Comentariile chibitilor

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Tite
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 24 Noi 2009, 22:06

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Tite » 25 Noi 2009, 20:29

Astazi am auzit ceva ce a afirmat Cornel Rosioru, cand a fost rugat sa aduca deconturile din Franta de la CN. ''Lasa ca nu trebuie sa le aratam la maimutoii astia deconturile.'' Poate cineva sa ne confirme asta, pentru ca atunci este foarte grav,am platit pentru calificari si implicit pentru CN, asa ca trebuie sa stie toti pescarii participanti si platitori pentru ce s-au folosit banii.

Avatar utilizator
moga lucian claudiu
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 14 Oct 2009, 12:00

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de moga lucian claudiu » 25 Noi 2009, 22:47

Salut .D-nule Dan. **== scuze nu am de ce sa-mi cer pentru ca,daca erai cu cei care merg la pescuit din placere si nu pentru bani(cum sunt unii)era alta treaba.Eu unul nu ma duc sa castig zeci de milioane,eu ma duc sa ma recreez,sa invat si sa ma intilnesc cu alti pescari mai versati.Nu am ciuda pe nimeni,dar daca dumneata crezi ca eu gresesc cu ceva,de ce nu te implici in acele discutii cand ceilalti(Piticu,etc.)au vrut sa te implice impotriva clanului.Am uitat ca erati chiar langa V.O.si langa V.H.Cu mata si cu V.H.chiar nu am nimic,dar cu ceilalti nici sa nu-i vad ,sa-i aud,nici macar nu l-e raspund la provocari.HAI MAI SUS CARPZONE!

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de IULIAN C » 26 Noi 2009, 00:40

cristian505ro scrie:cit despre APCR ai grija cind pronunti numele acestei asociatii ....SA NU FACI FRACTURA LA LIMBA.
.
E tare gruparea asta frate! Daca da si fracturi,auzi! Eu zic sa o pronuntati pe indelete, ziceti intai A, faceti o pauza de bere, apoi ziceti PCR si stati fara gija.[/quote]
Cristi,ador la tine spiritul transat dar nu inteligent....da' vezi tu sa nu te bage Misu la plata laptopului...ca a ras laptopul pana a cazut.....sau Misu si a cazut laptopul.... :)) =))
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de florentiniuga » 26 Noi 2009, 03:12

@moga lucian claudiu
Nu baga Carp Zone in comentarii te rog.

@Iulian C
Cat ai machit inainte sa procreezi textul de mai sus, ca nu stiu de unde sa-l apuc sa-i tai buricu'. :D
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Amstel » 26 Noi 2009, 07:08

florentiniuga scrie: @Iulian C
Cat ai machit inainte ...... :D
o fi incercat si el sa pronunte apcr dar s-a balbait :)

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gor965 » 26 Noi 2009, 09:29

IULIAN C scrie:...........
Cristi,ador la tine spiritul transat dar nu inteligent....
:-?? ... :"> ... :D ... :))
florentiniuga scrie: @Iulian C
Cat ai machit inainte ....
=)) =)) =))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de IULIAN C » 26 Noi 2009, 10:09

Ma nene' da' odata gresesc si eu si gata ma "ardeti"!!!
Reformulez cu scuze pt Cristi,pt ca textul trebuia sa fie asa:
Cristi,ador la tine spiritul transat dar nu in ultimul rand inteligent....da' vezi tu sa nu te bage Misu la plata laptopului...ca a ras laptopul pana a cazut.....sau Misu si a cazut laptopul.... :)) =))
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
oliviu orhei
senior
senior
Mesaje: 215
Membru din: 29 Sep 2008, 17:12

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de oliviu orhei » 26 Noi 2009, 10:26

Iuliane,
Am STABILIT la sedinta ceva, tu nu ai inteles sau este greu???
Posteaza parerea ta despre alte aspecte legate de pescuit si te rog nu mai intra in polemica cu sportivi de la alte cluburi de aceasta problema are cine se ocupa.

