"PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Scrie răspuns
gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de gor965 » 19 Dec 2009, 19:25

costelino scrie:Ce dreaku e aici ca nu mai inteleg nimic.
Razboiul Stelelor ...episodul 1...si ultimul : Atacul Clonelor ! :)) >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de nando » 19 Dec 2009, 21:29

ahaaaaaaaaaaaa
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de Amstel » 19 Dec 2009, 21:56

nando scrie:ahaaaaaaaaaaaa
=))

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de misu_sipanu » 19 Dec 2009, 22:51

Mai fratilor,iar sopirle,iar vrajala,sa fiu sincer treaba cu,,sa bagi vorbe in gura altuia,,suna bestial,analizind verbul a baga eu unul nu stiu sa l folosesc decit intr un singur fel......cind sint suparat,acum voi denaturati adevaratul scop si singurul de altfel al verbului ,a baga...cu ,,vorbe,, [-x e pacat o:-)

Avatar utilizator
andrei_valoare
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 18 Dec 2009, 15:30

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de andrei_valoare » 19 Dec 2009, 23:51

cristea radu scrie:Stim si noi Vladut ca omul este nebun, dar este alaturi de noi si ne slujeste cu credinta. Daca nu va astamparati cu clonele sa sti ca le dau si eu drumul libere pe siteul meu, deja l-am creat pe Andrei Valoare si urmeaza si altii ! Si va rog sa nu va mai luati de membrii CZ, sunt baieti finuti si atenti. Cu Valoare nu a fost ideea mea, a ost a lui Mitranescu si acum am ramas si eu uimit de cat de prosti sunt cativa useri de-ai mei si cum cred tot ce se scrie.
Sper ca m-am facut inteles.

Asta ce mai e???O alta soparla??? :-w
PS:postarea userului "Iugaflorentin" pe xxx :O

vedeti ?
din acest motiv ma aflu si eu aici .
diferenta intre mine si clonele alea ieftine de pe xxx este ca eu vorbesc numai lucruri frumoase : despre cat de tari suntem noi , cate campionate mondiale am vizitat si cat de tare ne dorim sa conducem pescuitul ca sa avem si noi un os de ros.
sper ca vedeti diferentele :nu folosesc niciodata nume ,nu fac referire stricta la anumite persoane ,totul se deduce ...am ceva clase peste ele ! :D
atata timp cat ele vor posta acolo va rog sa ma acceptati si pe mine aici.
ca sa nu va suparati pe mine si sa ma tratati ca atare numele meu este pamfletescu . ;)

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de gogu steriade » 20 Dec 2009, 01:17

andrei_valoare scrie:[bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
numele meu este pamfletescu . ;)
sial meu e Gogu si fi atent aici ba Minune ca nu repet da multe ori ca ma doare mana sa explic :-B . pa situ ala e 10 insi cu cate 100 da conturi fiecare #-o mantelegi . deci e ei intre ei si face orgie in grup si separat ! :x deci fa matale ramburs ca daca nu sunteti 100 si aici nu e fair play so iei numa tu pa coaja ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de Tibi30 » 20 Dec 2009, 16:56

se vede ca a venit iarna... =))

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Blogul si prohodul

Mesaj de florentiniuga » 21 Dec 2009, 14:36

Chiar daca am incetat demult sa mai discut despre ce se intampla, ce se doreste, ce se poate face pentru regruparea pescarilor, deoarece am constatat ca orice tentativa este inconjurata de ura, dispret si batjocura, pe forumul gestionar al tuturor acestor resentimente continua dialogul surzilor. De fapt e supraevaluata denumirea de forum.
xxx a devenit un biet blog penibil. Pare un forum pentru ca inca mai fuctioneaza vreo 3-4 topicuri dar toate au acelasi subiect. Tratat de aceiasi 2-3 gestionari. Si pentru ca nu se pot certa intre ei, fiind inlantuiti de acelasi ideal - simbolul degetului mijlociu zvacnit in sus - cu care incearca sa-i gratuleze pe toti si toate, ramasi fara parteneri de dialog, adulatori sau eternii chibiti gura-casca, si-au inventat personaje imaginare cu care sa se certe. Ajunsi insa la limita imaginatiei au apelat la registrul identitatilor ingrate. Si la permutari. Nume cu prenume, cu porecle, cu renume, cum le-a iesit mai bine la socoteala. Prosteala e deja atat de mare ca nici ei nu-si mai dau seama ca nu e nimeni real si monologurile cu imaginarul depasesc limitele hilarului si ale grotescului. Bineinteles ca mai arunca si cate o gaina rosioara sau valoroasa dar moarta in ograda altuia, sperand ca se raspandeste putoarea de starv lexical stalcit pe care o emana la fiecare deschidere de topic. Teatrul asta tembel de marionete, cu 2-3 actori ce manuiesc zeci de papusi de carpa si introduc zilnic alte si alte personaje in comedia absurdului, a devenit simbolul a ceea ce este astazi xxx.
Odinioara tribuna de dezbateri si informare pentru pescarii de crap - ajunsa pe mana unor minti malefice, cu grave deviatii comportamentale, firi compulsiv-impulsive pentru care respectul, logica, ratiunea, dialogul argumentativ sunt doar evidente ale slabiciunii umane - forumul xxx a fost transformat intr-un biet blog. Ca posteaza doar unul sau doi sau trei, tot aia-i, ideile sunt sablonate, au tinte fixe si colimatoare indreptate spre aceleasi directii. Altii au tot dreptul sa... citeasca. Cine vrea sa posteze, la fel ca pe orice blog, trebuie sa aiba acceptul posesorului. Adica ori sa fie la fel de posedat, ori sa se lase posedat.
Ceilalti, cortegiu funerar indurerat, asista involuntar, neputinciosi si apatici la tragedie.
xxx A DECEDAT. APCR-ul a avut aceeasi soarta. La ora asta e mort si ingropat. Dumnezeu sa le odihneasca!
Cine mai are de gand sa dea girul unora care au distrus tot ce le-a incaput pe mana, ar trebui sa faca un pas in spate si sa priveasca dezastrul.
Acolo a fost PUTEREA, acesta-i ADEVARUL.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de dragan claudiu » 21 Dec 2009, 15:29

