Comentariile chibitilor

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
moga lucian claudiu
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 14 Oct 2009, 12:00

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de moga lucian claudiu » 24 Noi 2009, 13:28

Salut. In legatura cu sedinta ,eu as-i zice ca cei care erau in preajma d-nului V.O.apartineau aceluiasi clan al mafiei,iar cei (inclusiv Dan Mitranescu)care stateau de la mijlocul mesei inspre Florentin ,mai bine nu participau pentru la ce ziceau ei ,clanul l-e baga pumnul in gura.Rusine lor

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 24 Noi 2009, 14:22

@andrei i....ti s a facut intr un tirziu dreptate ;)

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Ion Mironov » 24 Noi 2009, 14:42

pt simplul fapt ca am scris pe un topic unde vladut a dorit creearea unei liste cu cei care au avut abandonuri fraude indisciplina i tot ce tine de purtarea unui pescar sportiv si ca nu va mai fi primit la concursurile lui mi-a fost sters contul......
ps:

nu am facut decat sa ii zic sa se autoexcluda pt ca si el se afla printre ei......dar de pe patul de spital poti spune multe...

app eu chiar am vb serios nu am spus nici o gluma insa cum la el nu este permis nimic decat blatul o sa postez si eu numai aici...

una peste alta



JOS DICTATORII SI HOTIII

CURAND LUMEA VA UITA DE VOI :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q :-q
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Madalin Dirla » 24 Noi 2009, 17:19

Cristi Ionita scrie:Cel care a comandat sa mi se stearga contul a fost C. Rosioru.
CY.,pe siteul respectiv se lucreaza numai la COMANDA!!!

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Madalin Dirla » 24 Noi 2009, 17:23

Mai era o vb. in popor:"HOTUL striga ceL mai tare HOTII"
RUSINE!RUSINE!RUSINE!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de florentiniuga » 24 Noi 2009, 17:53

Va rog sa fiti mai chibzuiti si ponderati in afirmatii. Dati dovada ca Info Pescar este totusi un forum decent.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Cristi Ionita
utilizator
utilizator
Mesaje: 16
Membru din: 07 Oct 2008, 19:33

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Cristi Ionita » 24 Noi 2009, 18:12

Multumita lui Danut Mateianu mi s-a recuperat contul, toate mesajele ramanand intacte.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gor965 » 24 Noi 2009, 18:52

Ptr. mine ,privind de pe marginea fenomenului , e surrprinzatoare lipsa de comunicare intre persoane care se cunosc de atatia ani.Indiferent in ce conditii a aparut problema ,solutia ei nu e in nici un caz inselarea increderii a oamenilor cu care te stii cel mai bine ! :(

@Cristi Ionita
N-ai putut sa stai decat 2 zile pe Invisible...sa vedem acum cate zile rezista Jonny_23 ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Dan Cotelici
membru activ
membru activ
Mesaje: 53
Membru din: 18 Dec 2008, 13:10

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Noi 2009, 19:05

A fost prima data cand modul in care a fost cheltuit bugetul echipei nationale a fost dezvaluit « Maimutoilor » Constatarile sunt socante.Trist este ca o organizatie, autodeclarata la un moment dat a fi de referinta ,detinatoare a unor drepturi exclusive de organizare , este expusa oprobriului public de comportamentul unuia dintre conducatorii ei.
O analiza interna, pe baza extraselor de cont, care-si propune sa clarifice in mod transparent si public, modul in care de-a lungul timpului, aceasta organizatie a incasat bani in numele reprezentarii Romaniei la CM si modul in care au fost cheltuiti banii, ar inlatura orice suspiciuni ca mai exista membri onesti care vor sa duca mai departe traditia acestei organizatii.Cum APCR e singura imputernicita de AGVPS sa organizeze calificarile pentru CM ar fi bine sa restabileasca increderea ca banii incasati de aceasta organizatie, de la organizatorii de etape sau concurenti sunt folositi doar pentru cei care ne reprezinta la CM.