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gogu steriade » 26 Noi 2009, 10:36

IULIAN C scrie: spiritul transat ..
breee ,transat ai zice la spiritu craciunului cand sa transhaza porcii ! ;) transhaNt e mai cool ! ;;)
pss
sa dai o bere ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de IULIAN C » 26 Noi 2009, 10:41

Imi pare rau ca s-a inteles mai mult a rautate la adresa cuiva,era doar o gluma legata de laptopul lui Misu,si mi-am permis sa-l citez pe Cristi tocmai pt faptul ca ne cunoastem si nu cred ca s-a suparat!(si nici Misu nu cred ca se supara)
Cat despre polemici....nu vreau sa alimentez sau incurajez vreuna,pt ca nu le agreez sub nici o forma,mai mult...le consider nesportive si cum aici stau de vorba sportivii...nu-si au locul,clar!
Daca am lezat (fara intentie) un om sau un grup,imi cer scuze si aveti promisiunea ca nu se va mai repeta!
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gor965 » 26 Noi 2009, 11:08

IULIAN C scrie:Imi pare rau ca s-a inteles mai mult a rautate la adresa cuiva,era doar o gluma legata de laptopul lui Misu,si mi-am permis sa-l citez pe Cristi tocmai pt faptul ca ne cunoastem si nu cred ca s-a suparat!(si nici Misu nu cred ca se supara)
Cat despre polemici....nu vreau sa alimentez sau incurajez vreuna,pt ca nu le agreez sub nici o forma,mai mult...le consider nesportive si cum aici stau de vorba sportivii...nu-si au locul,clar!
Daca am lezat (fara intentie) un om sau un grup,imi cer scuze si aveti promisiunea ca nu se va mai repeta!
Faptul ca citatul nu-ti apare corect din punct de vedere tehnic (in chenar), "ti-a bagat in gura" vorbele altuia ! :D
Cred ca dl. Orhei te-a luat drept autor a ceeace a postat cristian505ro ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de IULIAN C » 26 Noi 2009, 11:10

gor965 scrie:
IULIAN C scrie:Imi pare rau ca s-a inteles mai mult a rautate la adresa cuiva,era doar o gluma legata de laptopul lui Misu,si mi-am permis sa-l citez pe Cristi tocmai pt faptul ca ne cunoastem si nu cred ca s-a suparat!(si nici Misu nu cred ca se supara)
Cat despre polemici....nu vreau sa alimentez sau incurajez vreuna,pt ca nu le agreez sub nici o forma,mai mult...le consider nesportive si cum aici stau de vorba sportivii...nu-si au locul,clar!
Daca am lezat (fara intentie) un om sau un grup,imi cer scuze si aveti promisiunea ca nu se va mai repeta!
Faptul ca citatul nu-ti apare corect din punct de vedere tehnic (in chenar), "ti-a bagat in gura" vorbele altuia ! :D
Cred ca dl. Orhei te-a luat drept autor a ceeace a postat cristian505ro ! :D
Da,Gor, asa e de fapt,acum am vazut si eu...apare in cadrul textului acel "quote" pana acolo e citat Cristi...
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 26 Noi 2009, 11:32

@George@Iulian@@Cristi505...hai sa va impac :))
Eu am darimat lap topu,nu el pe mine,din cauza ca m am c---t pe mine de ris,si eu sint ca Ceausescu dau mult din maini,si cind dorm,nevastamea umbla numai cu ochii negri =)) =)) =)) dati o bere =P~
ps.povestea cu nea Cristi e alta,a plecat de la o discutie despre Robin Red,el a rupt un scaun de ris >:)

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gogu steriade » 26 Noi 2009, 11:41

[quote="misu_sipanu"]@ dau mult din maini,si cind dorm,nevastamea umbla numai cu ochii negri =)) quote]
oooww ! la varsta si pregatirea matale si dormi cu nevasta ta in pat . #-o :^O
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de cristian505ro » 26 Noi 2009, 13:06

IULIAN C scrie:Ma nene' da' odata gresesc si eu si gata ma "ardeti"!!!
Reformulez cu scuze pt Cristi.....)
Iulian nu e cazul sa te scuzi, nu m-am suparat,mi-am dat seama ca neintentionat ai facut niste greseli in compilarea textelor. Ceea ce am scris eu exact,usor in gluma, se regaseste in pagina 8 si am facut asta deoarece mi-a sunat un pic cam amenintator la adresa tuturor, treaba cu pronuntia si fractura.Am incercat si eu sa gasesc o metoda de pronuntie ca sa nu ma accidentez si am facut-o publica ce sa fac! Da vezi ca facerea de bine.....uite ce am facut,i-am stricat laptopu' lu 'Mishu.
Cristian Bebesel

Scrie răspuns

Înapoi la “Soarta Campionatului National de Pescuit la Crap 2010”