"PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
claudiu cozma
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 17 Ian 2008, 21:35
Localitate: brasov

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de claudiu cozma » 23 Dec 2009, 21:52

Madalin007 scrie:
claudiu cozma scrie:
florentiniuga scrie:@Ciprian
Nu lua la propriu tot ce am scris. Ideea e alta. Spre exemplu, de unde stiu eu ca cel caruia ma adresez acum este adevaratul Floroiu Ciprian de la Energy Brasov? Ai priceput?

PS Chiar asa, tu esti? :))
da , chiar el a fost , azi am avut o discutie cu el pe tema asta , martor Adi Zarguzon .

in alta ordine de idei UN CRACIUN FERICIT <:-P tuturor pescarilor indiferent ce site-uri urmaresc si cu cine ,tine fiecare , este ciudat cum o pasiune comuna in care bagam fiecare o gramada de timp si bani , a ajuns sa creeze intre noi un zid mai solid ca zidul Berlinului .

SARBATORI FERICITE TUTUROR
Sarbatori fericite si dv. dl.Cozma, sa ne vedem cu bine la Doripesco!!
sa dea Divinitatea sa fim sanatosi , si toate lucrurile vor urma (intr-un final ) un fagas normal , eu cred ca avem multe alte probleme decat cele care se discuta momentat .

Personal , i-ti multumesc pentru urare , si te astept cu placere la concursuri organizate de noi ( Tata Nitu si cu mine ) la Doripesco .
Team Transilvania Carp Mirror
OJPS Bv - APCR

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de Madalin Dirla » 23 Dec 2009, 23:25

Sarbatori fericite si dv. dl.Cozma, sa ne vedem cu bine la Doripesco!![/quote]

sa dea Divinitatea sa fim sanatosi , si toate lucrurile vor urma (intr-un final ) un fagas normal , eu cred ca avem multe alte probleme decat cele care se discuta momentat .

Personal , i-ti multumesc pentru urare , si te astept cu placere la concursuri organizate de noi ( Tata Nitu si cu mine ) la Doripesco .[/quote]

Cu ocazia asta v-as ruga sa postati si aici concursurile organizate de dv. impreuna cu dl.Nitu.
Toate cele bune si sa auzim numai de bine!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de florentiniuga » 24 Dec 2009, 01:06

@Claudiu
Stiu ca era Ciprian, am dat doar un exemplu referitor la modul cum suntem noi "multiplicati" prin alte parti, cu nume si prenume deja, fara rusine. Dar asta cred ca ai inteles si tu.

La multi ani, sarbatori fericite si ne-om vedea la Doripesco sau pe unde ne-om nimeri prima data! <:-P
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
claudiu cozma
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 17 Ian 2008, 21:35
Localitate: brasov

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de claudiu cozma » 24 Dec 2009, 16:30

florentiniuga scrie:@Claudiu
Stiu ca era Ciprian, am dat doar un exemplu referitor la modul cum suntem noi "multiplicati" prin alte parti, cu nume si prenume deja, fara rusine. Dar asta cred ca ai inteles si tu.

