donez scule pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
chituctin
senior
senior
Mesaje: 242
Membru din: 07 Ian 2010, 16:15
Localitate: Bucuresti

donez scule pescuit

Mesaj de chituctin » 09 Aug 2013, 16:45

In amintirea socrului meu ii donez sculele lui de pescuit unui pescar incepator care nu are posibilitatea de a achizitiona putinul necesar pentru acest minunat sport.Mentionez ca nu sunt scule profesionale dar se poate pescui cu ele(lansete,mulinete,undite,un rucsac cu accesorii).Donatia se va face in bucuresti (deoarece am timpul foarte limitat in perioada aceasta)in zona IRA Berceni(aparatorii patriei).tel:0721.985.850-costel.Va doresc multa sanatate si capturi cat mai capitale **==

brokk3ns0ul

Re: donez scule pescuit

Mesaj de brokk3ns0ul » 10 Aug 2013, 06:07

buna ziua.
aveti mp de la mine.
o zi buna

Avatar utilizator
chituctin
senior
senior
Mesaje: 242
Membru din: 07 Ian 2010, 16:15
Localitate: Bucuresti

Re: donez scule pescuit

Mesaj de chituctin » 10 Aug 2013, 07:19

am raspuns mp

Avatar utilizator
chituctin
senior
senior
Mesaje: 242
Membru din: 07 Ian 2010, 16:15
Localitate: Bucuresti

Re: donez scule pescuit

Mesaj de chituctin » 10 Aug 2013, 13:24

rezervate

Avatar utilizator
chituctin
senior
senior
Mesaje: 242
Membru din: 07 Ian 2010, 16:15
Localitate: Bucuresti

Re: donez scule pescuit

Mesaj de chituctin » 10 Aug 2013, 15:29

donate,si imi cer scuze celorlalti doritori dar primul venit ,primul servit.Multumesc pentru gazduire si multa sanatate.

Avatar utilizator
Georgenr1
senior
senior
Mesaje: 359
Membru din: 20 Noi 2011, 12:27
Localitate: Bucuresti

Re: donez scule pescuit

Mesaj de Georgenr1 » 10 Aug 2013, 18:56

Toata donatia a ajuns la mine, pentru a pleca mai departe la un prieten de la tara (undeva in Ialomita) care nu are posibilitati materiale sa-si achizitioneze strictul necesar pentru "acest minunat sport" asa cum a spus si dl Costel!
Asadar tin sa-i multumesc inca odata pentru gestul minunat pe care l-a facut atat in numele meu cat si al prietenului meu care urmeaza sa se bucure de toate aceste daruri!
Un om foarte generos si altruist caruia ii doresc multa sanatate,spor in tot ceea ce face si nu in ultimul rand fir intins!
Sa-i fie tarana usoara socrului sau Ioan si cine stie poate pe lumea cealalta va afla ca sculele pe care le-a indragit si le-a folosit o viata intreaga vor continua sa mearga la pescuit si nu vor ajunge in vreo debara uitate de lume!
D-zeu sa-l odihneasca!

Avatar utilizator
Viorel balan
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 22 Sep 2015, 16:28
Contact:

Re: donez scule pescuit

Mesaj de Viorel balan » 27 Sep 2015, 04:38

Buna dimineata ma numesc balan viorel am 42 ani si sunt pensionar pe caz de boala si am o pensie foarte mica si mias fi dorit si eu niste scule de pescuit daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu suflet mare va rog frumosva multumesc si va doresc o duminica binecuvintata alaturii de cei dragii

Avatar utilizator
Viorel balan
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 22 Sep 2015, 16:28
Contact:

Re: donez scule pescuit

Mesaj de Viorel balan » 02 Noi 2020, 02:56

Viorel balan scrie:
27 Sep 2015, 04:38
Buna dimineata ma numesc balan viorel am 42 ani si sunt pensionar pe caz de boala si am o pensie foarte mica si mias fi dorit si eu niste scule de pescuit daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu suflet mare va rog frumosva multumesc si va doresc o duminica binecuvintata alaturii de cei dragii 0765664047

Scrie răspuns

Înapoi la “Schimburi, Donatii”