Se poate intra in Echipa CarpZone ? ? ?

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ionescu iulian
senior
senior
Mesaje: 221
Membru din: 22 Iun 2008, 14:42
Localitate: Bucuresti
Contact:

Se poate intra in Echipa CarpZone ? ? ?

Mesaj de ionescu iulian » 23 Iun 2008, 12:25

Ma numesc Ionescu Iulian am 19 ani si sunt din Bucuresti Sector 2 si as dori sa-l intreb pe Domnulu Florentin Iuga daca se poate intra in echipa de pescuit la crap -CarpZone- sau mai bine spus ce criteri trebuie sa indeplinesti sa intri in echipa !? Pentru mine pescuitul la crap a inceput sa imi curga prin vene de 3 ani de zile de cand am inceput sa visez noapte ca sunt la pescuit sau in diferite competiti de pescuit la crap am investit foarte multi bani in scule de pescuit care le-am schimbat de nenumarate ori deoarece nu erau atat de performante si nu indeplineau toate cerintele pescuitului la crap . Urmaresc pe net toate filmarile la diferite competiti de pescuit la crap unde echipa CarpZone se afla si o face foarte onorabil ! Urez Fir Intins Tuturor Pescarilor De Crap si pescarilor HOINARI ! Cu tot Respesctul Ionescu Iulian :)
„Lumina Faptelor Bune”

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Se poate intra in Echipa CarpZone ? ? ?

Mesaj de gor965 » 23 Iun 2008, 12:58

Dar cum de-ai postat la "Vanzari" ? :D
Citeste aici despre ce te intereseaza :
http://www.infopescar.tv/forum/clubul-n ... -t302.html
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: Se poate intra in Echipa CarpZone ? ? ?

Mesaj de iulian petre » 26 Iun 2008, 18:21

:D :D
ionescu iulian scrie:Ma numesc Ionescu Iulian am 19 ani si sunt din Bucuresti Sector 2 si as dori sa-l intreb pe Domnulu Florentin Iuga daca se poate intra in echipa de pescuit la crap -CarpZone- sau mai bine spus ce criteri trebuie sa indeplinesti sa intri in echipa !? Pentru mine pescuitul la crap a inceput sa imi curga prin vene de 3 ani de zile de cand am inceput sa visez noapte ca sunt la pescuit sau in diferite competiti de pescuit la crap am investit foarte multi bani in scule de pescuit care le-am schimbat de nenumarate ori deoarece nu erau atat de performante si nu indeplineau toate cerintele pescuitului la crap . Urmaresc pe net toate filmarile la diferite competiti de pescuit la crap unde echipa CarpZone se afla si o face foarte onorabil ! Urez Fir Intins Tuturor Pescarilor De Crap si pescarilor HOINARI ! Cu tot Respesctul Ionescu Iulian :)


pt inceput hai cu noi la un concurs.....din pacate poti veni in echipa noastra george-dan marinita-si eu numai daca vrei ca runner la cupa sarulesti.....dar o sa tragi si tu de peste daca esti "cuminte" . formula de echipa nu e la fel mereu ....deobicei mergem cu FLORENTIN dar se pare ca nu merge la acest concurs asa ca incercam sa mai "dam din casa" si la alti membrii ai clubului nostru :D :D :D ..numai asa putem face un club puternic dar riscam ca la alte concursuri sa ne "razboim" intre noi si noi (george-iulian)sa nu mai avem nici un " as " in maneca, dar tinand cont ca acum suntem un club trebuie sa urcam cat mai mult in valoare ca la urmatoarea confruntare pe cluburi sa facem o figura buna... :D :D ...pt mine e o mare realizare sa castig locul 1 la peris,locul 2 la tancabesti,locul 2 la hobaia si sper sa nu raman cu atat.....si in mare parte asta se datoreaza si intrarii noastre in club ,club care ne-a dat o incredere si mai mare in noi si binenteles FLORENTIN ne-a ajutat foarte mult !!

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”