Federatia fara Popescu

birocratie

Moderatori: pharaoh, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
nicuBi7014
membru activ
membru activ
Mesaje: 50
Membru din: 19 Mar 2011, 18:11

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de nicuBi7014 » 23 Mar 2018, 12:11

Bine, omului ii fileaza o lampa, asta e clar!
Ma mir ca MTS-ul sta de vorba cu el........ inainte sa-l evalueze psiho....
Cum sa dai bani unei asemenea federatii?

Avatar utilizator
Popescu Stefan
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 19 Apr 2011, 18:34

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de Popescu Stefan » 01 Apr 2020, 14:25

Băieți, s-a sfârșit visul lui Iuga. Urmează darul!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de florentiniuga » 03 Apr 2020, 21:48

Popescu Stefan scrie:
01 Apr 2020, 14:25
Băieți, s-a sfârșit visul lui Iuga. Urmează darul!
Esti, ca de obicei, pe langa, dar hai sa te pun la curent. Iuga nu mai are vise legate de federatie, cluburi, nebuni care vor coroane, etc, etc. Iuga a renuntat de mult la club, n-ai auzit? De prin 2018. Vorbeste cu actualii asociati, poate o sa ai surpriza sa-ti gasesti vreun "prieten" printre ei, sau da-i in continuare - bathman, bathman! Ce bine e cu idei putine si fixe, ai mintea odihnita!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
ticairlandezu
utilizator
utilizator
Mesaje: 22
Membru din: 14 Ian 2012, 14:34

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de ticairlandezu » 29 Noi 2020, 09:47

florentiniuga scrie:
03 Apr 2020, 21:48
Poate nu toti vad sursele de finantare dar asta nu inseamna ca ele nu exista ci doar ca nu toti au capacitati manageriale, informatii si viziune economica, ambitia si tenacitatea necesare. Cand vom accepta ca unii se pricep la pescuit, altii la organizare si altii la management, lucrurile vor merge perfect.

Eu stiu cate ceva, de aceea imi permit sa fac unele afirmatii (in timp toate s-au dovedit corecte), dar nu e momentul si nici nu sunt imputernicit eu sa dezvalui mecanismele financiare si sursele. Te asigur insa ca nu e vorba de cele mentionate sau astea reprezinta un mic procent.
Intreb si eu ca prostul. Oare poate domnul Iuga sa ne dezvaluie si noua, celor care la vremea respectiva nu aveam "caderea" necesara pentru ca urechilor noastre sa le fie dazvaluite "mecanismele financiare si sursele federatiei", care erau acestea ?

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de florentiniuga » 04 Dec 2020, 14:06

Chiar daca ma lasa memoria din cauze naturale, macar atat imi aduc aminte, ca nu am avut niciodata informatii despre artificiile financiare facute de Popescu. Si azi ma mir din ce dracu traieste si plateste toate procesele si daunele pe care le are de achitat. Singura explicatie este ca foloseste cotizatiile cui mai crede ce debiteaza el, pentru procese.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Legi, Permise, Asociatii, Cluburi, Federatii”