Comentariile chibitilor

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Cotelici
membru activ
membru activ
Mesaje: 53
Membru din: 18 Dec 2008, 13:10

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Noi 2009, 23:46

florentiniuga scrie:
Dan Cotelici scrie:
moga lucian claudiu scrie:Salut. In legatura cu sedinta ,eu as-i zice ca cei care erau in preajma d-nului V.O.apartineau aceluiasi clan al mafiei,iar cei (inclusiv Dan Mitranescu)care stateau de la mijlocul mesei inspre Florentin ,mai bine nu participau pentru la ce ziceau ei ,clanul l-e baga pumnul in gura.Rusine lor
Eu am stat in dreapta lui Oana si afirmatia ta ca as face parte dintr-un clan mafiot ma jigneste.
Ori vii cu argumente in sprijinul afirmatie tale, ori imi datorezi scuze!
Ati uitat rapid ca niciodata nu ati fi stat la aceasta masa daca "mafiotii" astia,( Oana, Cotelici, Serbu, Hodorog, Dobrescu, etc ) care au stat in prima jumatate a mesei, nu sustineau anul trecut un punct de vedere ce a permis ca anul asta cealalta jumatate a mesei sa fie ocupata in majoritate de cluburi cu fosti sau actuali membri ai CarpZone.
Aveti grija ca asa a inceput si APCR-ul.!
Dane, cui te adresezi? In general, daca te uiti bine, aici sunt simpli pescari, care nici nu se gandesc sa se aseze la acea masa, dar pot sa-si exprime o parere libera despre cum sunt reprezentati la varf, sau cum percep ei ce se intampla.
Nu uita ca la masa aceea nu te-ai fi aflat nici tu daca nu erau cateva cluburi, printre care si Carp Zone, cluburi cu membrii in spate, care sa se hotarasca sa faca schimbarea. Atunci cand ne-am asezat si am inceput constructia, nu exista nici V. Hodorog in ecuatie, nici AVP si toti aveau drepturi egale. Un vis prea frumos ca sa fie adevarat. Si totusi, a fost un inceput bun. Eu nu am intervenit aici decat ca sa temperez tonul patimas. Te rog si pe tine sa-i lasi doar pe cei care nu-si pot exprima parerile in alta parte, sa o faca. Daca simti nevoia unei dezbateri la un nivel mai inalt, din interiorul sistemului, esti liber sa deschizi un alt topic, cu aceeasi rugaminte si apel la ponderatie. De la un singur lucru nu voi face rabat, de la o exprimare in limta acceptabilului, care la noi e mai restransa decat pe xxx.
Florentine, credeam ca ai ajuns sa ma cunosti in asemenea masura incat sa-ti fi inspirat un minim de respect.Se pare ca m-am inselat. Din moment ce tu accepti ca pe siteul administrat de tine, o persoana care s-a inscris pe 14 octombrie 2009 si a totalizat 8 postari isi poate permite sa ma califice drept mafiot fara ca tu sau moderatorii sa reactioneze atunci da-mi voie sa reactionez eu.
Da Florentine, adevarul este ca la momentul cand ne-am asezat la masa ca sa ne luptam cu “BESTIA” toti am fost importanti.”BESTIA” a fost imblanzita.Cei care au slujit-o pica unul dupa altul, uniii contabilizeaza asta la categoria succese, altii la predictii confirmate.Cei care cred ca performanta este la indemana celor ce manipuleaza acest sport din interese financiare NU SE INSEALA!Vor performa tot timpul, chiar si la minim, ca nimeni nu-i trage de maneca.EI DAU BANUL!Ei fura banu!
Ultima oară modificat 24 Noi 2009, 23:48 de către Dan Cotelici, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Madalin Dirla » 24 Noi 2009, 23:47

CIA scrie:te salut , Teddy!fac tot ce fac pt **== **== **== **== sa scapam de mincinosi si de hoti!
De mincinosi (pescari) nu avem cum sa scapam ca fara ei(noi) nu ar exista aceste discutii,PROBLEMA mare sunt HOTII!!! ;)

Avatar utilizator
CIA
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 24 Noi 2009, 23:20

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de CIA » 24 Noi 2009, 23:50

Madalin007 scrie:
CIA scrie:normal ca au fost si magarii si furaciuni , intreba-l pe mitranescu....
Cred ca tu confunzi personajele =)) =)) =)) ,Mitranescu este PESCARUL care a urcat pe podium in Franta ;) !!!!
da ? si tu crezi ca asta explica multe nu?
vezi ca si basescu e presedintele romaniei........te las sa tragi tu concluzii ......

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Madalin Dirla » 25 Noi 2009, 00:08

CIA scrie:
Madalin007 scrie:
CIA scrie:normal ca au fost si magarii si furaciuni , intreba-l pe mitranescu....
Cred ca tu confunzi personajele =)) =)) =)) ,Mitranescu este PESCARUL care a urcat pe podium in Franta ;) !!!!
da ? si tu crezi ca asta explica multe nu?
vezi ca si basescu e presedintele romaniei........te las sa tragi tu concluzii ......