La multi ani, sarbatori fericite si ne-om vedea la Doripesco sau pe unde ne-om nimeri prima data! <:-P
in regula am inteles , sunt prea multe tensiuni zilele astea si este foarte bine sa ne disociem de restul problemelor cand citim o postare , am postat fara ranchiura sau tenta , si am primit un raspuns pe masura , dar din pacate marea majoritate a celor care citesc pe cele trei forumuri i-si fac o impresie total eronata asupra acestor evenimente , care in marea lor majoriatate exista doar pe internet , si care din puncul meu de vedere sapa o transee tot mai mare si mai evidenta intre tabere cu fiecare postare , eu i-mi aduc aminte ca nu cu mult timp in urma toti cei care i-si expuneau impresii pe forum , primeau replici acide sau in gluma , si cand ne intalneam pe balta eram toti prieteni si nu se acidula nimeni de ce sa scris pe un forum sau altul , dar din pacate totul a degenerat total , astazi aceste lucruri sunt o amintire si suntem departe de sfarsitul cosmarului , si culmea nimemeni nu poate castiga nimic din toate aceste lupte , indiferent cine iese mai bine din aceasta confruntare tot are de calcat in picioare o gramada de victime colaterale , ma repet este incredibil cum o pasiune comuna , pana la urma "inamicul" nostru declarat este crapul :) poate duce la atatea conflicte .
no ofence Florentin am postat ceea ce simt , chiar daca vrei nu vrei , pentru cei implicati in mai mica sau mai mare masura in fenomen trebuie sa faca parte dintr-o anume grupare , si automat v-a fi perceput de ceilati ca dusman sau in cel mai bun caz ca pontetial dusman , lucru total eronat pentru mine , desi in tot acest razboi aiurit eu tin partea Apcr-ului nu pot sa ma disociez de toti prieteni pe care i-i am in cluburile care au infiintat Liga si i-i percep incontinure ca prieteni persoane fizice .
traim vremuri tulburi , intr-o lume nebuna grevata de interese si bani , si este pe undeva normal sa apara aceste conflicte de interese , si doar cei care la sfarsitul confruntari pot tine capul sus in fata tuturor vor fi adevarati castigatori .

CRACIUN FERICIT TUTUROR !!! <:-P <:-P <:-P
Team Transilvania Carp Mirror
OJPS Bv - APCR

Avatar utilizator
claudiu cozma
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 17 Ian 2008, 21:35
Localitate: brasov

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de claudiu cozma » 24 Dec 2009, 16:34

Madalin007 scrie:Sarbatori fericite si dv. dl.Cozma, sa ne vedem cu bine la Doripesco!!
sa dea Divinitatea sa fim sanatosi , si toate lucrurile vor urma (intr-un final ) un fagas normal , eu cred ca avem multe alte probleme decat cele care se discuta momentat .

Personal , i-ti multumesc pentru urare , si te astept cu placere la concursuri organizate de noi ( Tata Nitu si cu mine ) la Doripesco .[/quote]

Cu ocazia asta v-as ruga sa postati si aici concursurile organizate de dv. impreuna cu dl.Nitu.
Toate cele bune si sa auzim numai de bine![/quote]

ok Madalin se face .
toate cele bune si tie si sa ne vedem sanatosi .
Team Transilvania Carp Mirror
OJPS Bv - APCR

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de iulian petre » 27 Dec 2009, 16:00

xxx A DECEDAT. APCR-ul a avut aceeasi soarta. La ora asta e mort si ingropat. Dumnezeu sa le odihneasca!
....Cine mai are de gand sa dea girul unora care au distrus tot ce le-a incaput pe mana, ar trebui sa faca un pas in spate si sa priveasca dezastrul.-
Acolo a fost PUTEREA, acesta-i ADEVARUL


----------------"Adevarul" in absolut?


Mai bine haimana,
Decit tradator,
Mai bine huligan,
Decit ....dictator,.-
Mai bine golan,
Decit activist,
Mai bine ....mort,-
Decit comunist

ps. este o parere personala

Avatar utilizator
claudiu cozma
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 17 Ian 2008, 21:35
Localitate: brasov

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de claudiu cozma » 27 Dec 2009, 23:48

iulian petre scrie:xxx A DECEDAT. APCR-ul a avut aceeasi soarta. La ora asta e mort si ingropat. Dumnezeu sa le odihneasca!
....Cine mai are de gand sa dea girul unora care au distrus tot ce le-a incaput pe mana, ar trebui sa faca un pas in spate si sa priveasca dezastrul.-
Acolo a fost PUTEREA, acesta-i ADEVARUL


----------------"Adevarul" in absolut?