PS.M-am exprimat invariabil impotriva APCR datorita perceptiei pe care o aveam despre conducatorii acestein organizatii si datorita aspiratiilor de monopol promovate de acestia.Am luat in plin toate atacurile membrilor acestei organizatii pentru ca eram sigur ca le cunosc conducatorii mai bine decat si-i cunosc ei.Timpul mi-a dat dreptate dar... nu sunt bucuros pentru asta, deoarece per general a pierdut fenomenul carpfishing.
Previzibil sau neasteptat, accident sau premeditare, etc
Am mai scris pe acest forum ca-i prevad lui LV o retragere trista, de genul celei de care a avut parte Lupsanu.....un fel de debarcare. Din pacate, a fost mai rau, LV s-a auto-exclus.
In “marturisire” se vorbeste de o suma de bani pierduta, dar documentul falsificat are ca scop justificarea unei sume de bani care este mai mare decat cea declarata ca fiind pierduta.Rosioru nu putea sa faca singur aceasta manevra!

Avatar utilizator
Dan Cotelici
membru activ
membru activ
Mesaje: 53
Membru din: 18 Dec 2008, 13:10

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Noi 2009, 19:11

moga lucian claudiu scrie:Salut. In legatura cu sedinta ,eu as-i zice ca cei care erau in preajma d-nului V.O.apartineau aceluiasi clan al mafiei,iar cei (inclusiv Dan Mitranescu)care stateau de la mijlocul mesei inspre Florentin ,mai bine nu participau pentru la ce ziceau ei ,clanul l-e baga pumnul in gura.Rusine lor
Eu am stat in dreapta lui Oana si afirmatia ta ca as face parte dintr-un clan mafiot ma jigneste.
Ori vii cu argumente in sprijinul afirmatie tale, ori imi datorezi scuze!
Ati uitat rapid ca niciodata nu ati fi stat la aceasta masa daca "mafiotii" astia,( Oana, Cotelici, Serbu, Hodorog, Dobrescu, etc ) care au stat in prima jumatate a mesei, nu sustineau anul trecut un punct de vedere ce a permis ca anul asta cealalta jumatate a mesei sa fie ocupata in majoritate de cluburi cu fosti sau actuali membri ai CarpZone.
Aveti grija ca asa a inceput si APCR-ul.!

Avatar utilizator
carpmaster
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 04 Feb 2009, 15:27

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de carpmaster » 24 Noi 2009, 19:57

jonny_23 scrie:pt simplul fapt ca am scris pe un topic unde vladut a dorit creearea unei liste cu cei care au avut abandonuri fraude indisciplina i tot ce tine de purtarea unui pescar sportiv si ca nu va mai fi primit la concursurile lui mi-a fost sters contul......
ps:

nu am facut decat sa ii zic sa se autoexcluda pt ca si el se afla printre ei......dar de pe patul de spital poti spune multe...

app eu chiar am vb serios nu am spus nici o gluma insa cum la el nu este permis nimic decat blatul o sa postez si eu numai aici...

una peste alta
poti sa dai niste detalii despre : pt ca si el se afla printre ei...... ex. cand , cum , unde etc...

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Amstel » 24 Noi 2009, 21:15

Dan Cotelici scrie:...
Ati uitat rapid ca niciodata nu ati fi stat la aceasta masa ...
Am si eu o nelamurire: ce este cu masa asta atat de ridicata in slavi? Daca stai la ea iti creste al treilea ou sau ce se intampla? ca vad ca acolo gasesti un praduitor (VO), un falsificator (R) si un mincinos (AV) :))

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 24 Noi 2009, 21:29

@Dan Cotelici
Daca A.P.C.R.u se duce in jos,pt.aroganta si sfidare,CARP ZONE pastreaza aceeasi linie ---<>< ---<>< ---<>< ---<><
Toata gargara,abureala cu care au fost imbicsiti pescarii dea lungul anilor s a dus pentru...un pumn de arginti :-q

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de nando » 24 Noi 2009, 21:31

fratilor sante ti slabi [ cei implicati ]vad ca nu loati nici o masura promta ,toata lumea ,,taca taca taca taca ,, pe forum si???? la hoti le merge bine si de acum inainte si le va merge inca mult daca stati cu mana in san , treceti la masuri cei care aveti posibilitatea si puteti.taiati cangrena acum cat se poate si nu este prea tarziu.
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de misu_sipanu » 24 Noi 2009, 21:35

@Nando
tu pina la urma cu cine......votezi???? :-?

Scrie răspuns

Înapoi la “Soarta Campionatului National de Pescuit la Crap 2010”