Comentariile chibitilor

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de dan _city_center » 26 Noi 2009, 16:26

Oferta cu FRACTURA ramine valabila.
puteti incepe cu ce litera doriti.

APCR
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
cristea radu
senior
senior
Mesaje: 383
Membru din: 01 Dec 2007, 11:08
Localitate: TURDA
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de cristea radu » 26 Noi 2009, 19:21

@dan _city_center
Ma da ce mai insisti,vezi sa nu faci tu fractura la maini in timp ce scrii sau mai bine nu te mai obosi ca poate tis obositi ochisorii cat stai pe acest forum :-q

Avatar utilizator
dan _city_center
senior
senior
Mesaje: 452
Membru din: 16 Dec 2007, 20:09
Localitate: bucuresti

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de dan _city_center » 27 Noi 2009, 02:58

cristea radu scrie:@dan _city_center
Ma da ce mai insisti,vezi sa nu faci tu fractura la maini in timp ce scrii sau mai bine nu te mai obosi ca poate tis obositi ochisorii cat stai pe acest forum :-q

asa cum era de asteptat .......
poti incepe si cu litera C de la Cur...u.
Baricada Carp Club

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Victor Hodorog » 27 Noi 2009, 09:23

@dan city

dane ..nu inteleg cu cine te certi...impresia de aici, de pe crap ro.. si alte site-uri care nu au legatura cu xxx, este una generala de "dezaprobare" a celor intamplate..pescarii care nu au legatura cu fenomenul competitional sau n-au avut legatura cu CN isi dau cu parerea despre "elita" de la bucuresti care i-a reprezentat si pe ei in mica sau mare masura la Campionatul M si in CN , unde stii si tu si altii ca au fost probleme si, de data asta, nu mici...
Era normal ca deschiderea catre "maimutoi" si problemele aparute sa fie discutate si acuzate pe toate forumurile mai mult sau mai putin virulent.
In alta ordine de idei, Infopescarilor ...dan city este un baiat de nota 10, cu mici scapari ca noi toti ..

cu stima,

Avatar utilizator
cristea radu
senior
senior
Mesaje: 383
Membru din: 01 Dec 2007, 11:08
Localitate: TURDA
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de cristea radu » 27 Noi 2009, 10:24

[quote="victorash"]@dan city


In alta ordine de idei, Infopescarilor ...dan city este un baiat de nota 10, cu mici scapari ca noi toti ..

Nu contest ca nu este de nota 10 insa vad ca el nu recunoaste ca are si scapari.
In alta ordine de idei ce spune el cu litera C ma lasa rece........ :-@ :-@ :-@
Atat pt.el :P

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 27 Noi 2009, 11:36

@victoras
Cred ca toti sintem cam off topic,parerile unora despre altii nu asi au rost,topicul este CN 2010.
Si ca sa fim in ton,fac si eu o intrebare>
In contextul in care s a demonstrat ca vistiernicul,omul care s a ocupat de platile echipei nationale,a gresit grav,cind s a demonstrat ineficienta capitanului in a alege nada,contradictiile dupa cm,etc.etc,sedinta de la Dirvari,a fost o demonstratie de impunere,......MAI ESTE VALABILA decizia care s a luat :-?? si daca reprezentantii cluburilor contesta decizia luata de ,,unanimitate,,nu vad nici un gest de a relua convocarea altei sedinte.
In alta ordine de idei,AGVPS,ESTE CONTESTAT DE TOATA LUMEA,dar nimeni nu vrea sa se puna punct si sa se infiinteze O STRUCTURA ADEVARATA care sa reprezinte carpfishingul :-??

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Victor Hodorog » 27 Noi 2009, 15:43

@misu( te salut)
la subiect..referitor la intrebarea ta ..din punctul meu de vedere nu mai este valabila deoarece cf. sedintei, Dl. Rosioru facea parte din structura CN2010...asta nu mai e valabila in urma "descoperirilor" recente. Apcr, sub tutela careia s-ar fi organizat cn 2010 nu are presedinte in urma demisiei...etc etc.
Eu cred ca daca mai avem putina rabdare toate lucrurile legate de cn 2010 se vor elucida inainte sau dupa sedinta Apcr din decembrie.

