Pescarii la comanda (comentarii la vot)

birocratie

Moderatori: pharaoh, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
chef
membru activ
membru activ
Mesaje: 51
Membru din: 08 Oct 2009, 14:09

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de chef » 24 Feb 2012, 10:33

MEN! Urmariti cam ce am spus eu pe unele forumuri,intrati si vedeti ce-am avut eu curajul sa spun pe site-ul meu: www.ojps-bv.ro ,am baietii cu care pot face treaba,n-am FUNCTIA!!! Postul,la "ANPA" er fi ideal sa ma bat pt. NOI!!! Ma sprijiniti? **== X-( :idea:

Avatar utilizator
chef
membru activ
membru activ
Mesaje: 51
Membru din: 08 Oct 2009, 14:09

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de chef » 26 Feb 2012, 00:51

D-LOOOOOOOOOOOOOR! NU STIU CATI MA CUNOASTETI,CATI ATI AUZIT DE MINE,MA CHEAMA SI ROLAND(APROPO DE NUME NEMTESC....NU NUMELE-L FACE PE OM CI FAPTELE=vezi :www.ojps-bv.ro) si ma doare-n cot de incercarile lor de timorare(chiar si din partea oamenilor legii!) iar la chestia cu falca sa ma ierte D-zeu,dar am pus la respect 4 insi(cine nu crede poate intreba la sectia 3 Brasov a Politiei) singur,dapa-i sa fim 5-6...Si n-am decat 1,71m dar am 100kg...SI LE RUP CAPETELE! Nu doar fizic ci si legal!!! Eu am curaj sa merg sa ma lupt cu TOTI politicienii corupti pt. NOI=PESCARII !!!! Stiu si ce am de facut,pescuiesc de la vreo 5 ani.am infiintat si-o organizatie de pescari sportivi=PE BANII MEI SI LA MINE ACASA!!!-maine tin a2-a editie a concursului meu la copca(22mil. fond de premii+mancare,bautura,cafele fata de ALTII care-s propietari de balti si-au avut 500lei fond de premii incasand 2600...), muncesc pe !!! 770lei la patron(nu sunt afacerist...),le-am dat oamenilor permise mai ieftine cu 40%!!!-decat "agvps"-urile brasovene,M-AM SI JUDECAT CU EI-SINGUR!-SI AM CASTIGAT,VREAU SA FAC TOTUL PT. PESCARII ROMANI,dar inca nu va am in spate ca s-ajung unde trebe ca sa pot face ce trebe!!! MA VOTATI??? :!! **== :idea: ---<><

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de florentiniuga » 26 Feb 2012, 07:24

Mie-mi plac oamenii hotarati si daca au si ceva sange de neamt e si mai bine, asa ca eu te-as vota dar nu am cum. La locale trebuie sa apelezi la brasovenii tai iar pana la parlamentare mai sunt cateva luni bune insa daca nu ai sprijinul unui partid, in Brasov slabe sperante sa poti rezolva ceva pentru ca tot la Brasov te raportezi si pentru parlamentare. Candidezi (independent sau dintr-un partid) din partea colegiului tau, ca doar nu o sa te inscrii pe listele din Slatina. Iti recomand, daca ai o anumita simpatie politica pentru vreun partid, sa incerci din sa patrunzi, sa te implici politic. Daca te vei zbate, poti razbi. Mie mi-a fost usor sa ajung la varf la PPDD pentru ca-i cunosc pe toti din conducere si partidul abia acum isi organizeaza structurile in toata tara. Sunt in general oameni cu initiativa si dorinta de schimbare radicala a tot ce a fost rau, care nu au facut politica pana acum si care au nevoie alaturi, de altii asemeni lor. Ti-am dat variantele astea pentru ca ti-ai afirmat dorinta de a te implica politic.
Alta optiune ar fi sa aduni un grup mare de pescari brasoveni si sa faceti contractul social de care tot am vorbit, prin care sa cereti sa va sustina dorintele contra votului vostru.
Ai multe alegeri in viata si numai de tine depinde cat de hotarat esti. Succes!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
gabelu
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 24 Ian 2012, 10:40

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de gabelu » 29 Feb 2012, 11:17

