problema logare forum

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
marius75
membru activ
membru activ
Mesaje: 70
Membru din: 21 Sep 2009, 22:10

problema logare forum

Mesaj de marius75 » 07 Sep 2013, 12:42

Salut,

De 2 zile nu reusesc sa intru pe forum prin Tapatalk. Imi da o eroare cum ca am atins numarul maxim de incercari de autentificare. Astazi am incercat sa intru de pe calculator si imi da aceeasi eroare. Dupa ce introduc codul de confirmare se logheaza dar la urmatoarea logare imi da acelasi mesaj. Se poate face ceva pentru remedierea problemei?
Fişiere ataşate
problema logare forum.jpg

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: problema logare forum

Mesaj de gor965 » 07 Sep 2013, 15:50

Am sesizat mai multi problema respectiva si asteptam rezolvarea ei de catre Cosmin (Qnyx) ! :)

p.s.
Ca sa nu mai trebuiasca sa va logati din nou, bifati casuta in care scrie Autentifica-ma automat la fiecare vizita !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: problema logare forum

Mesaj de osc1or » 24 Oct 2013, 11:10

Nu mai functioneaza butoanele vezi mesaje noi si vezi mesaje proprii de aseara. Cand dau click pe ele imi apare un text ceva de genul sa revin in cateva minute.
Critic echilibrat

hannibal
senior
senior
Mesaje: 456
Membru din: 15 Noi 2012, 01:40
Localitate: Bucuresti sector 6

Re: problema logare forum

Mesaj de hannibal » 14 Dec 2013, 21:01

de vreo 2 zile nu pot intra pe forum. imi apare eroare 404 si acu cand am reusit sa intru la unele pagini nu se conecteaza din prima . am postat un anunt si au aparut doua la fel . am crezut ca e vreo problema din calculatorul meu dar nu am putut intra nici de pe laptop si tableta , deci cred ca este o problema cu forumul pentru ca pe celelalte forumuri, 4 la numar ,pe unde mai am conturi nu am astfel de probleme.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: problema logare forum

Mesaj de florentiniuga » 14 Dec 2013, 21:32

hannibal scrie:de vreo 2 zile nu pot intra pe forum. imi apare eroare 404 si acu cand am reusit sa intru la unele pagini nu se conecteaza din prima . am postat un anunt si au aparut doua la fel . am crezut ca e vreo problema din calculatorul meu dar nu am putut intra nici de pe laptop si tableta , deci cred ca este o problema cu forumul pentru ca pe celelalte forumuri, 4 la numar ,pe unde mai am conturi nu am astfel de probleme.
Providerul a efectuat azi o revizie a serverului, care inca nu s-a incheiat, asa ca pentru azi cam asta ar fi motivul. Totusi, in ultima perioada nu am mai primit asemena raportari de probleme. Incercati si o stergere a cache-ului browser-ului folosit. Daca tot nu se rezolva trimiteti un e-mail la suport@infopescar.tv
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

hannibal
senior
senior
Mesaje: 456
Membru din: 15 Noi 2012, 01:40
Localitate: Bucuresti sector 6

Re: problema logare forum

Mesaj de hannibal » 19 Dec 2013, 19:34

nu am modificat nimic si acum merge foarte bine. nu stiu care a fost problema.oricum acum e ok. va multumesc pentru raspuns dle Florentin Iuga ! cu respect!

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”