Finala CN 2011 Tancabesti 1

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Trofim Cristian
senior
senior
Mesaje: 170
Membru din: 17 Feb 2008, 23:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Trofim Cristian » 30 Iun 2011, 14:49

Amsterdamere sa dea D-zeu sa-ti iei tu lumanari de banii aia de combinatie.
C.S Green Lake

Avatar utilizator
sdaniel
senior
senior
Mesaje: 438
Membru din: 17 Iun 2008, 17:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de sdaniel » 30 Iun 2011, 15:07

Amsterdamer scrie:
sdaniel scrie:Amsterdamer incearca sa mananci adevarul asta , cu ambele maini ,te rog .
Sa fii sanatos .
Nu mai am ce, ca s-au infipt "profesionistii" inaintea mea si l-au mancat pe tot ...cu lopata!
Sa fii sanatos... si cu minte muuuuulta!

bebe2011 scrie:Daca crezi ca esti stapanul adevarului chiar ai o mare problema!Numai bine!
E doar problema mea daca cred ca sunt detinatorul "adevarului absolut" :)) ...in rest, "facem supozitii si ne amuzam pe seama combinatorilor"...si care-i mai fraier, pune botu', pardon, lopata la ..cccascaval >:D<
Prietene ai reale probleme de personalitate ... te simti mult prea important si de fapt esti degeaba .
Dan Serban

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Amstel » 30 Iun 2011, 15:26

Trofim Cristian scrie:Amsterdamere sa dea D-zeu sa-ti iei tu lumanari de banii aia de combinatie.
Pai si de cati euro trebuie sa-mi cumpar lumanari? :))

Avatar utilizator
pescar orhei
senior
senior
Mesaje: 273
Membru din: 21 Apr 2010, 09:10

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de pescar orhei » 30 Iun 2011, 16:40

jonny_23 scrie:sincer nu stiu sigur daca a fost sau nu non combat...dar am vazut cu oki mei cum george si cu trofin au dormit ultima noapte tun...trofin imi este prieten george mai putin insa parerea mea ca si concurent vis a vis de ei a fost clara.doi pescari buni ca ei nu avea cum sa se culce in ultima noapte.daca erau altii care nu mai aveau variante mai ziceam da nu mai stiu ce sa faca....dar daca si george si cristi sunt incepatoriii atunci bine ii zic astia lu vladeanu guru bilelor si pescuitului la crap


ps:si noi am vazut greselile noastre si va asiguram ca la anu nu le vom mai repeta....anu asta am avut obiectivul de vice campioni nationali.....la anul va fi unul singur (CAMPIONI 2012)
Stimate domn,
Frumosa dorinta dar este greu de realizat. Poate daca va schimbati gandirea si modul de a pescui.
Referitor la obiectivul din acest an a fost foarte maret, nu am cuvinte.

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Amstel » 30 Iun 2011, 17:15

pescar orhei scrie: Stimate domn,
Frumosa dorinta dar este greu de realizat.
Nici un club din Romania nu o sa castige CN-ul daca nu este "agreat" de Platitor :)
pescar orhei scrie:Poate daca va schimbati gandirea si modul de a pescui.
Puteti sa detaliati putin in ce sens sa-si schimbe gandirea? Cand spuneti "modul de a pescui" la ce va referiti: la nada sau la tehnica?

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Ion Mironov » 30 Iun 2011, 18:02

se refera la nada.....

nu prea ii place sa ia bataie cu mamaliga cand primeste atat nada (bile de la altii).problema insa este in alta parte...are ce are cu dan mitranescu si de aici nu mai foloseste mamaliga nu ca nu ar bate bila pe orice balta.si eu pescuiesc la boiiles dar fac oricand pariu din umila mea experienta ca as putea fi invins oriunde atunci cand este vorba de cantitate in favoarea mamaligii.