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 27 Noi 2009, 19:32

@victoras,sincere salutari de pe litoral,ai cea mai tare televiziune pt.,,bolnavii incurabili,,si te completezi perfect cu Florentin,tineti-o infipta si la mai mare =D>
Mi-ai luat o piatra cu prima problema,dar referitor la AGVPS frate m-apuca capu,cum draku dupa 10000000de mii de ani nu vrea nimeni sa se termine cu boleroul asta,inteleg ca sint interese,ca se maninca bani degeaba si culmea ...au cedat drepturile pt.CN,CM ,apcr,pe anumit interval de ani,dar de fapt ei au cuvint in organizare si fara ei nu se misca nimic bla bla bla bla.Cam ca orice campanie de asta de doi lei,numai ca la noi in pescuit trebuie sa ascultam in fiecare an laturile unora care isi bat joc,ne fura,tipa la toti,,ciocu mic,,, ,,trebuie sa le dam de baut ca stam cu ei la masa pe site uri ,,consacrate,,parca ar fi singurele site uri si cind se afla cite ceva....maimutoii nu sint buni decit la cotizat.
NU ARE NIMEN CURAJUL IN CARPFISHINGUL ROMANESC SA FACA O FEDERATIE,sau altceva care sa fie independenta,de agvps(pe astia ai deportam in Moscova)sint atitia juristi buni,avocati,(si procurori cred)in cluburile de crap???????????
ps.si ne mai miram ca sintem facuti maimutoi :-q

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Amstel » 27 Noi 2009, 19:42

misu_sipanu scrie: ps.si ne mai miram ca sintem facuti maimutoi :-q
!!! =))
Fişiere ataşate
pic18756.jpg
(19.25 KiB) Descărcat de 284 ori

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 27 Noi 2009, 19:46

=)) =)) =)) =)) Olandezule,m am c---t pe mine de ris,ma duc sa mi schimb chilotii =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gor965 » 27 Noi 2009, 19:47

misu_sipanu scrie:@victoras,sincere salutari de pe litoral,ai cea mai tare televiziune pt.,,bolnavii incurabili,,si te completezi perfect cu Florentin,tineti-o infipta si la mai mare =D>
Mi-ai luat o piatra cu prima problema,dar referitor la AGVPS frate m-apuca capu,cum draku dupa 10000000de mii de ani nu vrea nimeni sa se termine cu boleroul asta,inteleg ca sint interese,ca se maninca bani degeaba si culmea ...au cedat drepturile pt.CN,CM ,apcr,pe anumit interval de ani,dar de fapt ei au cuvint in organizare si fara ei nu se misca nimic bla bla bla bla.Cam ca orice campanie de asta de doi lei,numai ca la noi in pescuit trebuie sa ascultam in fiecare an laturile unora care isi bat joc,ne fura,tipa la toti,,ciocu mic,,, ,,trebuie sa le dam de baut ca stam cu ei la masa pe site uri ,,consacrate,,parca ar fi singurele site uri si cind se afla cite ceva....maimutoii nu sint buni decit la cotizat.
NU ARE NIMEN CURAJUL IN CARPFISHINGUL ROMANESC SA FACA O FEDERATIE,sau altceva care sa fie independenta,de agvps(pe astia ai deportam in Moscova)sint atitia juristi buni,avocati,(si procurori cred)in cluburile de crap???????????
ps.si ne mai miram ca sintem facuti maimutoi :-q
Misule ,AJVPS este membru fondator al CIPS...deci, ca sa poata cineva din Romania sa inscrie echipa nationala la un campionat mondial trebuie ori sa se faca frate cu ''dracu''...ori sa astepte ca ''dracu'' sa moara din cauze naturale ! >:) >:) >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 27 Noi 2009, 19:58

N-ai cum George, ,,cauzele generale,,au durat 50 de ani,cu o mica pauza de 5 zile,17 12 199....22 12 1989 eu personal atit consider si dupa iar 20 de ani...restul e can can :D

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Amstel » 27 Noi 2009, 20:06

Problema nu-i AGVPS-ul, dupa perceptia mea, buba este APCR-ul, care nu mai prezinta... credibilitate, ca sa fiu ponderat in declaratii :"> .

Avatar utilizator
Doru Ionica
junior
junior
Mesaje: 7
Membru din: 23 Iul 2008, 21:38

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Doru Ionica » 27 Noi 2009, 20:54

AGVPS este OK .Dezinformarea este mare :-q
A.P.S.OLTENIA

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Amstel » 27 Noi 2009, 20:56

Doru Ionica scrie:AGVPS este OK .Dezinformarea este mare :-q
pai informeaza-ne si pe noi :)

Scrie răspuns

Înapoi la “Soarta Campionatului National de Pescuit la Crap 2010”