Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

parerile dvs pro si contra despre balti

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
bogkba
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 07 Oct 2009, 20:39

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de bogkba » 08 Iul 2010, 23:50

.............Mai baiatule vezi-ti de treaba ta si schimba topicul daca nu -ti convine ceva de lacul meu.
George te rog insistent nu mai lasa toti ....................sa aduca injurii gratuite pe acest forum,se ia de Dragos un baiat de nota 100 cu bun simt care la varsta lui are mai multa carte ca .............. laurentiu la 40 de ani.Nu cred ca va face onoare unul ca asta stiindu-te si pe tine si pe Dl Florentin,a inceput in sportul asta sa predomine smardoiala si tupeul in fata calculatorului ,bag de seama..................

PS.George normal ar trebui schimbat si denumirea topicului in Smardoieli in fata calculatorului,nu are nici o treaba acest topic cu ce discuta teica nimeni asta pe aici!



Post Editat -> Gor965
CS.NATURAL CARP
www.lacul2.ro

Avatar utilizator
aly0506
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 18 Apr 2010, 19:49

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de aly0506 » 09 Iul 2010, 00:26

laurentiu
Este numele de scena ,sunt valentin simescu
Ba a-ti intrat in panica cand vedeti ce sa facut la bunget si cati bani sau bagat si ce conditi se creaza pe balta pentru toti pescari Marcele,
Ai baut apa azi cand ai scris primul mesaj
Nu de alta dar sa nu te ia ficatu sau sa ai greturi
Ba eu valentin simescu va trazmit ca de azi pe oricine prind cu peste la porbagaj il rup cu bataia dar si filmat ca sa ai sechele mult timp dupa fapta
Sau tu oi fi vrunu incins de mine pe acolo ,,,, :-@ :-@ :-@
Maine am pariu cu marinita dan pe 500 e (e mult pt tine nu ) cine prinde cel mai mult peste in 24 de ore
Daca coitele tale vibreaza si si crezi ca nu esti un travestit micut si infoiat (dar numai in casa ) vino si demonstreaza ce poti marcele >:D< >:D< >:D<
NU in pescuit sa-mi arati ce poti , sa nu intelegi gresit , in pescuit iti arat eu cu marinita , ca vinerea trecuta cu gabi milea am prins 200 kg in mai putin de 24 de ore la doua atelire ,
Ultima oară modificat 09 Iul 2010, 01:46 de către aly0506, modificat de 3 ori în total.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de gor965 » 09 Iul 2010, 00:49

Domnilor puneti punct discutiilor la modul la care le-ati purtat pana acum ! Am editat ce-a fost de editat si sper sa va combateti cu argumente nu cu injurii ! Daca unul mai jigneste o singura data , sterg tot topicul si ii dau avertisment !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de gor965 » 09 Iul 2010, 15:55

Am sters (mutat) tot ce s-a postat dupa anuntul meu de aseara (de mai sus) !
In primul rand vad ca nu tineti sa discutati de balta ci doar sa va contrati (la modul personal) ! In al doilea rand ,nu tin neaparat sa sterg sau nu acest topic (mi-e indiferent) dar trebuie sa lamurim un lucru : aici se spun pareri despre balti si se pot creea dispute ... doar argumentand ! Jigniri si injurii n-au ce cauta aici !

@Bogdan
Daca sterg topicul acum, cand incercam sa lamurim o chestie ,iti fac rau ...ptr. ca se va considera ca ai ceva de ascuns sau te deranjaza critica ! Tu sti cel mai bine cum se prezinta balata si poti combate orice atac !...si nu prin amenintari ci prin calm si o dovada de buna intelegere !...spre expl. : poti foarte bine sa inviti omul la o partida impreuna si va lamuriti daca are balta peste !

@Laurentiu
Nu ne intereseaza mesajele private ...de-aia sunt private ,ca sa nu le vedem noi ceilalti ! Primele cuvinte defaimatoare tu le-ai adresat unui membru al clubului Natural (Dragos85 ) si e normal sa te astepti la astfel de reactii ! Ti-ai spus parerea despre balta si apoi despre Adminul ei ...eu zic ca e suficient ,mai ales ca nu poti argumenta la modul direct cele afirmate !

@Vali Simescu
Marcele ,termina mah cu amenintarile , ca pe internet , nimei nu stie de frica !


