ceva cleni pe 2008 ?

Moderatori: Qnyx, mini_mic

Avatar utilizator
old_radu
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 09 Feb 2008, 21:45
Localitate: Baia Mare

Re: ceva cleni pe 2008 ?

Mesaj de old_radu » 27 Ian 2009, 15:44

@ ShokTu...

Salut !
Noi mai avem gheata si pentru export... :)) ,dar asta nu este un impediment sa se deschida un nou topic.
Mi-e dor si mie sa incerc cateva "noi" voblere...mai ales alea mici pentru clean ;)

Fir intins !... tuturor. ;)
GO FOR SPINNING ! ! !

Avatar utilizator
krammar
membru activ
membru activ
Mesaje: 107
Membru din: 21 Feb 2008, 20:53
Localitate: Cluj Napoca
Contact:

Re: ceva cleni pe 2008 ?

Mesaj de krammar » 27 Ian 2009, 17:33

Frumos pescuitul la clean. Cu cleanul m-am inbolnavit de pescuit copil fiind. Am prins mult clean la viata mea, dar ca si cei din mai 2008 nici in cele mai frumoase vise nu am vazut. Austria, raul Drau, clean peste 2,5 kg, mare cat bratul. Cleni peste kg nenumarati. A fost cel mai spectaculos pescuit din viata mea.

Avatar utilizator
ShokTu
utilizator
utilizator
Mesaje: 10
Membru din: 14 Aug 2008, 17:08
Contact:

Re: ceva cleni pe 2008 ?

Mesaj de ShokTu » 02 Mar 2009, 15:41

Ceva noutati? :D eu am facut o iesire ieri si am luat un clenisor, de fapt am facut mai multe iesiri pe anul asta dar fara capturi notabile, la fel si cel de ieri undeva la 30 de cm, mititei, in schimb am lasat 4 voblere si o rotativa drept tribut :)) , Budica, poate imi spui si mie pe unde prin prahova ( de fapt poate facem o iesire la un moment dat :) ),
Va doresc Fire in Drill
This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Avatar utilizator
old_radu
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 09 Feb 2008, 21:45
Localitate: Baia Mare

Re: ceva cleni pe 2008 ?

Mesaj de old_radu » 02 Mar 2009, 23:58

Salutare !

:!: :!: :!:
Nu vreau sa fac "program" aici,dar poate ar fi mai bine sa se continue acest subiect...aici :

http://infopescar.tv/forum/pescuitul-la ... t1757.html

...sau poate ar fi mai bine ca un moderator sa mute topicul "clean 2009" la sectiunea "spinning" 8->

Fir intins !...tuturor. ;)
GO FOR SPINNING ! ! !

Avatar utilizator
cucuianmarius
utilizator
utilizator
Mesaje: 23
Membru din: 29 Ian 2009, 17:25

Re: ceva cleni pe 2008 ?

Mesaj de cucuianmarius » 09 Mar 2009, 12:31

ShokTu scrie:Ceva noutati? :D eu am facut o iesire ieri si am luat un clenisor, de fapt am facut mai multe iesiri pe anul asta dar fara capturi notabile, la fel si cel de ieri undeva la 30 de cm, mititei, in schimb am lasat 4 voblere si o rotativa drept tribut :)) , Budica, poate imi spui si mie pe unde prin prahova ( de fapt poate facem o iesire la un moment dat :) ),
Va doresc Fire in Drill
Si eu sunt focusat pe clean.
In Ph, rezultate bune am avut pe Teleajen, oriunde dai de loc cu apa mare.
Anul trecut(08), am dat numai la voblere (ugly) si am avut parte de capturi frumoase.
Nu am avut partida fara 4-5 bucati de la 30 cm in sus.
Recordul l-am avut de la podul de le "Boldesti" in aval, un clenisor de 43 cm.

Fire intinse tuturor.

PS: sambata si duminica (14-15.03) voi fi la datorie......

Avatar utilizator
ShokTu
utilizator
utilizator
Mesaje: 10
Membru din: 14 Aug 2008, 17:08
Contact:

Re: ceva cleni pe 2008 ?

Mesaj de ShokTu » 13 Mar 2009, 11:00

Ehe ce viata, eu abia astept sa incerc Teleajenul :) , poate facem o iesire vre-o data :) , dar nu acum caci sunt prins cu mai multe si nu cred ca voi avea timp de iesiri prea lungi in urmatoarele 2 - 3 saptamani :(
This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Scrie răspuns

Înapoi la “Spinning”