Pescari prinsi la furat peste (Crap)

lansetistii, de la carpfishing la feeder

Moderator: gor965

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de florentiniuga » 08 Iul 2010, 16:58

@Laurentiu
Am fost o singura data pe Bunget, participant la cupa organizata acum o luna dar pot confirma ca malul de vis-a-vis de noi era intesat de pescari, desi era vreme furtunoasa cu ploaie de abia am iesit cu masinile din zona impadurita.
Nu sunt prieten cu domnul Caba, clubul lor ne este rival la pescuit si nu am relatii de afaceri sau de alt fel cu ei.
Am intervenit pentru ca pur si simplu STIU ca nu ai dreptate si simt ca sunt afirmatii incorecte, speculative, generate de ceva nemultumiri personale. De aceea te rog sa nu mai continui. Nu pe acest topic.

@bogkba
Daca se respecta legea si sunt confiscate mijloacele de transport ale celor care comit infractiunea de furt calificat, cred ca de pe urma braconierilor prinsi isi face politia din comuna parc auto. :))
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
bogkba
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 07 Oct 2009, 20:39

Re: PESCARI CARE FURA PESTE

Mesaj de bogkba » 08 Iul 2010, 17:26

Dle Florentin important este sa-i prindem pe acesti faptasi,spun sa-i prindem deoarece pe lac ma ajuta f.f.mult si pescarii sportivi cat si camerele de luat vederi amplasate in zone strategice!Am deschis acest topic pt a ajuta adminii de lacuri si sa-i aiba in vizor!Politia nu face nimic in acest scop si de aceea la mine pe lac in regulament am specificat clar ca cei care sunt prinsi cu peste(in portbagaj sau alte juvelnice) in plus fata de cel permis vor plati 100 lei/kg!Sa vedem daca le convine...
Cat despre tine laurentiu stai tu linistit si dormi pe perna ta ,pt ca pescari am si voi avea atata timp cat se vor simti bine si relaxati pe lacul meu,si sa mai prinda si cate un baboi sa le fac poza! :lol:
CS.NATURAL CARP
www.lacul2.ro

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pescari prinsi la furat peste (Crap)

Mesaj de gor965 » 08 Iul 2010, 22:59

Dupa contopirea a 2 topicuri cu acelasi subiect ,discutiile off-topic au fost mutate AICI !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
gsmlinkk
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 30 Oct 2014, 02:08

Re: Pescari prinsi la furat peste (Crap)

Mesaj de gsmlinkk » 10 Dec 2014, 02:41

RUSINE :-q Ma gindeam ca numai la noi la Moldova smecheri, dar ajung peste tot.

RUSINE, dute la piata si cumpara daca ti-a crapa asa de tare.

Scrie răspuns

Înapoi la “Pescuitul la crap, fitofag si caras”