P.S
In eventualitatea in care in urmatoarele zile nu se mai gasesc useri care sa-si spuna parerea pro sau contra acestei balti ,imi rezerv dreptul de a arhiva topicul ,considerand ca e mai mult un subiect de cearta decat un subiect cu caracter informativ !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de Amstel » 09 Iul 2010, 21:08

Oameni buni, de cand se stie, gusturile nu se discuta...eu unul prefer o balta care imi da ceva de furca pana cand incep sa prind peste decat acele balti-acvarii in care arunci si scoti ciortanul/crapu', indiferent de experienta pe care o ai. Sa va spuna baietii de pe Chiroiu4... ca atunci cand am prins 8 pesti intre 6- si 10 dimineata am schimbat locul imediat pentru ca nu imi place sa scot peste dupa peste...trebuie sa ai si putin "chalange", altfel e totul prea facil...
Incepatorii, sau cei ce nu prea au timp pentru pescuit, isi doresc sa mearga pe balti de acest gen, unde la fiecare 15 minute ai un "run". Asa ca ...ciocu' mic si joc de glezne...ca baltile nu pot fi toate la fel, cum nici gusturile noastre nu sunt identice...

ps: luati exemplu de la Parfene brothers...discreti si intotdeauna... "on top" >:D< ...

Avatar utilizator
bogkba
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 07 Oct 2009, 20:39

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de bogkba » 10 Iul 2010, 09:57

@Bogdan
Daca sterg topicul acum, cand incercam sa lamurim o chestie ,iti fac rau ...ptr. ca se va considera ca ai ceva de ascuns sau te deranjaza critica ! Tu sti cel mai bine cum se prezinta balata si poti combate orice atac !...si nu prin amenintari ci prin calm si o dovada de buna intelegere !...spre expl. : poti foarte bine sa inviti omul la o partida impreuna si va lamuriti daca are balta peste !


George stii prea bine ca nu i-am raspuns niciodata agresiv cu atat mai putin nu l-am amenintat niciodata,pt ca nu-mi sta in caracter.Dar nici nu pot sta pasiv la un oarecare laurentiu care face niste afirmatii defaimatoare la adresa mea si fara o baza solida!Niciodata nu m-au deranjat criticile si reclamatiile deoarece toti suntem oameni si suntem sortiti greselilor,dar de la a critica pana la a injuria si calomnia pe cineva este cale f. lunga.De cate ori i-am spus sa vorbeasca despre "magariile"din concursuri si l-am invitat unde vrea el sa-mi dovedeasca cat de pescar este el si sa vina pe Bunget sa pescuim iar castigatorul ia o ciocolata.TU CONSIDERI CA DACA AM PUS O LISTA CU PESCARI CARE DOSESC(FURA) CRAP IMI FAC RECLAMA MASCATA?
Te salut cu respect!
CS.NATURAL CARP
www.lacul2.ro

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de gor965 » 10 Iul 2010, 10:33

bogkba scrie:
George stii prea bine ca nu i-am raspuns niciodata agresiv cu atat mai putin nu l-am amenintat niciodata,pt ca nu-mi sta in caracter.Dar nici nu pot sta pasiv la un oarecare laurentiu care face niste afirmatii defaimatoare la adresa mea si fara o baza solida!Niciodata nu m-au deranjat criticile si reclamatiile deoarece toti suntem oameni si suntem sortiti greselilor,dar de la a critica pana la a injuria si calomnia pe cineva este cale f. lunga.De cate ori i-am spus sa vorbeasca despre "magariile"din concursuri si l-am invitat unde vrea el sa-mi dovedeasca cat de pescar este el si sa vina pe Bunget sa pescuim iar castigatorul ia o ciocolata.TU CONSIDERI CA DACA AM PUS O LISTA CU PESCARI CARE DOSESC(FURA) CRAP IMI FAC RECLAMA MASCATA?
Te salut cu respect!
Scuze ...s-a inteles gresit...nu la tine ma refeream cand am spus ca omul nu trebuie convins prin amenintari , ca balta are peste ! :)

P.S
Singurii care decid unde, cand si cum se face reclama (de orice fel) pe forum , sunt Administratorii !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
bogkba
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 07 Oct 2009, 20:39

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de bogkba » 10 Iul 2010, 22:32

George dar nu vrei tu sa vii sa vezi cum e pe Bunget si dupa sa-i transimiti si lui laurentiu? :)) Esti invitatul meu,ai nr meu de telefon pe site-ul lacului.Te astept cu placere!!
CS.NATURAL CARP
www.lacul2.ro

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescari prinsi la furat peste pe balta Bunget

Mesaj de gor965 » 11 Iul 2010, 00:39

bogkba scrie:George dar nu vrei tu sa vii sa vezi cum e pe Bunget si dupa sa-i transimiti si lui laurentiu? :)) Esti invitatul meu,ai nr meu de telefon pe site-ul lacului.Te astept cu placere!!
Multumesc de invitatie ! Daca o sa am timp vre-odata am sa vin ! Momentan nici la Dunare n-am prea ajuns pana acum ...de fapt anul asta nu mai merg pescarii la Dunare ...vine Dunarea pana la pescari acasa ! >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Pareri si dispute”