Dunarea la Giurgiu

Moderatori: gor965, mini_mic, Sebastian, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
shopy
Veteran
Veteran
Mesaje: 882
Membru din: 07 Dec 2007, 11:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Dunarea la Giurgiu

Mesaj de shopy » 18 Sep 2013, 17:44

in zona asta nu prea exista locuri secrete...

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: Dunarea la Giurgiu

Mesaj de sorprodan » 18 Sep 2013, 19:04

shopy scrie:in zona asta nu prea exista locuri secrete...
e na gaseste unul ,,,hai ca nu e greu :-c
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
sebastianlapescuit
utilizator
utilizator
Mesaje: 47
Membru din: 23 Aug 2013, 11:33

Re: Dunarea la Giurgiu

Mesaj de sebastianlapescuit » 18 Sep 2013, 20:26

te sun eu :) unde e locu? :))

Avatar utilizator
cristisst
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 26 Ian 2008, 17:29

Re: Dunarea la Giurgiu

Mesaj de cristisst » 27 Oct 2013, 13:22

As vrea sa merg la sf urmator de sapt in zona Gostinu. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu ceva informatii despre drum intre Gostinu si Lungu sau mai amonte de Gostinu? Nu detin 4x4. Nu cunosc zona, insa as vrea sa evit plaja din Gostinu. Va raman recunoscator!

Multam

Avatar utilizator
aldo
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 15 Apr 2009, 21:13

Re: Dunarea la Giurgiu

Mesaj de aldo » 28 Oct 2013, 20:18

cristisst scrie:As vrea sa merg la sf urmator de sapt in zona Gostinu. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu ceva informatii despre drum intre Gostinu si Lungu sau mai amonte de Gostinu? Nu detin 4x4. Nu cunosc zona, insa as vrea sa evit plaja din Gostinu. Va raman recunoscator!

Multam

Avatar utilizator
aldo
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 15 Apr 2009, 21:13

Re: Dunarea la Giurgiu

Mesaj de aldo » 28 Oct 2013, 20:20

daca vrei mai multe informatii despre zona gostinu sunama 0722176117

Avatar utilizator
shopy
Veteran
Veteran
Mesaje: 882
Membru din: 07 Dec 2007, 11:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Dunarea la Giurgiu

Mesaj de shopy » 31 Aug 2014, 16:52

Ieri m-am intors din zona, am stat de marti seara pana sambata la pranz, cand am plecat desi trebuia sa ma intorc duminica! Dupa ce miercuri si joi au mai tras ba un somotei, ba un caras, etc, dupa ce am dat nada zilnic de cate 2-3 ori, joi incepuse timid si crapulm dupa care, subit, mort! de joi seara nu s-a mai prins absolut nimic pana sambata cand am plecat! Motivul apei 'moarte' l-am aflat sambata dimineata de la niste vecini care pescuiau in amonte vreo 100 m, si anume seara pe la 11-12 venea o barca din tabla cu doi indivizi, care luau la rand pomii scufundati, bateau tare in barca, apoi aprindeau proiectorul si culegeau pestii (vecinul pescar mi-a spus ca aveau si mincioace). Au facut asta inclusiv la pomii unde pescuiau ei, desi a strigat la ei, i-a amenintat ca suna la Politie, dar si-au vazut in continuare de treaba, ignorandu-i! Mie-mi suna a Renel, voi ce credeti? Tipul care mi-a spus asta mi-a mai zis si ca mai urmareste forumurile, deci daca citeste aici poate confirma!
P.S. Credeti ca e doar o coincidenta faptul ca de marti pana sambata nu a trecut deloc Politia de Frontiera, cand inainte treceau si zilnic, fie pe apa, fie pe jos/cu masina? :-q
P.S. 2 Rusinos, era una din putinele zone unde nu se curenta... s-a dus si asta...

Scrie răspuns

Înapoi la “Pe rauri si Dunare”