Mai bine haimana,
Decit tradator,
Mai bine huligan,
Decit ....dictator,.-
Mai bine golan,
Decit activist,
Mai bine ....mort,-
Decit comunist

ps. este o parere personala
SARBATORI FERICITE SI TI-E IULIAN .
Team Transilvania Carp Mirror
OJPS Bv - APCR

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de florentiniuga » 28 Dec 2009, 01:17

@Iulian Petre
Iti recomand cu caldura sa te treci primul pe lista la http://apcr.ro
Cine stie, poate scapi de dictatori, comunisti, extraterestri, varcolaci, insomnii, etc.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Tony
senior
senior
Mesaje: 203
Membru din: 09 Dec 2007, 10:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de Tony » 28 Dec 2009, 08:28

http://apcr.ro/ :)) :)) =)) =))
foarte tare =)) =)) =))
Wants food.......but it's too late to eat!!!

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de misu_sipanu » 28 Dec 2009, 21:00

Cool man,ma inscriu si eu,sint numai...femei la conducere =P~ ,,ma iubeste femeeile si ie moarte dupe mine,, =(( @ misu sipanu :^O :^O :^O :^O

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de Teddy » 28 Dec 2009, 21:35

Tony scrie:http://apcr.ro/ :)) :)) =)) =))
foarte tare =)) =)) =))

Foarte tare, acum inteleg eu in mana cui era puterea! Misule , adevarat ca e moarte dupa tine, ai vazut ce zice doamna ca se pricepe: CERTIFICARE IN SEX THERAPY ! Te-ai scos ! Goguleeeeeeeee, acilea e de tine!
Scuze de off topic Florentin , dar e prea tare, ne-ai aruncat manusa :)) :)) :)) !
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de iulian petre » 28 Dec 2009, 21:37

florentiniuga scrie:@Iulian Petre
Iti recomand cu caldura sa te treci primul pe lista la http://apcr.ro
Cine stie, poate scapi de dictatori, comunisti, extraterestri, varcolaci, insomnii, etc.

-----------------

Mai bine la APCR decat aici :D


Liga Română de Cancer: Despre LRC Liga Română de Cancer, Piatţa Romană Nr. 9, Sc. B, Et. 2 Ap. 8, 010372 Sect. 1 Bucuresti, Romania; Telefoane: +40.21-314.69.23;: +40.21-314.69.33 ...
http://www.romaniancancerleague.org/ro/about.php -

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de florentiniuga » 29 Dec 2009, 04:27

@iulian petre
n-ai haz si cred ca ai luat-o iar pe aratura. Ca un copil dupa fusta masii, asa faci si tu in spatele tastaturii. In fata n-ai avut niciodata curajul sa deschizi gura desi am insistat de fiecare data sa spui ce te nemultumeste. Esti plin de ura, oricat am incercat sa mentin o relatie civilizata cu tine dar nu te mai bag in seama incepand de azi. Cu fiecare postare de genul asta o sa scazi in ochii tuturor.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de iulian petre » 29 Dec 2009, 11:34

OK . am inteles.....ca numai unii au drept sa faca glume pe seama APCR si LRC restul o fac din "ura" si ca nu am voie la "dreptul la replica" chiar daca e sub forma de gluma.

"A DECEDAT.... APCR-ul a avut aceeasi soarta. La ora asta e mort si ingropat"- pe coliva ati scris "La multi ani?"

ps. Sarbatori fericite si in anul 2010 sa aveti numai bucurii .


PETRE IULIAN -Membru APCR -Executat in revolutia din decembrie 2009 **==

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: "PUTEREA SI ADEVARUL" - posibile raspunsuri

Mesaj de sorin1362 » 29 Dec 2009, 12:11

Domnule Florentin Iuga, ma scuzati ca ma bag ca niste chiloti (imaculati de o vreme) intre bucile unor "domni" care, probabil, dupa un post indelungat (sau nu), au cam depasit numarul paharelelor. Ce-i cu vendeta asta? :O !!! Forumul trebuie sa fie un loc in care sa ne plangem unul pe umarul altuia sau sa ne aratam vanataile de pe bicepsi. Cand deschid televizorul dau de politica, crime si violuri, cand deschid radioul, la fel, cand deschid caloriferul, la fel,... cand intru pe forum tot la fel???
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Scrie răspuns

Înapoi la “Soarta Campionatului National de Pescuit la Crap 2010”