Reteta patratica ...

traditionala fiertura

Moderatori: gor965, Sebastian

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Reteta patratica ...

Mesaj de gogu steriade » 21 Aug 2010, 14:00

Amos scrie:Am o poză pe mobil dar nu pot să o descarc pe PC. Nu am cablu de date compatibil cu Nokia.
ce vrajala . :"> pai matale invarti bani i cu lopata in avatar #-o si faci poze cu nokia si nai sa cumperi un cablu bre ? :-w
ia zi i pa cinstite cate 850 de grame avea pestele ala ? :-B
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: Reteta patratica ...

Mesaj de Amos » 21 Aug 2010, 14:46

gogu steriade scrie: ce vrajala . :"> pai matale invarti bani i cu lopata in avatar #-o si faci poze cu nokia si nai sa cumperi un cablu bre ? :-w
ia zi i pa cinstite cate 850 de grame avea pestele ala ? :-B
Este o vechitură de Nokia 2680 și-l folosesc excusiv pentru a da și pentru a primi telefoane, dacă poți să crezi una ca asta. Nu merită efortul și investiția.
Întradevăr, erau și ciortănași la 850 - 1000 de grame dar i-am eliberat. În schimb am martori, 5 pescari de pe baltă, care nu pot să confirme decăt dacă sunt utilizatori pe forumul acesta. Personal nu-i cunosc dar unul dintre ei, să-i dea Dumnezeu sănătate, m-a ajutat cu minciogul lui. Promit că data viitoare o să fiu pregătit cu tehnică audio-foto-video, în dotare. #:-S

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: Reteta patratica ...

Mesaj de Amos » 22 Aug 2010, 12:52

Pardon, este Nokia 6280.

Avatar utilizator
kroken
utilizator
utilizator
Mesaje: 29
Membru din: 15 Aug 2010, 21:40
Localitate: Brasov

Re: Reteta patratica ...

Mesaj de kroken » 24 Aug 2010, 00:31

Amos scrie:Pardon, este Nokia 6280.
Salut,
pot sa va sugerez o rezolvare(pana va gasiti cablu de date)puteti descarca pozele cu ajutorul unui amic care are un alt tip de telefon,dar are cablu de date sau poate sa descarce direct in lap:i le trimiteti prin bluetooth si el vi le descarca.Am un telefon la fel ca al dvs.si pozele ies destul de bine(camera are 2 MP)
Numai fire intinse !
Support Catch&Release.

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: Reteta patratica ...

Mesaj de Amos » 28 Aug 2010, 08:38

kroken scrie:..........puteti descarca pozele cu ajutorul unui amic care are un alt tip de telefon,dar are cablu de date sau poate sa descarce direct in lap:i le trimiteti prin bluetooth si el vi le descarca.Am un telefon la fel ca al dvs.si pozele ies destul de bine(camera are 2 MP)
Numai fire intinse !
@-) @-) @-) @-) @-) @-) @-)
Vorba lu Nea Mărin din Băilești:
Văr de frați cu cuscra Mânza colo-n vătrai, unchiul lui Tache Pecingine. Pecingine care făcu armata la Călărași cu Gheorghiță a lui Păsat.
Pe 6 sau 7 septembrie plec la o partidă de pescuit pe Corbu Mare și am să fiu pregătit cu un aparat foto.... dacă pică ceva. :D

Avatar utilizator
Jogo
senior
senior
Mesaje: 176
Membru din: 22 Mai 2010, 21:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Reteta patratica ...

Mesaj de Jogo » 13 Feb 2011, 18:18

Am incercat si eu reteta reteta, este ok, sa vedem acum ce aduce pe saltea

Scrie răspuns

Înapoi la “Mamaliga”