Federatia fara Popescu

birocratie

Moderatori: pharaoh, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mircea13
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 02 Ian 2008, 16:40
Localitate: iasi

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de mircea13 » 22 Ian 2017, 17:43

Admin edit ---> Nu aveti dreptul sa postati acest link. Cititi regulamentul forumului !!!
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de florentiniuga » 24 Ian 2017, 02:40

Un mare pas spre normalitate.
Fişiere ataşate
Screenshot_20170124-011343.jpg
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de IULIAN C » 25 Ian 2017, 12:32

=D> =D>
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
nicuBi7014
membru activ
membru activ
Mesaje: 50
Membru din: 19 Mar 2011, 18:11

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de nicuBi7014 » 02 Mai 2017, 10:01

Pana la urma e oficial. Popescu a fost debarcat?
Vad ca el inca mai trimite cereri catre Minister, ceea ce ma face sa cred ca nu-i totul clar in privinta debarcarii lui.....

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de florentiniuga » 03 Mai 2017, 11:02

De debarcat, a fost debarcat dar, ca in multe alte cazuri (vezi partidele politice), cand un fost presedinte se agata de scaun, urmeaza proceduri juridice care trebuie urmate. Cand va primi sentintele definitive si irevocabile, i se vor taia si lanturile de la scaun. Luna asta sunt pe rol doua procese lamuritoare.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Popescu Stefan
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 19 Apr 2011, 18:34

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de Popescu Stefan » 22 Iul 2017, 11:53

Ia mai zi domnule Iuga, ce noutăți ai de la Instanță. Nu de alta, dar ruginesc lanțurile.

PS Vezi că de acum încolo începi să ai de-a face cu mine. Tu și nesimțiții cu care ai intrat în cârdășie! Nu știu dacă ai observat, dar trădătorii sunt disprețuiți de toți.

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de mircea62 » 22 Iul 2017, 12:00

Iti ruginesc lanturile de la maini? Foloseste vaselina!

Avatar utilizator
Popescu Stefan
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 19 Apr 2011, 18:34

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de Popescu Stefan » 22 Iul 2017, 12:17

Cred că lanțurile vor schimba destinatarul. Le-am promis acest lucru puciștilor și am și Hotărârea AG să-i dau pe mâna procurorilor.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de florentiniuga » 23 Iul 2017, 06:05

Popescu Stefan scrie:Cred că lanțurile vor schimba destinatarul. Le-am promis acest lucru puciștilor și am și Hotărârea AG să-i dau pe mâna procurorilor.
Pai dupa mintea ta, eu nu am fost niciodata afiliat, asa ca nici nu aveam cum sa fiu pucist ca nu aveam drept de vot. Sau eram afiliat si aveam? Hotaraste-te!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Popescu Stefan
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 19 Apr 2011, 18:34

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de Popescu Stefan » 23 Iul 2017, 08:00

florentiniuga scrie:
Popescu Stefan scrie:Cred că lanțurile vor schimba destinatarul. Le-am promis acest lucru puciștilor și am și Hotărârea AG să-i dau pe mâna procurorilor.
Pai dupa mintea ta, eu nu am fost niciodata afiliat, asa ca nici nu aveam cum sa fiu pucist ca nu aveam drept de vot. Sau eram afiliat si aveam? Hotaraste-te!
Nu contează ce zic eu, ci ce a constatat echipa de control a MTS și ce a zis Instanța. Restul sunt povești. Oricum, sunteți niște papagali. Pescarii sportivi ce scriu pe alte forumuri v-au catalogat ca atare. Te-ai întrebat de ce oare mulți dintre cei care mă contestau au fost acum de partea mea?
Când vei avea răspunsul la această întrebare o să constați că ești un papagal. Exact așa cum te-am catalogat eu și te-ai simțit ofensat. Acum o fac cei în numele cărora voiai să vorbești.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de florentiniuga » 23 Iul 2017, 11:25

In zadar, nu ma mai ating vorbele tale. Eu nu vorbesc in numele oamenilor, ci pentru oameni, asa cum face orice jurnalist si dreptul asta nu mi-l poate lua nici chiar tribunalul tau, pentru ca e consfintit de art. 30 din Constitutie. Aici ai gresit de fiecare data, mi-ai confundat postura de jurnalist cu cea de presedinte de club.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de Marian Constantin » 23 Iul 2017, 12:57

Amenintari , santaj , puscarii ... acelasi popescu .. ma mir ca sunt inca oameni care mai stau pe langa el ...

Avatar utilizator
Popescu Stefan
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 19 Apr 2011, 18:34

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de Popescu Stefan » 27 Iul 2017, 07:59

florentiniuga scrie:In zadar, nu mai ating vorbele tale. Eu nu vorbesc in numele oamenilor, ci pentru oameni, asa cum face orice jurnalist si dreptul asta nu mi-l poate lua nici chiar tribunalul tau, pentru ca e consfintit de art. 30 din Constitutie. Aici ai gresit de fiecare data, mi-ai confundat postura de jurnalist cu cea de presedinte de club.
Părerea mea este că ești un nimeni. Jurnalist de doi lei! Ai impresia că dacă te produci pe propriile creații (blog, forum, etc.) ești jurnalist? Ia fă un pustiu de bine și postează Licența de jurnalist. Și pe unde ai făcut studiile. După aia povestim.

PS Comunicatul ăla de mai sus, mai este valabil?

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de florentiniuga » 28 Iul 2017, 04:39

Popescu Stefan scrie:Părerea mea este că ești un nimeni. Jurnalist de doi lei! Ai impresia că dacă te produci pe propriile creații (blog, forum, etc.) ești jurnalist? Ia fă un pustiu de bine și postează Licența de jurnalist. Și pe unde ai făcut studiile. După aia povestim.

PS Comunicatul ăla de mai sus, mai este valabil?
Te dezamagesc, chiar am si o licenta in jurnalism si... nu de la Stefan Gheorghiu, cum ti-ar fi placut sa crezi, e ceva mai serioasa, cu specializare in televiziuni on-line. De aceea "ma produc" pe propriile creatii (multumesc de apreciere). Daca nu te-ai sclerozat de tot, poate-ti aduci aminte ca m-ai cunoscut cand te milogeai sa te dau la tv, nu pe net, ca sa spui cum il desfiintezi pe Selaru. Prin comparatie, tu cu ce creatii sau realizari te poti lauda? Faptic, nu scriptic. Care dintre noi crezi ca e vazut mai aproape de nulitate?

PS Comunicatul de mai sus este la fel de valabil ca toate comunicatele si deciziile emise de tine de la acea data incoace.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Popescu Stefan
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 19 Apr 2011, 18:34

Re: Federatia fara Popescu

Mesaj de Popescu Stefan » 28 Iul 2017, 07:15

Eu m-am milogit la tine? Pardon!. Am aflat că tu te milogești pe la alții să te sprijine pentru că nu te susține nimeni. Așa rău ai ajuns? Să-ți spun și persoana în cauză pe care ai sunat-o pentru ca să te susțină? Jenant!
Cât despre realizări, ce să zic? Eu am făcut o federație pe care tu și alții ați vrut să o furați. Trage singur concluziile necesare.

Scrie răspuns

Înapoi la “Legi, Permise, Asociatii, Cluburi, Federatii”