DOMNULE FLORENTIN ERAU MAI MULTE MESAJE PE FORUM SI AU DISPARUT.AM SUPARAT CUMVA PE CINEVA PRIN FAPTUL CA SPUN LUCRURILOR PE NUME ,DE AU FOST STERSE ULTIMILE MESAJE.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de gor965 » 29 Feb 2012, 11:35

gabelu scrie:DOMNULE FLORENTIN ERAU MAI MULTE MESAJE PE FORUM SI AU DISPARUT.AM SUPARAT CUMVA PE CINEVA PRIN FAPTUL CA SPUN LUCRURILOR PE NUME ,DE AU FOST STERSE ULTIMILE MESAJE.
In limbajul dezvoltat pe net, scrierea cu litere mari inseamna ca cel care scrie se rasteste la ceilalti...dvs. tipati la noi ? :-?
Mesajele care au deviat un pic de la subiect au fost mutate de mine aseara tarziu ! Le gasiti AICI !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
gabelu
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 24 Ian 2012, 10:40

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de gabelu » 29 Feb 2012, 14:50

Imi cer scuze daca asa interpretati dumneavoastra ,nici prin gind nu imi trece sa ma rastesc la cineva ,dar am considerat putin deplasat faptul ca unele mesaje ...politice... prin care se cere alegerea cuiva ,ramin ,iar cele prin care se incearca a se da un raspuns sau o contradictie ,,,dispar.inca odata imi cer scuze daca am suparat pe cineva.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de gor965 » 29 Feb 2012, 16:10

gabelu scrie:Imi cer scuze daca asa interpretati dumneavoastra .........
:) ... nu e vorba ca asa interpretez eu, asa s-a dezvoltat ideea pe net, ca atunci cand scrii cu CAPS, te rastesti la cineva ! (oricum, eu am glumit) :D Dupa cum bine sper ca ati observat, mesajele n-au disparut si nici n-au fost sterse...au fost mutate ptr. ca deviau subiectul discutiei, de la ideea unui proiect, a unui angajament (nici nu stiu exact cum sa-i spun) catre o polemica legata de un personaj media (DD in speta).
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de florentiniuga » 29 Feb 2012, 23:18

gabelu scrie:... unele mesaje ...politice... prin care se cere alegerea cuiva ,ramin ,iar cele prin care se incearca a se da un raspuns sau o contradictie ,,,dispar...
Inca odata va spun sa nu interpretati gresit ceea ce fac. Eu va indemn sa alegeti pe ORICINE doriti, doar sa iesiti la vot si in special sa incercati sa impuneti in grup o cat mai mare sustinere pentru cauza pescuitului sportiv, celui pe care il alegeti. Ceea ce fac eu este doar un exemplu de actiune. Nu ma blamati pentru alegerea facuta. As fi preferat PNL daca as fi avut relatii la varful partidului, acolo unde se iau cu adevarat deciziile si daca nu m-ar fi dezgustat prin formarea unui USL contra naturii. De Dan ma leaga aproape 10 ani de munca zi de zi si noapte de noapte, de impartit bucurii si necazuri, de mancat de pe acelasi ziar la 4 dimineata. Desi pentru ca ii cunosc toate calitatile ii mai iau apararea, asta nu inseamna ca vi-l recomand ca persoana providentiala. Fiecare cu optiunea lui. Eu personal o vreau pe Udrea. ;) :D
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
intef
senior
senior
Mesaje: 315
Membru din: 10 Apr 2011, 15:29

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de intef » 01 Mar 2012, 09:13

florentiniuga scrie:[Eu personal o vreau pe Udrea. ;) :D
:)) :)) Aici ne despartim definitiv!!!!!!!! :)) :))

Avatar utilizator
ionutzmihai
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 09 Mar 2012, 02:06

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de ionutzmihai » 09 Mar 2012, 15:58

Pumnul de fier ,asta trebuie.........Romania are legi degeaba ....politicieni corupti....politia parca nici nu ar exista...si primul lucru si cel mai important civilizatie....chiar ar fi nevoie de un om puternic care sa nu se gandeasca numai la buzunare pline ,ca pana la urma la 2 metri nu ai nevoie de bani......tare bucuros as fi sa nu mai vad braconaj pe baltile din Romania .....din partea mea aveti toata sustinerea si daca doriti imi puteti lasa mesaj sa discutam mai multe....respect si multa sanatate

Avatar utilizator
ionutzmihai
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 09 Mar 2012, 02:06

Re: Pescarii la comanda (comentarii la vot)

Mesaj de ionutzmihai » 09 Mar 2012, 22:42

http://www.petitieonline.ro/petitie/16668057 ...am gasit aceasta petitie pe net ,sper sa ajute la ceva ....eu am pus toata familia sa voteze si am distribuit si pe alte pagini de socializare.....

Scrie răspuns

Înapoi la “Legi, Permise, Asociatii, Cluburi, Federatii”