
Localitate: Brasov
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de mariusika » 07 Dec 2008, 00:37

O blonda nervoasa conducea cu mare viteza un bmw intr-o comuna si spunea tot timpul:
-Bai asa nashpa am ajuns noi blondele sa fim considerate proaste!!Ne considera cu..ve si mu..ste!Hmm!

La un momendat la iesire din comuna vede o alta blona in lanul de grau intr-o barca vaslea!! Nervoasa franeaza si sare din masina si incepe sa urle la blonda din barca;

-Bai prostie umana!!Asa ajungem sa ne facem de ras din cauza ta!!Ce bataie ti-asi da,norocul tau nu stiu sa-not!!
Imagine

Avatar utilizator
doru
senior
senior
Mesaje: 211
Membru din: 17 Ian 2008, 22:17

Re: bancuri

Mesaj de doru » 08 Dec 2008, 21:26

SOTUL SPUNE SOTIEI;
-Iubito,ai fost alaturi de mine cand am avut gripa cea puternica.
-Bineinteles draga.
-Iubito, ai fost alaturi de mine cand am avut acel groaznic accident.
-Bineinteles dragul meu.
-Iubito,ai fost alaturi de mine cand mi-au murit parintii.
-Bineinteles dragul meu.
-Dar dute draga dracului,pleaca odata,nu vezi ca-mi porti ghinion???

Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”