Mihailesti / Cornetu

silurus glanis

Moderatori: gor965, mini_mic, Sebastian

Avatar utilizator
abdulaconstantin
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 13 Ian 2008, 01:42
Localitate: bucuresti

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de abdulaconstantin » 01 Aug 2008, 09:20

Salutare. Care vrea sa mearga la locurile secrete ale lui Ionut si vrea sa mearga in seara asta acolo la somn poate sa ma contacteze la 0765259231 sa va arat eu locul, ca mie nu imi e rusine sa va arat locul. Azi plec la peste, pentru amatori astept sa fiu sunat. Apa se prezinta bine e in crestere ceea ce e un lucru ok.
costysomn

Avatar utilizator
Ionutz
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 19 Iul 2008, 22:56

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de Ionutz » 01 Aug 2008, 12:10

abdulaconstantin scrie:Salutare. Care vrea sa mearga la locurile secrete ale lui Ionut si vrea sa mearga in seara asta acolo la somn poate sa ma contacteze la 0765259231 sa va arat eu locul, ca mie nu imi e rusine sa va arat locul. Azi plec la peste, pentru amatori astept sa fiu sunat. Apa se prezinta bine e in crestere ceea ce e un lucru ok.
bai prietene.....faci dastea??? Te zic lu Marius....nu-i frumos :evil: :evil: :evil:

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de costelino » 01 Aug 2008, 12:54

Deci Ionutz,
Parerea mea ca nu ar trebui sa mai fii lasat sa postezi pe acest site,daca incepi sa ameninti.
La cat de mare este acest lac crezi ca o sa ia tot pestele.Plus ca si noi suntem pescari ca si tine si nu-i frumos sa fii incadrat la administratori de balti.Adica numai lor sa le fie bine.
Incearca sa intelegi...

Avatar utilizator
Ionutz
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 19 Iul 2008, 22:56

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de Ionutz » 01 Aug 2008, 17:26

costelino scrie:Deci Ionutz,
Parerea mea ca nu ar trebui sa mai fii lasat sa postezi pe acest site,daca incepi sa ameninti.
La cat de mare este acest lac crezi ca o sa ia tot pestele.Plus ca si noi suntem pescari ca si tine si nu-i frumos sa fii incadrat la administratori de balti.Adica numai lor sa le fie bine.
Incearca sa intelegi...
Dc sa nu fiu lasat sa postez??? Si nu am nici o treaba cu administratori...doar ca Marius este un prieten comun al nostru !!....asa ca :|

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de dan _city_center » 01 Aug 2008, 19:32

NU VA M-AI CERTATI :!: :oops: :oops: :oops:ce spuneti de un concurs :?: :? ..hai sa va vad. :D :D :D ....aveti curaj :?: ..astept propuneri :mrgreen:
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Ionutz
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 19 Iul 2008, 22:56

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de Ionutz » 01 Aug 2008, 22:36

dan _city_center scrie:NU VA M-AI CERTATI :!: :oops: :oops: :oops:ce spuneti de un concurs :?: :? ..hai sa va vad. :D :D :D ....aveti curaj :?: ..astept propuneri :mrgreen:
ce concurs?? :twisted:

Avatar utilizator
abdulaconstantin
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 13 Ian 2008, 01:42
Localitate: bucuresti

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de abdulaconstantin » 02 Aug 2008, 09:58

ionutz si ce poti sa faci ma, crezi ca ma intereseaza de amenintarile tale. Si nu mai fii suparat ca nu am luat decat un baiat cu mine si nu am postat pe forum lucul balti. l-a vazut doar shopy, oricum nu am luat nimic asa ca nu stiu cat de bun e locul ala acum, stai o saptamana sa prin 2 pesti, cred ca sunt si alte locuri mai tari pe care am sa le incerc. ca sa nu mai stie marius si robert si am sa merg numai cu baieti care vor sa mearga. Oricum am fost aseara acolo si au intrat si cu, curent, si noi mergem sa dam la peste acolo.
costysomn

Avatar utilizator
Ionutz
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 19 Iul 2008, 22:56

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de Ionutz » 03 Aug 2008, 12:08

abdulaconstantin scrie:ionutz si ce poti sa faci ma, crezi ca ma intereseaza de amenintarile tale. Si nu mai fii suparat ca nu am luat decat un baiat cu mine si nu am postat pe forum lucul balti. l-a vazut doar shopy, oricum nu am luat nimic asa ca nu stiu cat de bun e locul ala acum, stai o saptamana sa prin 2 pesti, cred ca sunt si alte locuri mai tari pe care am sa le incerc. ca sa nu mai stie marius si robert si am sa merg numai cu baieti care vor sa mearga. Oricum am fost aseara acolo si au intrat si cu, curent, si noi mergem sa dam la peste acolo.
nu a fost frate nici o amenintare :lol: :lol: :lol: calmeaza-te....noi doar vorbim aicea...atata tot !!!
cine a intrat cu curentu? :evil: :evil:

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de dan _city_center » 03 Aug 2008, 22:25

Ionutz scrie:
dan _city_center scrie:NU VA M-AI CERTATI :!: :oops: :oops: :oops:ce spuneti de un concurs :?: :? ..hai sa va vad. :D :D :D ....aveti curaj :?: ..astept propuneri :mrgreen:
ce concurs?? :twisted:
de pescuit la SOMN :!: in curind locatia ,regulamentul si taxa.
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Ionutz
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 19 Iul 2008, 22:56

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de Ionutz » 04 Aug 2008, 00:01

dan _city_center scrie:
Ionutz scrie:
dan _city_center scrie:NU VA M-AI CERTATI :!: :oops: :oops: :oops:ce spuneti de un concurs :?: :? ..hai sa va vad. :D :D :D ....aveti curaj :?: ..astept propuneri :mrgreen:
ce concurs?? :twisted:
de pescuit la SOMN :!: in curind locatia ,regulamentul si taxa.
Dabea Astept 8) 8) 8)

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de dan _city_center » 04 Aug 2008, 07:44

pot pune pariu ca nu vei participa :wink:
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Ionutz
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 19 Iul 2008, 22:56

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de Ionutz » 04 Aug 2008, 09:23

dan _city_center scrie:pot pune pariu ca nu vei participa :wink:
as participa...dar nu promit !!!....stabileste locul, taxa, data.....si atuncea mai vorbim !!!

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de costelino » 04 Aug 2008, 09:43

Asteptam cu viu interes.
Nu ca as fi vreun mare pescar de somn,dar orice are un inceput.
Voi invata de la voi.

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de dan _city_center » 05 Aug 2008, 13:33

Ionutz scrie:
dan _city_center scrie:pot pune pariu ca nu vei participa :wink:
as participa...dar nu promit !!!....stabileste locul, taxa, data.....si atuncea mai vorbim !!!
in mare: concursul va fi in septembrie pe Tincabesti .taxa ramane inca de discutat dar oricum nu mai mica de1000ron.asta si in functie de cite locuri se vor ocupa.
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
kod
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 01 Mai 2008, 22:39

Re: Mihailesti / Cornetu

Mesaj de kod » 05 Aug 2008, 15:38

concursul este individual?

Scrie răspuns

Înapoi la “Pescuitul la somn”