Sa le fie tarina usoara ca piatra de moara!! :)) =)) =))

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Blogul si prohodul

Mesaj de Amstel » 21 Dec 2009, 15:58

florentiniuga scrie: xxx A DECEDAT. APCR-ul a avut aceeasi soarta. La ora asta e mort si ingropat. Dumnezeu sa le odihneasca!
Chiar asa rau este: se lasa cu coliva si parastase?..si eu care credeam ca vreti sa va ridicati "reitingul" la forumuri... :))

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de nando » 21 Dec 2009, 19:38

Florentine la cate divergente am avut cu tine acum nu pot sa spun decat JOS PALARIA
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
FloroiuCiprian
junior
junior
Mesaje: 9
Membru din: 09 Iul 2009, 22:13

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de FloroiuCiprian » 23 Dec 2009, 03:02

@Florentin

Mai revizuiesteti putin comportamentul si atitudinea vizavi de noi cei din"cortegiu funerar indurerat,care asistam involuntar, neputinciosi si apatici la tragedie"!
Nu fac parte din nici un cortegiu funerar!
Multumesc lui D-zeu neputincios nu sunt!
Si pe bune eu nu vad nici o tragedie!
energy-carp.ro

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de florentiniuga » 23 Dec 2009, 08:03

@Ciprian
Nu lua la propriu tot ce am scris. Ideea e alta. Spre exemplu, de unde stiu eu ca cel caruia ma adresez acum este adevaratul Floroiu Ciprian de la Energy Brasov? Ai priceput?

PS Chiar asa, tu esti? :))
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
claudiu cozma
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 17 Ian 2008, 21:35
Localitate: brasov

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de claudiu cozma » 23 Dec 2009, 21:07

florentiniuga scrie:@Ciprian
Nu lua la propriu tot ce am scris. Ideea e alta. Spre exemplu, de unde stiu eu ca cel caruia ma adresez acum este adevaratul Floroiu Ciprian de la Energy Brasov? Ai priceput?

PS Chiar asa, tu esti? :))
da , chiar el a fost , azi am avut o discutie cu el pe tema asta , martor Adi Zarguzon .

in alta ordine de idei UN CRACIUN FERICIT <:-P tuturor pescarilor indiferent ce site-uri urmaresc si cu cine ,tine fiecare , este ciudat cum o pasiune comuna in care bagam fiecare o gramada de timp si bani , a ajuns sa creeze intre noi un zid mai solid ca zidul Berlinului .

SARBATORI FERICITE TUTUROR
Team Transilvania Carp Mirror
OJPS Bv - APCR

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de Madalin Dirla » 23 Dec 2009, 21:20

claudiu cozma scrie:
florentiniuga scrie:@Ciprian
Nu lua la propriu tot ce am scris. Ideea e alta. Spre exemplu, de unde stiu eu ca cel caruia ma adresez acum este adevaratul Floroiu Ciprian de la Energy Brasov? Ai priceput?

PS Chiar asa, tu esti? :))
da , chiar el a fost , azi am avut o discutie cu el pe tema asta , martor Adi Zarguzon .

in alta ordine de idei UN CRACIUN FERICIT <:-P tuturor pescarilor indiferent ce site-uri urmaresc si cu cine ,tine fiecare , este ciudat cum o pasiune comuna in care bagam fiecare o gramada de timp si bani , a ajuns sa creeze intre noi un zid mai solid ca zidul Berlinului .

SARBATORI FERICITE TUTUROR
Sarbatori fericite si dv. dl.Cozma, sa ne vedem cu bine la Doripesco!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Soarta Campionatului National de Pescuit la Crap 2010”