Pt. unii numaratoarea inversa a inceput :D !!!
Mai multe detalii in turul 2 ;) !

Avatar utilizator
CIA
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 24 Noi 2009, 23:20

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de CIA » 25 Noi 2009, 00:11

aaaaaa adica zici ca e mai bine geoana???hahahahahha :-q :-q :-q :-q =)) =)) =)) =))
mitranescu sau petre iulian ...... o:-) o:-) o:-) o:-)

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gor965 » 25 Noi 2009, 00:15

CIA scrie:aaaaaa adica zici ca e mai bine geoana???hahahahahha :-q :-q :-q :-q =)) =)) =)) =))
mitranescu sau petre iulian ...... o:-) o:-) o:-) o:-)
Atata timp cat nu mai auzim de pasarici si gaoaze ,cred ca o sa stam mai linistiti ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Dan Cotelici
membru activ
membru activ
Mesaje: 53
Membru din: 18 Dec 2008, 13:10

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de Dan Cotelici » 25 Noi 2009, 00:17

Asa este, numaratoarea inversa a inceput dar nu stim de la cat se numara.
Motivatiile sunt clare, unii le ignora, altii nu le iau in serios...dar fara o viziune care sa promoveze performanta sportiva vom avea doar performanta financiara pentru cei care reseteaza numaratoarea.

Avatar utilizator
CIA
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 24 Noi 2009, 23:20

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de CIA » 25 Noi 2009, 00:18

Dan Cotelici scrie:Asa este, numaratoarea inversa a inceput dar nu stim de la cat se numara.
Motivatiile sunt clare, unii le ignora, altii nu le iau in serios...dar fara o viziune care sa promoveze performanta sportiva vom avea doar performanta financiara pentru cei care reseteaza numaratoarea.
=D> =D> =D>

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de florentiniuga » 25 Noi 2009, 00:20

CIA te prezinti si pastrezi tonul civilizat sau ne parasesti.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
CIA
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 24 Noi 2009, 23:20

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de CIA » 25 Noi 2009, 00:26

cand am fost necivilizat ?
???
vad ca mai multi din forumul infopescar vorbesc mult mai necivilizat decat mine , dar ei nu vorbesc de mitranescu sau de orhei nu?
fii si tu sincer florentin cand vrei sa dai pe cineva ban.
repet : cand am fost necivilizat?


ps: sunt marin dobrescu

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de IULIAN C » 25 Noi 2009, 00:40

Da, Fanny4you,o sa mai avem cu totii incredere numai dupa reorganizari...poate altceva decat a fost pana acum!
Important este sa combatem frauda,sa luam toti atitudine si in cazuri ca acesta,schimbat tot,toata formula ca oricum lumea acum si-a pierdut increderea!a cam sosit vremea SCHIMBARII !!!
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de IULIAN C » 25 Noi 2009, 00:45

Teddy scrie:
CIA scrie:normal ca au fost si magarii si furaciuni , intreba-l pe mitranescu....
Na ca au aparut si aici clonele de dincolo :-& .
Bine ati venit, dragilor! Simtiti-va ca acasa ! Dar nu uitati, aici nu e albie de porci !
Pai pleaca de dincolo tocmai pt ca nu-i mai bagam in seama acolo
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de florentiniuga » 25 Noi 2009, 00:46

CIA scrie:cand am fost necivilizat ?...
Cand te-ai prezentat asa
CIA scrie:cateva cuvinte despre mine.(punct)

si te-ai apucat sa faci postari de genul
CIA scrie:dan marinita e si organizator si concurent?
cum asigurati ca o sa fie corect in fata de ceilalti pescari? [-x [-x
O partitura foarte cunoscuta si promovata de cineva in ultimul an.

Marin Dobrescu ?!... nu halesc :-w
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de gor965 » 25 Noi 2009, 00:49

CIA scrie:cand am fost necivilizat ?
???
vad ca mai multi din forumul infopescar vorbesc mult mai necivilizat decat mine , dar ei nu vorbesc de mitranescu sau de orhei nu?
fii si tu sincer florentin cand vrei sa dai pe cineva ban.
repet : cand am fost necivilizat?


ps: sunt marin dobrescu
Poti sa fii si mama lui Stefan cel Mare...aici ai fost chiar nesimtit ,nu necivilizat ! Intr-un topic de prezentare ,unde absolut toti colegii au postat date personale ,te-ai trezit dumneata sa postezi "la misto"... X-(
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Comentariile chibitilor

Mesaj de IULIAN C » 25 Noi 2009, 00:50

florentiniuga scrie:
Marin Dobrescu ?!... nu halesc :-w
Nici noi nu halim,ca e prea asemanator cu cineva din trecut ,afirmatii dar si spiritul postarilor....da chiar crezi ca-ti merge la infinit,sau crezi ca ne-a scazut cumva IQ-ul intre timp?
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Soarta Campionatului National de Pescuit la Crap 2010”