imi pare rau ca v-am dezamagit si nu am castigat acest cn....oricum am fost acolo sus in defavoare multora care produc bile si pe care ii laudati atat de mult.obiectivul nostru a fost de a fi cel putin vice campioni daca nu campioni.se pare ca experienta noastra si-a spus cuvantul si ca mai avem de invatat.niciodata nu este prea tarziu....dumneavoastra alaturi de atati pescari care cunosc tancabestiul nici nu mai vorbim de celelalte loturi care au investit in bile si alte cele si cu multa experienta care o au pe tancabesti au fost mai jos decat noi.v-as ruga sa ne respectati si sa nu mai luati in deradere lotul nostru din pricina faptului ca pe noi ne-a costat acest CN mai mult sau mai putin de 200 ron toate cele trei manse.Mamaliga este ieftina dar se pare ca si buna in defavoare a 4 loturi care au pescuit cu bile de la diversi producatori.nu spun ca boillesurile lui maimutoiu carping gheran nu sunt bune....o pot confirma ei ...chiar sunt fan bogdan dragan si carping craptorul lui florentin pt ca le folosesc si eu la diferite concursuri mai putin cele ale lui gheran....dar de aici si pana a va permite sa ne reprosati ceva dumneavoastra mai ales este drum lung si cale batuta.fir intins orinde veti pescui indiferent ca folositi bilele magice sau porumbul natural
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
the mover
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 22 Noi 2010, 20:40

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de the mover » 30 Iun 2011, 18:05

Pai si de cati euro trebuie sa-mi cumpar lumanari?

Amsterdamer
Veteran


Posturi: 568
Autentificat: 13 Apr 2009, 16:58
Sus


Pai tocmai asta era ca nu o sa ai nici o lumanare.
Oricum,eu sunt mai nou pe-aci prin forumuri,si nu te cunosc adica poate te stiu dar nu de Amsterdam,ai putea sa scrii si tu un nume poate suntem chiar prieteni si nu ne dam seama



Dan Stoica
Green Lake **==
DAN STOICA
GREEN LAKE
prosti nu sunt multi,doar par multi, pentru ca-si baga nasul peste tot
Nicolae Iorga

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Marian Constantin » 01 Iul 2011, 09:08

iulian petre scrie:
- Marian Constantin a fost exclus din clubul Green Lake pentru indisciplina dar i sa oferit sansa sa demisioneze .
ce glumet poti sa fi ...

multumesc lui Dumnezeu ca am avut destula minte sa parasesc SRL-ul facut de voi ...

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Ion Mironov » 01 Iul 2011, 12:39

mary si iulian.....

daca tot nu dati cartile pe fata mai bine conversati pe privat....poi ori suntem ori nu mai suntem.... :D
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Teddy » 01 Iul 2011, 14:31

Cred ca discutiile au luat o cale gresita, off topic. lasati aici topicul curat cu desfasurarea finalei, discutiile astea nu isi mai au locul. Oricum nu castiga nimeni nimic, finala s-a terminat, faptele sunt consumate.
Pacat ca mai am poze sa postez :))
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Ion Mironov » 01 Iul 2011, 16:05

poi baga teddy pozele....
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Amstel » 01 Iul 2011, 16:28

Lasati-o p-asta cu off topicul, ca e "on"...GL-ul a facut-o de...capra :)) ...si eu, daca aveam sponsor pe BD si eram in situatia verzilor, procedam la fel...ca doar nu-l sustineam pe Iuga sa castige lotul lui CN-ul, nu?! :))

ps1: cat a fost potul la casa de pariuri? :))

ps2: am luat cate o lumanare pentru neuronul stingher al lui Trofin si pentru cel al lui sdaniel.

Avatar utilizator
sdaniel
senior
senior
Mesaje: 438
Membru din: 17 Iun 2008, 17:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de sdaniel » 01 Iul 2011, 16:34

In loc sa-ti vezi de batranetea ta stai si-ti toci unghiile in tastatura debitand numai prostii ... pacat de anii care au trecut pe langa tine , de pomana .
Cu toti banii de care noi am avut parte sa traiesti tu d-acum incolo , nefericitule .
Dan Serban

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Ion Mironov » 01 Iul 2011, 16:38

amsterdamer......


comentarii poti fi facute si bune si rele insa va rog sa pastrati linia discutiilor in limita bunului simt.pt jigniri aveti mesageria privata.
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Finala CN 2011 Tancabesti 1

Mesaj de Amstel » 01 Iul 2011, 17:04

@sdaniel - "amice", scuza-ma - nu stiam ca ai ramas deja si fara ultimul neuron.

@johnny23 - comentariile cu "lumanari" sau "cu ambele maini" nu le bagi in seama, dar astea cu neuronii vad ca te deranjeaza rau :-q ...

Scrie răspuns

Înapoi la “Turnee de pescuit”